Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick: EvilSeph
Nick reclamat:
Daniell. , ZeroNord , R@ChiD_Sniper

Descriere: Daniell. - suferinte, jigniri, mistouri

ZeroNord - ma omoara aiurea

R@chid_Sniper - trage in mine aiurea, se duce departe sa nu-l vad :)).
Dovezi (ScreenShot / Video):
Martori:
Nu trebuie.

----------------------------------------------------------

 

 

In legatura cu reclamatia lui EvilSeph, vreau sa subliniez cateva lucruri.

In primul rand am sa pun niste poze si dupa o sa va explic cum stau treburile.

1. http://imgur.com/fSXxRG1 - Aici faceam duele in fata la hq cu colegii, EvilSeph statea in fata la hq si tot el spunea ca statea cu degetul pe butonul de filmare.

2. http://imgur.com/n6jzz6g - Aici l-am somat cu totii sa plece.

3. http://imgur.com/Vn3bdSx - Aici incepe cu suferinte, despre lider, despre noi.

 

'Si sa inceapa povestea'.

Impreuna cu colegii mei faceam duele in fata la hq, pe proprietatea noastra, a nimanui altuia, acest individ a fost somat atat de colegii mei cat si de mine sa paraseasca hq-ul nostru, deoarece era si logic ca o sa fie atins de vreun glont sau altceva din aer. Odata ce faceam duele era logic. Ok, continuam. Statea in fata la hq si incepea sa faca caterinca, ne intreaba, "Usa asta de la hq este de sticla?", "Leii astia din fata la hq i-a sculptat Looolza?", "O sa il chem pe loolza sa imi sculpteze si mie.", era de fata si Scarface, a vazut destul de clar cat de mult sufera copii stand intre 4 pereti, cu castile conectate la urechi si sunt mari GLADIATORI pe internet. EvilSeph, nu stiu daca am scris numele corect, nici nu ma intereseaza, iti recomand 3 lucruri, si sper sa tii cont de ele.

Nu pot sa ma impac cu ideea asta, eu sa ma duc la usa unei mafii rivale, si sa incep cu caterinca, cu alte smecherii, si sa stau cu degetul pe butonul de filmare, este foarte CLAR, ca tu nu ai ce cauta acolo, poate membrii respectivei mafii , doresc sa tina un antrenament, sa puna la punct tactici, sau sa faca duele, antrenandu-se, iar tu vii si zici ca de ce au tras in mine ?, salut, NO- LIFER, COPIL de 12 ANI.

1. Pune mana pe carte, cartile care ti le dau profesorii la scoala, nu cele de joc.

2. Mai iesi din casa, sau atunci cand vii de la scoala/gradinita, incearca sa iesi in parc, sa iti racoresti mintea, sa fii mai bine dispus atunci cand intrai in joc.

3. Si aici spun tot: "Esti un NO - LIFER", nu e de tine viata virtuala, sunt oameni care joaca pe acest server de mult timp, dar stiu sa imparta viata virtuala cu cea reala, nu ce faci tu.

4. O exceptie: A.C.A.B !

Edited by it is daniell
Link to comment
Share on other sites

@ Nu are rost sa iti bati capul cu el.

Nu mi-a facut nimeni reclamatie in 2 ani,vine el si imi face acum :))

Si ma asteptam la o reclamatie serioasa.........imi vine sa rad cand o vad

Edited by ZeroNord
Link to comment
Share on other sites

Au gasit astia o noua modalitate de a face +1.

Ce va mai plac "urarile" astea. Chiar credeti ca o sa ma incalzeasca pe mine cu ceva ca imi urati voi "paste fericit"? Sa fim serios... :))

Nu suport aberatiile astea cu "Happy Valentine`s Day", "Paste Fericit!".

Eu va multumesc totusi pentru urari, dar nu cred ca o sa aibe vreun efect... :))

Edited by GF SupranaturaL13
Link to comment
Share on other sites

Evidenta pe ultima saptamana este gata .Felicitari Effacer pentru rezultat , si Graur pe aproape . Cel mai slab scor nu este cu un minus foarte mare deci putem spune ca ne revenim usor usor. Saptamana viitoare astept scoruri mai bune de la toata lumea. La multi ani fetele pentru 1Martie ! :*

In caz ca nu se intelege o aveti aici http://imgur.com/Xa0HpmK

Frateloooo.Doar un ss il am de pe 18... -_- Cred ca a scapat si nu l-am postat la evidenta trecuta. Cat despre model,era tarziu si ma grabeam,nu vroiam sa raman cu evidenta pe ziua urmatoare,deoarece 100% uitam. Ma rog...E decizia ta,nu degeaba faci tu evidenta ;)
Link to comment
Share on other sites

@, gabi nu am cum sa trec cu vederea odata ce trec cu vederea la cineva ar trebui sa trec la toata lumea . Daca e de laudat laud daca e de sanctionat sanctionez. Imi pare rau nu am cum sa modific data viitoare acorda mai mult timp evidentei nu dureaza mult mai ales ca de acum se va pune in fiecare zi. :*

Link to comment
Share on other sites

Deja m-am saturat sa vad tot poporu facand +1 la noi pe topic.. Doamne :-J Astia nu asteapta sarbatori ca sa se bucure,ci sa faca +1 pe la toate topcurile posibile :-J .

Link to comment
Share on other sites

@, Mda, vad ca ai cazut in cap si cineva te'a ridicat in picioare. Pari penibil, mai iesi pe afara putin. Poate a rasarit soarele si pe la tine. Stii si tu prea bine ca nu se sanctioneaza acum ''siferintele'' decat in cazuri exagerate. Tie ti-se pare ca am facut spam sau am exagerat ?. Deci raman la parerea ca esti picat in cap. Hai ca ai mai facut un +1 te felicit.

 

Din cate observ, tu cam suferi din cauza unui joc, iar daca vezi ca ai post, faci ca toate animalele. Esti ca toti ceilalti ai tai, folositi des cuvantul "penibil". Probabil ca acest cuvant va caracterizeaza.
Stiu ca suferintele nu se sanctioneaza, dar nu imi convine sa ne faci codati dupa ce ca ai vazut si tu in ce mod ai murit. Inafara de asta, scopul meu nu e de a face +1. Pe mine nu ma mai intereseaza numarul posturilor sau a voturilor pe care le am pe forum, ci vreau doar sa se faca dreptate. Nu sunt disperat de acel buton verde unde scrie "Post".
Edited by S4L Naga
Link to comment
Share on other sites

@, gabi nu am cum sa trec cu vederea odata ce trec cu vederea la cineva ar trebui sa trec la toata lumea . Daca e de laudat laud daca e de sanctionat sanctionez. Imi pare rau nu am cum sa modific data viitoare acorda mai mult timp evidentei nu dureaza mult mai ales ca de acum se va pune in fiecare zi. :*

Stiu... Asta e treaba ta,pana la urma. Personal,nu as reusi sa tin evidenta atator membrii,cum faci tu,deci: Bravo!

Si la multi ani de 1Martie,Fetiteleee :))

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.