Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,@,

1) Straniu Bine ai venit: Uita-te la primul post din aceasta pagina, nu mai face astfel de posturi "salut cmf, hai la war-uri, etc", risti FW...... Uita-te e benefic

2) Kevin, la fel.

Nu o luati cu parere de rau.

Salut Red Dragon Triad.

Ma pregatesc sa ma duc la antrenament dupa vin la war-uri.

In aceasta seara sper ca castigam ambele war-uri, sunt FOARTE importante.

Veniti pe turf, coborati din masini, trageti, omorati, urcati in masina si cautati alte tinte. Si tot asa.

Sper sa fim cat mai multi, sa avem si noi superioritate numerica, nu doar sa fim mai putini.

Mobilizati-va si haideti la war-uri.

FORTA RDT.

Link to comment
Share on other sites

@,@,

1) Straniu Bine ai venit: Uita-te la primul post din aceasta pagina, nu mai face astfel de posturi "salut cmf, hai la war-uri, etc", risti FW...... Uita-te e benefic

2) Kevin, la fel.

Nu o luati cu parere de rau.

Salut Red Dragon Triad.

Ma pregatesc sa ma duc la antrenament dupa vin la war-uri.

In aceasta seara sper ca castigam ambele war-uri, sunt FOARTE importante.

Veniti pe turf, coborati din masini, trageti, omorati, urcati in masina si cautati alte tinte. Si tot asa.

Sper sa fim cat mai multi, sa avem si noi superioritate numerica, nu doar sa fim mai putini.

Mobilizati-va si haideti la war-uri.

FORTA RDT

Tu vorbesti ma?care faci spam la discutii?Chiar crezi ca interezeaza pe cineva ce faci tu in viata reala/samp?

Esti in masura sa ne inveti pe noi cum sa procedam la war?

Nici M1H41 sau Andrey nu posteaza asa ceva aici si postezi tu?

Sa postezi asta cand o sa fii rank 4-5+ si cand o sa intereseze pe cineva ceea ce scrii tu.

TU NU ESTI IN MASURA SA MA TRAGI LA RASPUNDERE, LA FEL SI PE STANIU, el are mult mai multe realizari ca tine!

Iauite ba nu are voie omu sa impartaseasca cu cei care probabil au inactivitati si nu pot intra in joc ca a intrat in RDT?

Nu am voie sa ii urez Bun Venit?

In locul tau nu as mai face asta.

Link to comment
Share on other sites

Ce va place sa va certati din orice prostie..

 

Ba, scoateti-va maneaua de la semnatura, cocalarilor.

 

 

Eee, e enervanta la inceput, dar pe parcurs incepe sa iti placa ;d, cine poate sa imi dea numele de la manea?

 

Ne vedem in game!

Link to comment
Share on other sites

@, Lol frate, scrie si tu "Dani mocanu- razbunare"

Salutare Red Dragon Triad.

Maine la antrenament, ora: 16:00. Prezenta este obligatorie.

Cine nu poate veni sa posteze la "Invoiri Activitati"

Incercati sa veniti, in special cei ce fac muuuuulte - la war.

Salut.

Link to comment
Share on other sites

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

 

Doud, eu sunt alaturi de tine. Nu meriti acel ban.Nu este corect ca tu sa fi banat, iar altii ca si RobertCOBHC sa nu pateasca nimic.Sper sa primesti unban.

In cazul in care kelton nu-si schimba decizia iti spun ca ai fost si vei fi un adevarat membru Red Dragon Triad! RESPECT!

 

#UNBANDOUD

Link to comment
Share on other sites

BigDevil sunt deacord cu tine, doamneee akm ar trebui sa ne fie frica sa mai dam cu tecu ca un plangacios cu un PC care filmeaza in poze ne-a facut post? Iar cei intr-adevar codati si care dau in nesimtire nu au nici cea mai mica jena. Unde a ajuns si serverul asta ......

 

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

Link to comment
Share on other sites

@@BigDevil ZuZ, Cu totii suntem alaturi de el :) , sunt cativa membri care chiar merita sa fim alaturi de ei , mai ales cand acestia sunt banati pe nedrept . Sper ca decizia sa se schimbe , nu mi se pare corect sa primeasca ban pe nedrept . Nu a fost niciodata suspect de coduri , ba mai mult stiu sigur ca i-am acordat 2 FactionWarn pentru - prea mare :))) .

#UNBANDOUD

Link to comment
Share on other sites

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

UNBAN DOUD

 

Doud, eu sunt alaturi de tine. Nu meriti acel ban.Nu este corect ca tu sa fi banat, iar altii ca si RobertCOBHC sa nu pateasca nimic.Sper sa primesti unban.

In cazul in care kelton nu-si schimba decizia iti spun ca ai fost si vei fi un adevarat membru Red Dragon Triad! RESPECT!

 

#UNBANDOUD

 

Ai foarte mare dreptate. Nu se poate ca un jucător să fie banat aşa aiurea...mai ales că al 2-lea ban este permanent. Dacă erau mai multe dovezi sau mai clare, era altceva. Oricum, şi eu ştiu fazele cu RObertCHBC când eram în RDT şi dădea secunda, sau venea "misterios" de după clădiri / case :).

Link to comment
Share on other sites

In opinia mea Alex chiar nu are aim... este o mare gresala care trebuie neaprat corectata!!!


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor celor care ma sustineti, n-aveti idee cat apreciez asta la un om si o sa iau in considerare lucrurile astea. :D

Oricum, eu nu ma las pana nu iau unban. In primu' rand, nu las asa RDT, si-n al 2-lea rand, vreau sa-mi fac dreptate si sa arat ce greseala s-a produs. ;)

Link to comment
Share on other sites

Frate noi o sa te sustinem pana iei UNBAN avem nevoie de tine in RDT@!@!@


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD


UNBAN DOUD

Link to comment
Share on other sites

Mnah, hai ca ne vedem maine baieti, la antrenament, pacat de doud,,,, sper sa ia unban!!!!!!!!!!!!!!

 

#UNBANDOUD

 

#UNBANDOUD

 

#UNBANDOUD

 

#UNBANDOUD

 

#UNBANDOUD

 

Facem Greva cu #UNBANDOUD ?

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor celor care ma sustineti, n-aveti idee cat apreciez asta la un om si o sa iau in considerare lucrurile astea. :D

Oricum, eu nu ma las pana nu iau unban. In primu' rand, nu las asa RDT, si-n al 2-lea rand, vreau sa-mi fac dreptate si sa arat ce greseala s-a produs. ;)

 

Sper sa iei unban :(

 

Azi cine vine la blacklist, ce misto a fost azi dm peste tot , mai ales mihai sa-i scoti pe kent8 si soryn si crazyrider de pe blacklist ca au platit.

Link to comment
Share on other sites

Neata tuturor!Dupa 2 saptamani de stat acasa trebuie sa recuperez toate lectiile.Am mult de scris azi.

 

NU uitati de antrenament.Toti membrii sunt obligati sa vina, mai ales cei cu - la war. Cine nu poate veni pe baza unui motiv bine intemeiat sa posteze la invoiri activitati.

 

@, Nu-i bai. Pentru ce-s prietenii?Aici in Red Dragon Triad suntem o familie unita si daca te iei de cineva din familia noastra te iei de toti.

 

 

#UNBANDOUD

Edited by BigDevil Zuz
Link to comment
Share on other sites

Baieti, se pare ca efortul nostru a dat roadda, DOUD UNBANNED!!! Parca-l si vad cum se lauda: AM luat ban pentru aim, ce bun sunt ! :))))

 

 

Oricum asa vreau sa fim, o familie unita!

 

 

FIGHT AND WIN LIKE A BRAVE MAN!!!

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.