Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bun baieti, gata cu joaca, vad ca nu se poate. Maine avem war-uri FOARTE IMPORTANTE, mai ales cel de pe HQ! MAINE VREAU PREZENTA MAXIMA! Nu se mai poate asa ceva.... 15 on din 35? Daca nu sunteti in stare sa intrati la war-uri plecati ba in pasnice. Maine daca suntem 20 castigam pe hq.

Maine sper sa nu se accepte nicio invoire, avem war foarte important. Sper sa nu va bateti joc de mafia asta cum si-au mai batut altii. Multi si-au batut joc de mafia asta, dar au fost cativa care au tinut-o in viata.

 

Repet: MAINE PREZENTA MAXIMA. DACA NU VENITI MAINE LA WAR PE HQ NU MAI AVETI CE CAUTA IN FACTIUNEA ASTA.

Link to comment
Share on other sites

Probabil ca turful cu VDT de pe Bank LV o sa il pierdem dar nu e nimic,o sa ne revenim si cum a zis si Alex ,,Doar cei loiali raman",eu de mafia asta m-am indragostit(si de BigDevil) si o sa plec de aici cu 3/3 daca e dar stiu ca intr-o zi o sa ne ridicam si o sa fim iar smeceri.Haideti maine macar sa nu pierdem HQ-ul si sa intram cat mai multi,eu nu am inceput sa fac posturi cu injuraturile sau amenintarile celor din mafiile rivale pentru ca stiu ce e ala joc fairplay dar daca se ajunge si la stituatii de astea ne adaptam,sunteti membri buni si stiti care e treaba,de cat sa ne dam demisia hai sa ramanem uniti si sa le dam la bumbareaza inamicilor :D.

Noapte buna pretenashi! :*

 

P.S:Iote la ei ma mesaje de dragoste <3:http://imgur.com/PNAwLo2

http://imgur.com/lS9hAJz

http://imgur.com/m0pitiG

 

Edited by ZBR Scibetta
Link to comment
Share on other sites

Salut dragonashi! Imi pare rau ca am fost nevoit sa parasestc factiunea indeplinindu-mi doar jumatate din obiectivul creat la inceput, dar cu scoala asta dupa-amiaza nu imi permit ajunge la waruri si nu vreau sa incurc. Vreau sa va spun sa nu fiti descurajati de pierderea HQ-ului, nu este nici prima nici ultima oara cand o sa fie HQ alta culoare inafara rosului, tot ce vreau e sa ma faceti pe mine si pe DOUD mandri, iar acest lucru este foarte usor, tot ce ne dorim noi este sa fiti on la waruri si sa asteptati sa ne vina randul. Imi pare rau ca vad asta pe chat: KX1szjI.jpg ,

 

 

 

 

 

but don't forget:

Edited by M1H41
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti , saptamana asta v-ati cam lasat pe o ureche , dar de luni vreau activitate maxima , fara invoiri si atenti la warr ! Pana acum ati vazut ca n-am stat asa mult cu gura pe voi dar asta nu inseamna ca trebuie sa faceti la fel de acum incolo, v-am inteles ca ati fost in vacanta si ca poate inca mai erati plecati sau aveati treaba la ora aia dar nu trebuie sa faceti o obisnuinta din asta . Incercam sa ne mai umplem factiunea pana luni la war-uri . Un weekend frumos !

Link to comment
Share on other sites

Va rog sa veniti la war-uri ,ati ales acest gang sa ajutati la war si sa faceti treaba nu sa intrati doar sa dati rob la nou sistem ,veniti la warr

Link to comment
Share on other sites

Salut dragonasi , astazi la ora 19:55 toti in HQ , va rog sa intrati toti sa numai pierdem turf-uri , putem sa castigam . Avem un war de la 20:00 si celalalt de la 21:00 , deci nu muriti daca intrati la 2 war-uri . Deci va astept diseara , o zi placuta in continuare , nu ma suparati !

Link to comment
Share on other sites

@@NimaR, de ce ma faci nab?

 

@@TheodoreBw, ba copilas, tu daca esti 0 nu da vina pe altii? Daca zici tu ca nu e organizare, de ce anume tu ai facut -13? Ca sa nu-ti fiarba creierul, iti zic eu, ca esti inapt. Ai intrat 2 zile ca sa vezi cum e treaba pe aici? Nu avem nevoie de "critici" in familia noastra, p@, sper sa nu te mai vad.

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti eu sunt la scoala , n au fost rele war urile de aseara , putin ghinion la ultimul dar asta e , ne am batut bine cu bratva , trebuie sa ne luam si hq u si putem incepe sa cucerim si mai departe ;) .

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu care e treaba cu Count dar deja suntem 3 membrii carora ne-a facut post si nu se opreste,ba se baga in fata noastra cand facem duele,ba vine si ne enerveaza numai sa facem DM pe el,ii zice cineva sa faca asta oare ?De un fw nu mor dar deja e prea mult vine acolo numai ca sa ne faca posturi,si te-as ruga Blast daca poti sa vb cu el si sa ii zici sa nu mai vina la HQ.

Link to comment
Share on other sites

@rTn Dyablox VIP, Nu trebuie sa faci invoire atat timp cat intra cineva pe contul tau, doar daca nu intra nimeni, atunci faci.

 

VREAU PREZENTA MAXIMA, cine lipseste la ambele are FW !

Întâi am făcut, si după am găsit cine sa intre.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.