Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pharell: Asta este, era si timpul sa avem un adversar. Pacat ca, Carrey nu a plans sa cheme un sublider ce are clan cu tag =))) si a lasat factiunea asa, vreti LV dar nu vreti prin munca. Ca fapt divers, Red Dragon LV nu il pupati:) mai chemati [b0T].

Off mai Pharell, imi pare rau sa te contrazic!

 

Edited by Kevin ZEW
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, felicitari rank 4+ attack.Maine luam toate warurile.Pharell, nu te grabii la vorba.

Cand a cucerit ultima oara RDT LV?

Link to comment
Share on other sites

  • Felicitari pentru warurile de astazi si multumesc ca ati ascultat.

  • Vedeti ca se poate??putina ascultare si merge treaba, felicitari LioN si Sala pt besturi, promit ca maine le iau eu :))=)) glumesc.

Maine sper sa fim si mai multi si sa facem treaba mai buna ca azi

#LVROSU

Pimpsilor numai plangeti bajetii tati ca secati magazinele de servetele la cate lacrimi curg acolo la voi, faceti inundatie in HQ si se strica parchetu... Lasa ca poate daca o sa fiti cuminti o sa va aduca iepurasu danone si nutella sa mancati sa cresteti mari si tari :*

Nb all dragonashii mei :*

Edited by PIttbulL07 B0T
Link to comment
Share on other sites

 

 

Punct şi de la capăt. #SuferinţăLaKilogram: http://imgur.com/a/DFcIh#1Ne vedem mâine la war într-o formulă mai numeroasă (sper). Edited by AT HawKing, 40 minutes ago.
Vreau sa vad FILMAREA !

Restul de auzim maine , desi nu o sa intru la war , deoarece merg acasa si nu o sa mai am atata timp seara , va descurcati voi :)

Link to comment
Share on other sites

Neatza RDT!! Haideti ca incepem sa ii macelarim pe astia din pimps, mama da seara e teroare daca iei crash ai pierdut 1 war.. sa se mai dea kick frate celor care au 20 de conturi ca deaia e si lag si stai 3 ore! Va astept in game pwp :*

 

Luam tot LV , totul o sa fie bine

 

ON: Ii distrugem pe SP , si fac bine daca te intrebi

Link to comment
Share on other sites

Evidenta de ieri (06.04.2015) a fost postata.

Daca am gresit ceva, astept PM.

Daca ati fost invoiti de rank 5+ astept PM cu ss.

O sa fie sanctionati doar cei care au lipsit la toate warurile.

Cei care au avut sub 100 secunde au fost considerati absenti!

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, pregatiti de waruri ? Cred ca ultimele, o sa fie pauza de Paste.Hai sa fim peste 35+ azi.

Red Dragon Triad power.

Link to comment
Share on other sites

Sar putea in vacanta de paste sa nu avem waruri depinde de voturile liderilor de mafi.Azi poate luam si noi tot.

LV ROSU

LV ROSU

Link to comment
Share on other sites

Hei hei hei!! Ce mai faceti!? :*

Felicitari tuturor pentru munca depusa la war si sa o tinem tot asa! :D

@, Felicitari! Succes la mai multe! #LVROSU!!

 

EDIT: Deci, m-am gandit pentru maine la war cu TTB, ca ar fi mult mai bine sa merge sa ii atacam de pe munte, din spatele lor.Cum am facut azi, dar pe la sfarsit! :)) Uitati o poza, este pus checkpoint unde am putea sta, asta e parerea mea:

tEy2Eu2.png

SUFERINTEEEE: http://imgur.com/Gm6Ixxn,MWr6xT4

Edited by fpsmaNN
Link to comment
Share on other sites

Neata bambinelor, sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem ca niste tiganes si fpsmaNN sa sti ca nu e o idee rea dar merge mai bine pe gara sus. Ceawles bambinele mele ne auzim diseara, poate imi repar si eu problema la tastatura...

Link to comment
Share on other sites

Deci sa mor daca inteleg. Cica war-urile sunt suspendate pentru saptamana viitoare pe perioada sarbatorilor. Ce calendar au astia ca nu inteleg? Din cate stiu eu saptamana asta e Pastele, nu saptamana viitoare. In loc sa suspende acum war-urile le suspenda saptamana viitoare. Fain tare...

Link to comment
Share on other sites

Bafta baietii succes cu turfurile vad ca acum cu noul lider si sublider castigam turf-uri cum castiga Dinamo cu Steaua , macar au functie , pana la urma si aia ii lasa . O sa va dati seama pe parcurs , pana atunci puteti sa ma injurati :)) By3 :* eu am iesit .

Link to comment
Share on other sites

Hai sa va salut si eu pentru ultima data! Mi-am dat si eu demisia si..mda, asta e, ies cu 60/60 decat sa suport dusmaniile tuturor copiilor de 9-10ani care stau numai in SA:MP! De cand sunt aici numai dusmani mi-am facut smr. Acuma sa nu interpretati ca sunteti voi de vina cu ceva, nu frate, da nu vreau sa tot am dusmanii pe mine si de 2zile numai Hitmani sunt pe mine, oare de unde, de la cei din SP care ne plang atata! Sper ca nu sunteti genul care vorbiti pe cineva care iese imediat din factiune pe la spate. Si daca o faceti, treaba voastra, tot respectul MIHAI, PITBULE, DUDA, DIEZ, KEVIN... etc, am dat cateva exemple de oameni cum se cade. A, si Ciubotariu, fostu' lider, respect. Va doresc numai castiguri mari la waruri, mult succes in cariera de playeri cat si in viata de zi cu zi. Va pup! :*

Link to comment
Share on other sites

 

Ti-am zis ca esti codat, cum sa nu fii? Esti, esti, tragi bine fara aim, se stie.

 

Bunicele war-urile, maine sa fie la fel, doar ca.. 4/4.

Maine sa fiti prezeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenti! RDT CAUTA ADVERSAR. Asa sa dam ad!

Link to comment
Share on other sites

 

Ti-am zis ca esti codat, cum sa nu fii? Esti, esti, tragi bine fara aim, se stie.

 

Bunicele war-urile, maine sa fie la fel, doar ca.. 4/4.

Maine sa fiti prezeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenti! RDT CAUTA ADVERSAR. Asa sa dam ad!

LOL s-a gasit si pokemonu asta sa comenteze aiurea si asa acuze de coduri??

Ba pokemonule tu nu ai oglinda sau ce?? ia iesi tu pana la oglinda din intersectie, uita-te in ea si da-ti 2 palme.Acuzi de coduri CAND TU LE RUPI???ba copile TOT TU PLANGI???. Daca nu s-ar fi inventat renko tu erai in taxi nu in gang ca la ce paleta esti fara jucariile tale, te bate un lvl 1 cu sdpistol. Mai mananca Nutella si danone si dupa baga-te in seama cu noi, suntem prea valorosi pentru tine si nu meriti atentia noastra :* .

Edited by PIttbulL07 B0T
Link to comment
Share on other sites

Astazi sa speram ca o sa luam si noi 4/4.De astazi eu o sa ma ocup de evidenta deci sa fiti prezenti la WAR!@!@!

LV ROSU

LV ROSU

Link to comment
Share on other sites

LOL s-a gasit si pokemonu asta sa comenteze aiurea si asa acuze de coduri??

Ba pokemonule tu nu ai oglinda sau ce?? ia iesi tu pana la oglinda din intersectie, uita-te in ea si da-ti 2 palme.Acuzi de coduri CAND TU LE RUPI???ba copile TOT TU PLANGI???. Daca nu s-ar fi inventat renko tu erai in taxi nu in gang ca la ce paleta esti fara jucariile tale, te bate un lvl 1 cu sdpistol. Mai mananca Nutella si danone si dupa baga-te in seama cu noi, suntem prea valorosi pentru tine si nu meriti atentia noastra :* .

 

1. Nu am coduri, N-am jucat niciodata.

2. de ce te enervezi? Glueam si eu.

3. Bro, eu nu am nimik cu tine.

4. Eu sunt genu' chill, nu imi place cearta asa ca Te rog frumos, sa nu te rastesti asa cu mine, eu sa plang? Nevar, de-as avea cod as rupe' la war's, numa 30-0, E doar un joc? Ce valoare intr-un joC? si in plus glumeam cu trestii, nu cu tine BRO, invata sa nu te mai certi.. Nu ajuta BRO, te respectam mult dar mnah.

 

Veniti ba la war...

 

 

Va plac ideile? dati un +1. http://forum.b-zone.ro/topic/267193-propunere-gold-lvl-up-propunere-event-tiky-etc/#entry4036220

Edited by diezLLe 07
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.