Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu ma provocati.

 

Prototype, daca te-ai angajat sa te ocupi de topicul cu invoiti, de ce nu iti faci treaba asa cum trebuie? Daca nu ma gandeam eu sa verific corectitudinea acum primeau faction warn vreo 5 persoane. Este rob-ul mai important?

Edited by D a r r e N
Link to comment
Share on other sites

Nu ma provocati.

 

Prototype, daca te-ai angajat sa te ocupi de topicul cu invoiti, de ce nu iti faci treaba asa cum trebuie? Daca nu ma gandeam eu sa verific corectitudinea acum primeau faction warn vreo 5 persoane. Este rob-ul mai important?

 

BA mie nimeni nu mia zis NIMIC despre persoanele alea. Nici un pm nimic, si tot din vina mea luau? Dece nu lasati topicu de invoiri deschise ha? Sau sa-mi dea mie pm sau mesaj in joc ceva.. Mie nici cioaba nici mihai nici bizon nu mi-au zis nimic.

Edited by rTn StarTracK HaMeRaS FMA
Link to comment
Share on other sites

Aceia s-au invoit in topicul de invoiri, nu s-au invoit la rank 5+. Tu l-ai scris doar pe Krasp. Pe aragaz, straniu, etc. i-ai uitat. Ultimii sunt trecuti ca sa nu ii uit eu.

Nu a fost o singura invoire in topic pentru ziua de 6.03, uita-te la data postarii.

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=hCgQ-qToOyY

 

Ăsta cică "fumează joint pe turf" =)))))))) Doamne, nu am mai văzut aşa ceva, jur :))) se vede cât de "ieşit la aer" este :))

 

 

Baiatule, a fost o faza dintr-un amarat de joc pe care am vrut sa o tin minte.

Vorbim de iesit, tu stai pe canalul meu de youtube ca sa ai la ce comenta, si tot eu sunt neiesit?

Vanezi pe cineva pe internet si esti baiat, bravo.

Sunteti toti smecheri in spatele tastaturii, daca imi spui si varsta am sa te las in pace pustiu'.

Edited by DOTEXE
Link to comment
Share on other sites

.... Urmeaza Day 2... Am zis sa terminati discutiile in contradictoriu cu tsar. Dao naibi de treaba zici ca ne luptam pentru mancare " Sunt celebru scoate-ma de aici" . Grupul cel mai unit, activ si bine organizat v-a triumfa. Si terminati si cu certurile de pe la discutii. Ce facem aici?

 

Edited by AndreyCiubotariu
Link to comment
Share on other sites

Aceia s-au invoit in topicul de invoiri, nu s-au invoit la rank 5+. Tu l-ai scris doar pe Krasp. Pe aragaz, straniu, etc. i-ai uitat. Ultimii sunt trecuti ca sa nu ii uit eu.

Nu a fost o singura invoire in topic pentru ziua de 6.03, uita-te la data postarii.

 

Hopa, acu am vazut si eu...Imi cer scuze toata lumea greseste..

Link to comment
Share on other sites

- Ziua 2

Ce ziceti dau si eu cat de cat?

Pacat ca dabia acum am inceput sa filmez. Daca filmam mai de mult, aveam video si mai si..

Maine antrenament ora 16:00. Sunteti rugati cu totii sa participati.

Succes. Distrati-va ! E weekend!

Link to comment
Share on other sites

Stai putin bai trestii, zeama l-a bagat pe unu in factiune dupa 3 zile, in EXACT acelasi context, dovezi incomplete cu testul.

Ei, cineva i-a facut plangere lui zeama si kelton a raspuns ca are voie sa-l bage pt ca a fost demis pe motiv de teste picate. Rezolva ceva.

 

Vinnie stie regulamentul mai bine ca kelton, nu?

http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/10481

Edited by DOTEXE
Link to comment
Share on other sites

Neata!

Acum m-am trezit si eu,voi ce ce mai invartiti?

 

#SEF de pagina :*

Edited by Bi zon
Link to comment
Share on other sites

Da ce ma?? Numai ciubotariu sa se filmeze? PS: Sunt videoclipuri mai vechi.

 

 

 

 

Scuzati vocile, am uitat sa pun muzica.

Edited by M 1 H 4 1 ZEW
Link to comment
Share on other sites

Da ce ma?? Numai ciubotariu sa se filmeze? PS: Sunt videoclipuri mai vechi.

 

 

 

 

Scuzati vocile, am uitat sa pun muzica.

 

Ce-s cu astea ba? :)) Tu ai facut doar 4-4 cioaba a facut 10+ :)):(|)

Link to comment
Share on other sites

Cei mai m1h41 alea? :)) Se aude si vocea mea pe acolo :))... Nu uitati de antrenament. INcearcati sa ascultati de coordonatorii antrenamentului pentru a intelege ce trebuie facut.

Day 2:

Day 1 :

 

V-a urma..Frumos skin-u?

Edited by AndreyCiubotariu
Link to comment
Share on other sites

Sunt dezamagit de voi. Nu ascultati nici macar la antrenament. A fost cel mai nereusit antrenament de cand sunt eu in red dragon triad ( si credeti-ma, sunt de foarte mult timp) . Nu am vazut ca voi.

 

Doresc sa le spun ceva si celor din ttb care ne-au stricat antrenamentul cu dm si kamikaze. Nu se face asa.Rusine. Credeam ca sunteti mai buni ca si pimps, credeam ca va aratati valoarea pe turf, la war, nu stricand un antrenament.

Sa nu uitam si de valorosii din departamente care au venit, au dat /frisk la toti membrii si ne-au indemnat sa facem dm pe ei ca sa ne dea wanted si sa isi faca ei raportul. La voi cand vine cineva dati wanted ca sunteti mari smecheri, cand veniti voi la noi tot voi dati wanted.

Dar asta e b-zone...Ce sa-i faci? Stim doar sa facem dm, sa injuram , sa ne batem joc.

 

Remember Old Times .

 

@, @@South Max, Uitati-va la ce am scris mai sus despre factiunile voastre.

 

Nu v-am facut post membrilor vostri. Nu e felul meu. Doar sa stiti ce fac membrii factiunilor voastre.

Edited by BigDevil Zuz
Link to comment
Share on other sites

Citez din katzuno:

"Iar se oftica nabii ca JustThink da bine, iar fac reclamatie, iar nu cred ca primeste nimic. E curat ma baieti, vorba lui, cand Just era rank 4+ in prima mafie o mare parte din voi nici nu jucati. Da si el 40 dmg cu TEC in 1-2 secunde si sariti cu suferinte.

 

#JustThink e zew."

 

Am vorbit cu adevaratul justthink, a zis ca nu se mai joaca de mult, stie ca se foloseste codul pe cont, dar nu-i pasa pt ca s-a lasat.

Ups, ai devenit penibil katzuno. Deja doare.

Vedem diseara in legatura cu contu, sper ca la fel de tare in gura o sa fii.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.