Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Da mosule am fost membrii calumea, nu ieseam din RDT, dar am vrut sa aplic in NG, si iata-ne colegi si aici :P oricum ai facut treaba buna din RDT la momentul tau deci respect! Si respect si celorlalti lideri Bigdudu si AlexDuda :)) sper sa vad LV RED din nou. Sarbatori fericite si scz ca am postat aici!

Edited by PurpleKush aka Sergiu
Link to comment
Share on other sites

 

 

Imi parea foarte cunsoscut numele tau, dar nu prea imi mai aduc aminte.. :)) au trecut vreo 2-3ani de la ultimul sublider

 

Activam pe CooLio.kill. Tu ai fost sublider Corleone,Barzini si Paterno. Se spunea despre tine ca esti liderul undercover", nu prea te placea Gabb :))

Link to comment
Share on other sites

Activam pe CooLio.kill. Tu ai fost sublider Corleone,Barzini si Paterno. Se spunea despre tine ca esti liderul undercover", nu prea te placea Gabb :))

 

 

Nu-mi aduc aminte sa fii avut legatura cu Gabb :)) Doar in Paterno am fost ''lider'' cat timp a fost plecat florinacyo, sublider am fost in rest ...

Link to comment
Share on other sites

Lasa-i ma, sa se duca, nu pierdem membri de valoare, si in plus nu e pierderea nostra e pierderea lor.

 

 

MAINE TREBUIE PREZENTA MAXIMA AVEM X4 WAR, HAI SA LE DAM CLASA LA NEPOTI !!!

Edited by Rappa S4F
Link to comment
Share on other sites

Ba, va dati demisia ca niste prosti. Daca ati crezut ca doar cu "prezenta" o sa cuceriti LV-ul, atunci bine ca plecati. RTD are nevoie de membri demn, nu de "prostituate" care vin pe 2-3 zile si se duc la alt "client".

Link to comment
Share on other sites

Salut rosiatilor..Scuze ca postez aici dar vreau sa va zic sa tineti turfurile pana vin yo :)))..Cand fac 2 sapt in ELC bag demisia si vin sa va ajut sa luam LV-u....Alex incerca sa imi tii un loc...Eu pe 15 fac 2 sapt..Hai bafta,ne vedem pe /f in RDT :*:*::*:*

Link to comment
Share on other sites

Nu mai postati aiurea, cum a zis si Don Inferno, va sanctionez direct pentru posturi aiurea gen "Salut, ce faceti?" , "Noapte buna!" , "Ce faceti? Eu acum am ajuns de la scoala", etc. Postati lucruri legate de factiune, scrieti mai amplu, nu 3 cuvinte, si chestii serioase. Voi incepe sa sanctionez cu AV acest gen de posturi, daca continuati trec la sanctiuni mai drastice.

Link to comment
Share on other sites

Si inca un lucru. V-ati cam ajuns, si m-am saturat de chestia asta. In gangul asta este nevoie de membrii seriosi, respectosi, cu capul pe umeri, activ si sa stiti sa manuiti armele. A, da si un pic de gandire ca atunci cand va duceti pe turf va trebuie si tactica, nu ca turma de oi navaliti peste ei, dar ei va ciuruie de nu va vedeti. Daca stiti ca nu indepliniti criteriile mentionate, puteti da un ochi la topicul de demisii si duceti-va intr-o pasnica.

 

Daca vreti turfuri trebuie sa fiti activi in special la war-uri , sa ascultati de conducere si sa fim un colectiv unit , altfel nu facem absolut nimic.

Edited by oT Ragnar
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.