Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@M1H41, Ţi-am dat +1.

 

@@Peaceful, Poţi să suferi cât vrei, sunt obijnuit să joc vs codaţi. De când jucam pe RPG 2, dădusem de codaţi..au avut o perioadă când dominau cu "talentele lor" şi după plângeau pe la cereri unban. Spre deosebire de tine, eu am fost lider pe rpg 2, 6 luni, oraşu` LV luat de 5-6 ori + zone în LS şi SF, aveam cel mai bun gang, iar membrii mei, majoritatea erau în top 10 la cei mai buni jucători de pe 2. Am fost Sublider El loco, am luat 24/24, Rank 4 Cuneo... când o să ai rankurile mele, mă cauţi.

 

 

Maxim, scuze ca ma bag iar, dar vreau sa clarific ceva, si asta e ultimul meu post aici (cat timp suntem in ganguri diferite).

In primul rand, degeaba zici tu ca ai progres de sef, cand acum esti lipit de pamant.Ai fost sub lider si ai avut progres pentru ca te-au dus altii in spate.Eu nu vreau sa devin nicidecum sublider/lider, pentru ca sunt mult prea aspru, nu ar mai intra nimeni la mine:).Iar, daca am cod, spec pe mine si da-mi dovezile.Daca nu ai , GTFO.

Link to comment
Share on other sites

Neata!

Sper sa fiti cat mai multi on la primu' si ultimul war,aseara prea frumos i-am batut sper ca in seara asta sa facem 2 zone :*

Link to comment
Share on other sites

Mersi, M1H41 , dar sa nu sarim cu concluzii aiurea, poate are alt scop, si chiar daca s-a dus in ttb nu inseamna ca ne-a tradat,viata inseamna trairea mai multor experiente,daca tu traiesti doar o experienta,atunci nu ti-ai trait viata (Pentru asta am plecat si eu din RDT ultima oara,ca acum eram iar r4).

 

Oricum ar fi, Jos palaria pentru [bTD]YoMarian20.

Edited by BigDevil
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.