Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bine v.am regasit dragi colegi :* , sa stiti ca mi.a fost dor de voi , sper sa ne intelegem bine , cel putin la fel de bine ca inainte pentru cei ce erau deja aici cand am plecat si sa facem o treaba buna impreuna . #

LVROSU

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Acum am venit si eu de la job si acum....plec prin oras,vorbim cand vin!

Link to comment
Share on other sites

@@CelMaiLiferGRAURliferu, Ca de obicei, persoanele sunt talentate deja la lvl 10... =))), aşteptăm sistemu` de anti cheat de 1 an +, oricum, nu mă mai interesează, eram curios dacă vor ajunge ca ălea din străinatate.

 

Da ce nea promis sistem de anti cheat?

Link to comment
Share on other sites

@That Evil That Seph, prezenta buna=nimeni n-a lipsit neinvoit, ce sa facem daca au fost multe invoiri si inactivitati? Inafara lor am fost toti.

 

 

 

 

 

 

WTF AM TRAIT S-O VAD SI PE ASTA. RAPORT DE ACTIVITATE PE RECLAMATII LOL :)))

 

 

http://forum.b-zone.ro/topic/252386-mexico-revolution-raport-de-activitate/#entry3774954

Edited by M 1 H 4 1 ZEW
Link to comment
Share on other sites

@That Evil That Seph, prezenta buna=nimeni n-a lipsit neinvoit, ce sa facem daca au fost multe invoiri si inactivitati? Inafara lor am fost toti.

 

 

 

 

 

 

WTF AM TRAIT S-O VAD SI PE ASTA. RAPORT DE ACTIVITATE PE RECLAMATII LOL :)))

 

 

http://forum.b-zone.ro/topic/252386-mexico-revolution-raport-de-activitate/#entry3774954

Şi? E clanu` lui, face ce vrea.. =))

Link to comment
Share on other sites

@That Evil That Seph, prezenta buna=nimeni n-a lipsit neinvoit, ce sa facem daca au fost multe invoiri si inactivitati? Inafara lor am fost toti.

 

 

 

 

 

 

WTF AM TRAIT S-O VAD SI PE ASTA. RAPORT DE ACTIVITATE PE RECLAMATII LOL :)))

 

 

http://forum.b-zone.ro/topic/252386-mexico-revolution-raport-de-activitate/#entry3774954

 

=)))))))))))))))))

cum sa faci asa ceva, cata minte sa NU ai.

 

-------

 

Ciudat cum va dati toti demisia la primul fwarn luat, invatati sa traiti si cu greul si luati aminte ca de acum sunteti intr-o factiune stricta unde se aplica regulile. Daca nu va convine, va asteapta ala in [MR] =)).

Link to comment
Share on other sites

@, NU ţi-ai putut vedea de treabă, a ?...

 

@@AndreyCiubotariu, Ţi-ai bătut joc de munca multora din facţiune, te-ai schimbat radical. Ori te concentrezi mai bine, ori spune-ne ce ai de gând cu acest gang. Au plecat membrii care nu meritau faction warn, dar pe tine te interesează zonele, O să ajungi la vorba mea. O să fim 20 la war vs 35 şi o să rămâi tu singur în facţiune, că de, iau toţi FW pentru secunde..:-J

Link to comment
Share on other sites

@, NU ţi-ai putut vedea de treabă, a ?...

 

@@AndreyCiubotariu, Ţi-ai bătut joc de munca multora din facţiune, te-ai schimbat radical. Ori te concentrezi mai bine, ori spune-ne ce ai de gând cu acest gang. Au plecat membrii care nu meritau faction warn, dar pe tine te interesează zonele, O să ajungi la vorba mea. O să fim 20 la war vs 35 şi o să rămâi tu singur în facţiune, că de, iau toţi FW pentru secunde.. :-J

Esti cel mai putin in masura sa ma judeci ! La war stai in masina ca sa faci secundele.. Ciudat . Ok ai rank 5... Eu vreau sa creez un mediu ambiant bazat pe respect si ascultare. Acesta este regulamentul si fiecare membru este supus la anumite reguli. Nu le respecti, esti sanctionat. Daca nu iti place schimbarea mea, topic-ul demisii este unlock. Da intr-adevar ma intereseaza zonele ...

Link to comment
Share on other sites

@@AndreyCiubotariu,Dacă tu nu poţi înţelege problemele care le am cu internetu`, e chiar aiurea. Eu doar ţi-am spus că ai pierdut nişte piese importante ale gangului, şi probaibl vei mai pierde dacă mai eşti aşa încăpăţânat.. Stai calm, sunt cel mai potrivit care te poate critica. Sunt dinaintea ta în gang +, am fost şi eu lider, tot la Red Dragon Triad, pe rpg 2. Un gangster bun nu se bazează doar pe scor, dar la tine.. doar la asta se referă un gangster adevărat, naşpa. Am recorduri care sunt greu de bătut.

Link to comment
Share on other sites

@@AndreyCiubotariu,Dacă tu nu poţi înţelege problemele care le am cu internetu`, e chiar aiurea. Eu doar ţi-am spus că ai pierdut nişte piese importante ale gangului, şi probaibl vei mai pierde dacă mai eşti aşa încăpăţânat.. Stai calm, sunt cel mai potrivit care te poate critica. Sunt dinaintea ta în gang +, am fost şi eu lider, tot la Red Dragon Triad, pe rpg 2. Un gangster bun nu se bazează doar pe scor, dar la tine.. doar la asta se referă un gangster adevărat, naşpa. Am recorduri care sunt greu de bătut.

Intr-adevar ai recorduri greu de batut... NU ai zi in care sa nu ai minus. Eu nu pastrez pe nimeni cu forta aici. Cine vrea sa plece e liber sa o faca ... E diferenta mare intre rpg 2 si 3 iti spun sigur. Numarul de playeri face diferenta.. Stii.. orice poate fii inlocuit ... ca sa spun pe vorbele tale: Orice piesa poate fi inlocuita cu alta !

Link to comment
Share on other sites

@@South Max, max nimeni care a fost important nu a plecat :) , multi au facut bine factiunii prin plecarea lor :) , intradevar au plecat si cativa membrii buni , dar vin altii

a si inca ceva , daca nu conteaza scorul de ce ar aplica intr.un gang ? cand aplicatiile la S.I sunt deschise tot timpul .

Edited by SQ Slade
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.