Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,Veziti ma de treaba ta, ca esti un partil, pui status update cu 4 killuri pe kill list =0)))) fa si tu 5 tatal meu, nu mai plange, liderul vostru e cu bun simt si am respect fata de el, oricum luati lv-ul.Te-am pupat paleto.

 

Nu toti trăim in jocuri, turfuri, recorduri si ce mai vrei tu. Stai liniștit, te salut.
Link to comment
Share on other sites

@, Ia muta-te tu in TTB cumetre, esti un pisat, pasnicule. Pacat ca fara Evolution deja ati inceput sa lustruiti pantofi, tristi csf si noi acum :`( Uita-te putin in chat frumosule, nu de scor este vorba ^^

Te rog frumos sa numai postezi in acest topic deoarece nu faci parte din acest gang.

Link to comment
Share on other sites

Unde e oferta de sublider Bestial? Văd că nu mai e loc. Sau e pe drum? :D

Oferta e visata de el :)). Lasal ca nici acum nu a invatat nimic. De 4 ani sta pe langa mine, si tot nu s-a maturizat.

Va urez un weekend placut, probabil vor mai fii niste recrutari si speram sa luam LV.

Link to comment
Share on other sites

@@AIM SylvyuGoogle, Welcome patroane. :*

 

 

@@AndreyCiubotariu, ba raspunde la sms-urile alea ca te sparg.

 

Weekend placut, sanatate.

 

 

# Acel moment cand te simti jignit intr-un joc.

 

 

https://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/26634

 

https://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/26613

 

csf.

 

 

@, bai asta culca-te ma ca ti-e somn, esti bines ca injuri pe un forum. Pentru baietii din silent bai noliferule trezeste-te ba la realitate auzi =))))))))) fix. Pisamas pe tine de sclav.

Edited by SKY ZEW BELEAUA
Link to comment
Share on other sites

30 De petarde, degeaba. Pe langa faptul ca nu faceti killuri, mai si muriti intr-una, macar nu stati feriti sa faceti influenta.

 

Coke ala imi da mesaj asa ironic dupa ce il omor, ca am activat tarziu codul. N-am voie sa te omor domne? Daca eram activat baiatul meu aveam astazi +uri.. nu mai faceam -uri. Eu cand am fost omorat prin perete sau prin gardul ala de la stadion LV, nu am mai zis nimic si mi-am vazut de treaba. Sa nu mai zic de Silence ala cu skin de fata, ca mai acum cateva zile ma acuza de teleport. Ce sa mai.. all inclusive am.

Va rog sa va tineti suferintele acolo pentru voi in SF.

 

Maine mai multa atentie sau iar inca -2 turfuri :).

Edited by AIM Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.