Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Toti ati luat ban, smr? Nu puteți fără cod, sau e staff-ul de pe B-zone cam incompetent? In ultimele 2 zile am ajuns VDT la numărul de banati, sper sa luati unban majoritatea. V-am pupat, ne auzim diseară la waruri sa apărăm cele 2 teritorii.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am fost banat de catre zeul DropZZ, saracu, numa renko viseaza, mi-a dat ban dintr-un fisier renko in care erau 3 TXT-uri, puls niste "urme" ratacite de renko, ca mai nou, adminii de pe b-zone te baneaza pentru ca ai cautat pe google renko, foarte tare frate.. Lux, ce sa zic, poate il baneaza si pe Theo, ce mama lui..Si asa dropzz a luat la teste un candidat din factiune si a luat ban, pentru un rar sters din calculator care aparea doar la downloads.. Smecher..

Link to comment
Share on other sites

Cu ce filmare vine el la motivul banului -

 

Nici nu stie de ce sa ma acuze in comentariile la cererea de unban. Ba am semi norecoil, ba wallhack, ba norecoil.. ce bataie de joc.

 

 

Pentru cacatul ala de mesaj scris cu rosu pe chat PLAYERUL X AR PUTEA FOLOSI NORECOIL CU M4 - imi da ban. In videoclipul pus de el, vad ca la inca vreo 3-4 gangsteri apare acel mesaj. Ei stiu ce fac acolo si cum acorda banurile. Am fost luat la teste de n-spe ori, m-a pus sa bag si stickul un admin cica sa vada ce am pe el.

 

Asa au mai luat si altii ban.. pe motive 0. N-ai ce sa le faci..

 

Asta e.. DAI BINE = BAN

 

iar suferi pe forum in fiecare topic de discutii de la fiecare mafie? Se vede foarte clar cum dadeai prin zid =))) esti chior ori tampit? Niciodata un codat nu o sa recunoasca ca foloseste mai ales cand o face de nenumarate ori =)) Ai luat ban deci lasa-te dq odata de sa-mp ma sylvyule nu vezi ce pustan esti? :))

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua dragi colegi, va sfatuiesc sa dati /q cand il vedeti pe DropZZ online, cine stie, poate va arde un test si va creeaza el renko-ul pe loc in timpul testului, aici daca vreti ban am facut si tutorial

https://youtu.be/-3bJld2wGUA

ce pot sa va spun decat, "Spor la joc!"

Daca zici ca nu era nimic, iei unban?
Link to comment
Share on other sites

Hai salut ma bajeti.

 

Dupa ceva timp a venit si la mine primu best semn ca n-am ruginit de tot.

 

 

 

Si hai sa va lamuresc cu ceva,astia care suferiti pe aici ca ati luat ban aiurea.Daca chiar esti curat iei unban,daca nu esti curat nu iei unban.Facand exceptie de la cazul lui Beyond(pentru cunoscatori).

 

Si eu am fost banat in primavara pentru renko daca nu ma insel si am luat unban imediat,asa ca daca voi tot o tineti ca sunteti "curati" si nu luati unban asta ce ar trebui sa insemne ?

 

Kelton n-o sa zica niciodata ca banul ramane daca tu nu ai cod. Invatati sa jucati curat si cu asta am incheiat discutia despre coduri/codati/banati.

Link to comment
Share on other sites

 

iar suferi pe forum in fiecare topic de discutii de la fiecare mafie? Se vede foarte clar cum dadeai prin zid =))) esti chior ori tampit? Niciodata un codat nu o sa recunoasca ca foloseste mai ales cand o face de nenumarate ori =)) Ai luat ban deci lasa-te dq odata de sa-mp ma sylvyule nu vezi ce pustan esti? :))

 

Bai asta cu skin din desene. Exact asta i-am si explicat lui zNoss, ca una se vede pe videoclipul lui si alta fac eu. Chiar la faza cu parcarea i-am explicat ca in video la el ala din TTB nici nu se vede, iar eu il vedeam jumatate dupa zid si jumatate afara. La o alta faza in video la el apar ca trag din picioare, iar eu eram pe CTRL. Ce fel de dovezi fac astia nu stiu si ma f#t in ele.

 

Ma iei ca postez peste tot? Pai daca n-aveti loc de pl mea si ma etichetati toti ce mortii vostri sa va fac? (ca tine de exemplu, nu poti sa dormi la noapte daca nu ma etichetezi? si pe urma te mai si intrebi ca prostul de ce postez)

Si sa-ti fut fata aia de melc avortat virgin, vezi ca eu inca sunt in RDT si nu stiu cine rsm a postat gresit aici si cine nu.

 

 

Adrean, ca tot am postat aici.. tin sa te contrazic ce scrii tu mai sus. Se ia ban si daca ai cautat pe google DOWNLOAD RENKO. Si eu am luat ban tot anul asta prin februarie fara sa folosesc cod si nu mi s-a scos la timp. Au un sistem foarte prost in a prinde codati si baneaza tot la gramada si codatii si aia care joaca curat :).

Edited by AIM Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

Faza cu banul membrilor (rank 0 - candidate) este veche. :)) Când eram RDT / TTB, adminii ăştia care nu aveau raport sau voiau să pară super şmecheri, luau rank 0 (candidaţi la teste TW / ammy sau ce rahaturi mai sunt). Ăia normal că nu aveau habar şi primeau ban. :))

 

Scz de postare, am permisiunea lui Ciobinski!

Link to comment
Share on other sites

 

Bai asta cu skin din desene. Exact asta i-am si explicat lui zNoss, ca una se vede pe videoclipul lui si alta fac eu. Chiar la faza cu parcarea i-am explicat ca in video la el ala din TTB nici nu se vede, iar eu il vedeam jumatate dupa zid si jumatate afara. La o alta faza in video la el apar ca trag din picioare, iar eu eram pe CTRL. Ce fel de dovezi fac astia nu stiu si ma f#t in ele.

 

Ma iei ca postez peste tot? Pai daca n-aveti loc de pl mea si ma etichetati toti ce mortii vostri sa va fac? (ca tine de exemplu, nu poti sa dormi la noapte daca nu ma etichetezi? si pe urma te mai si intrebi ca prostul de ce postez)

Si sa-ti fut fata aia de melc avortat virgin, vezi ca eu inca sunt in RDT si nu stiu cine rsm a postat gresit aici si cine nu.

 

 

Adrean, ca tot am postat aici.. tin sa te contrazic ce scrii tu mai sus. Se ia ban si daca ai cautat pe google DOWNLOAD RENKO. Si eu am luat ban tot anul asta prin februarie fara sa folosesc cod si nu mi s-a scos la timp. Au un sistem foarte prost in a prinde codati si baneaza tot la gramada si codatii si aia care joaca curat :).

 

Si vrei sa zici ca tu ai jucat corect? Las-o balta ba ai uitat cand urma sa iei ban din postul meu si te-ai dus la paintball sa iei ban sa nu te faci de ras? Suferi pe un forum pe un server pe care din cate stiu tu nici nu prea joci, bagi cod, iei ban, suferi pe forum, the best life :).

Link to comment
Share on other sites

N'seara bajetii . FORTZA RED DRAGON ! <3 HAI CU TURF !


Link to comment
Share on other sites

Teo26 daca mai ataci turf-uri in afara orasului Las Venturas o sa ai rank down. De altfel ai timp pana vinerea viitoare sa prinzi un attack pe un teritoriu in Las Venturas. Ai 2 saptamani de cand ai rank 4 si ai doua attack-uri in San Fierro. Astazi sa ascultati de sub-lideri ca sa fi

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.