Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare fratilor. Primul meu post aici (cred). Suntem 40 in factiune. Ar fi frumis sa fim cel putin 28-31 online. Avem waruri grele, dar daca suntem cativa online si ascultam de sfaturile celor de rank 4+ noi rupem deseara. Asa ca terminati-va treburile si la 19:50 sa fim 28+ online. Haida ca ne auzim in game :*

LMA MADAAAAA <3

Edited by K e n Z y VIP
Link to comment
Share on other sites

Da' .. ar trebui sa fim 30 + on astazi , sunt war-uri grele si chiar ne trebuie multi playeri on , vreau sa ascultati astazi indicatiile noastre si sa va dati silinta . La multi ani Mada_Linux !!! Vorbim la war-uri , va pup !

Link to comment
Share on other sites

Neata , il facem daca vom fi mereu 30+ on si suntem foarte activi . Welcome Dyablox.

Va rog sa intrati diseara si maine la war-uri ca este foarte posibil ca de luni sa numai avem war-uri timp de vreo 3 saptamani , haideti sa ramana LV impodobit de Craciun in foarte mult ROSU !!!

Link to comment
Share on other sites

Sanctiunile si evidenta war a fost postata. Daca este vreo greseala sau vreo nelamurire astept PM.

 

THe sanctions and evident wars was posted. If is anything wrong or questions, i wait PMs.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile de seara trecuta. Ar fi bine daca azi am fi 30-35 online. Aseara daca am ascultat am castigat warurile. Deseara la 19:50 sa fim in HQ. Incercati sa intrati mai repede, chiar daca stati afk, deoarece pe la ora aia serverul are 1000/1000 si stiti ce greu se intra. Hai bafta. Ne auzim la war :*

Link to comment
Share on other sites

Neata , il facem daca vom fi mereu 30+ on si suntem foarte activi . Welcome Dyablox.

Va rog sa intrati diseara si maine la war-uri ca este foarte posibil ca de luni sa numai avem war-uri timp de vreo 3 saptamani , haideti sa ramana LV impodobit de Craciun in foarte mult ROSU !!!

Fara war-uri 3 saptamani ?! Doar ce am intrat si eu :))

Link to comment
Share on other sites

Da.. mereu am avut vacanta de Craciun , lasa ca e bine venita o vacanta de 3 saptamani . Cine sta la warr-uri de exemplu in seara de Craciun , de revelion , etc ,majoritatea sunt plecati in perioada asta . Asa ca mai concetrati-va inca putin ! Vorbim la war-uri !

Link to comment
Share on other sites

lel mo luat si astia pt prima oara la teste si o gasit asta drivermga path plm ceva in gen cica un fel de route recording o zis lel cica 3 zile :))))

o dat pe google si o gasit asta

care e in rusa si nu stiu cum o dedus

Fain daca o fi asa aveam speedhack in pc si habar nu aveam :)))

O sa fac o cerere de unban cred sa vad ce iese

hai noapte buna =))

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii , imi pare rau ca n-am ajuns ieri la war-uri , am avut ceva treaba si cred ca o sa am si in seara asta . Ma bucur ca v-ati descurcat si a-ti castigat. Poate ajung macar la un warr astazi , o zi buna , mai vorbim ! Welcome Expres si BigDevil !!

Edited by oT Ragnar
Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti pentru waruri. In curand o sa vedem LV rosu si dupa incercarea unei extinderi pe SF sau LS.

 

Sarbatori fericite si numai bine.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.