Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cititi cu atentie ce am scris la anunturi importante: http://forum.b-zone.ro/topic/118148-red-dragon-triad-anun%C8%9Buri-importanteimportant-announcements/page-15#entry3422700 ,de maine incepe adevarata munca.Sper sa nu fiu injurat prea mult,dar daca faceti ce va spune conducerea,respectiv eu alaturi de rank4+,nu vor exista probleme.

Link to comment
Share on other sites

@@andRaa,

 

Attat. :*

 

 

@@South Max, A luat de la bladestar, ala ce sufera dupa SP. Ziceam de rau de el da nu am chef de ban, suspend, warn, fwarn. :D:))

 

 

@@meeeeeeeeeeeeeeez, Mult succes.

Vreau ca sa fiti si voi un pic mai activi. Macar 2 ore pe zi. Nu cer mult. 2 ore, si alea la war. Asa fac si eu intru 2 ore la war si dupa am timp de iesit cu baieti cu gagicile cu alea alea...

 

:*

Link to comment
Share on other sites

Dragonasi, mi-e dor de voi si postez aici pentru a va ura tot succesul, ca de noroc nu aveti nevoie, pentru a face ce nu a reusit generatia trecuta sa faca, SA DOMINE LAS VENTURAS.Va pup dulshe si succes inca odata. :D "Aveti grija la TTB sunt periculosi :))" RED DRAGON TRIAD CEA MAI BUNA MAFIE.Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Dragonasi, mi-e dor de voi si postez aici pentru a va ura tot succesul, ca de noroc nu aveti nevoie, pentru a face ce nu a reusit generatia trecuta sa faca, SA DOMINE LAS VENTURAS.Va pup dulshe si succes inca odata. :D "Aveti grija la TTB sunt periculosi :))" RED DRAGON TRIAD CEA MAI BUNA MAFIE.Noapte buna.

 

 

Si noua ne-a fost dor de tine.Nu dati report pe el ca va dau eu voua :)).

Link to comment
Share on other sites

@, Bine ai venit. Sper ca de data asta sa stai mai mult ca data trecuta :-J.

 

@@rTn kraft, Ti-ai reparat calculatoru ma?

 

@, Avem nevoie de oameni ca tine aici ma :(.

 

@@andRaa, Te astept la war-uri draga. Iti dau m4 si dildo. Sa le dai la TTB peste cap cu ele :*.

 

@, Neata boss. PRegateste attack.

 

Neata baieti. Sper sa fiti online multi azi la war-uri. :)

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.