Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eee ti-au placut :))?

Da, mi-a placut.

 

 

Eu ma duc sa ma culc , tare bine am sa dor azi :))

Nb tuturor , si inca odata felicitari pentru wars !!

@, !

Noapte buna !

 

Eu am facut un suvenir, nu e cine stie ce, dar sper sa va placa.

 

hU332Bz.png

http://i.imgur.com/hU332Bz.png

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Bratva pentru performanta obtinuta , sper sa incercati sa-mi bateti recordul meu ,

Multumim ;) o sa il ducem cat mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Bratva pentru performanta obtinuta , sper sa incercati sa-mi bateti recordul meu ,

 

Depinde la ce te referi, de batut ti l-am batut. Nu in sensu' de a avea doua orase, ci in sensu' de a avea 29 de zone, tu avand 24.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Bratva pentru performanta obtinuta , sper sa incercati sa-mi bateti recordul meu ,

Bossule! L-am batut deja, cine a mai avut pana acum 29 de turfs? Nimeni! :))

Multimim Razvane.

Link to comment
Share on other sites

Sunt la parteu, sunt pe telefon, chiar acu' sarbatorim 29/72 cu collon si 0mortu' sunt feti bune si nhabune cu fese si anorexice.. beutura moolta, trajem pe nas niste sare de lamaie, distractie mare.

Link to comment
Share on other sites

Sunt la parteu, sunt pe telefon, chiar acu' sarbatorim 29/72 cu collon si 0mortu' sunt feti bune si nhabune cu fese si anorexice.. beutura moolta, trajem pe nas niste sare de lamaie, distractie mare.

 

Bre, de o ora si jumatate tot esti in baie "sa faci +1 pe forum" si noi ne facem muci acum cu bunaciunile astea. Mai vii odata sau termenam treaba fara tine?

Link to comment
Share on other sites

Bre, de o ora si jumatate tot esti in baie "sa faci +1 pe forum" si noi ne facem muci acum cu bunaciunile astea. Mai vii odata sau termenam treaba fara tine?

 

Stai ca nu-l gasesc pe Nicolae Iorga sa pot sa trag pe nas ca e cea mai mica bacnota :), veniti la baitza cu sunt pustoaice cu miny ce cauta o surubelnita stea.

Link to comment
Share on other sites

Neata,ce mai ziceti?

Neata.

 

Lagu nu era o problema dar toata lumea au asta. Pun pariu ca nu e unu in factiunea aia care sa nu aive asta.

http://www.youtube.com/watch?v=ikt5ewD8BSc

imi place de copilu asta...cred ca are o mare problema..

Edited by HC DariuS
Link to comment
Share on other sites

Neata,ce mai ziceti?

 

imi place de copilu asta...cred ca are o mare problema..

El pune videoclipu , de unde stie el ca ala il avem =)) S-a dat singur de gol AHAHAHAHAHA =))

@ Buna dimineata back de la practica ! >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Neata, ce faceti? Va place semnatura mea? Curand o sa o vedeti si la idiotelul de blake.

E faina poate chiar o sa o ia :)))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.