Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bafta la toti!!!! ma bucur ca mi-am facut prieteni in astea aproape 3 saptamani cat am stat aici , o sa ne mai vedem prin game,poate la waruri :> :)) , ceaw kinnnder clod(lord of d**k) , asqwe , butmaster(butu suprem),zarzare(hai sa facem dm in hq :)) ) succes si conducerii sa ajungeti sa castigati tot ls va urez! numai bine, ceaw!

Link to comment
Share on other sites

Iar e server down, cred ca iar a aparut un bug cu masini ca ne tot da kick cu teleport hack, sper sa se rezolve repde :D pana atunci pinball si mario la putere \ m/ !!

Edited by zarzare
Link to comment
Share on other sites

Hai ca ma duc si eu la nanau ca e tarziu si daca mai stau ma bate mama cu facaletu ! Nopate buna Cuneo, maine nu stiu daca o sa pot sta la toate war`urile pt ca am marti teza :-S

Link to comment
Share on other sites

Sunt cel mai smecher din Cuneo. B-)http://postimage.org/image/a5oc7bb3d/ . Noapte buna

Esti esti ... dar nu prea esti =))))

P.S. Ai vazut ad-ul ala?=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

NEatza cuneo!

Avem membrii avem valoare

Noi suntem CUNEO si mafia e cea mai tare!

 

Mda... e server down.... EU SUNT PREVAZATOR! STITI CE AM ZIS IERI PE [/f] Ca se duce sv-rul :)))))))))

Eu in calitate de tatal vierme 3 prevad ca myair o sa imi cumpere un premium acount de ziua mea :D

Link to comment
Share on other sites

Esti esti ... dar nu prea esti =))))

P.S. Ai vazut ad-ul ala? =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

NEatza cuneo!

Avem membrii avem valoare

Noi suntem CUNEO si mafia e cea mai tare!

 

Mda... e server down.... EU SUNT PREVAZATOR! STITI CE AM ZIS IERI PE [/f] Ca se duce sv-rul :)))))))))

Eu in calitate de tatal vierme 3 prevad ca myair o sa imi cumpere un premium acount de ziua mea :D

 

Cred ca ai prevazut prost bai gut...

Cat despre postul tau cu demiterea lui kinder:

1. Nu a fost demis si nu va fi demis.

2. Sa ma pupe la oo pana revine ca io stiu ca el asa e cocenar prost ca noi toti dar si cand revine stiu io ca va ajuta enorm.

3. Fara dublu post Butmaster :))

4. Kindere hai mai repede la waruri si pupa-ne la oo . =))))))))))))

5. Restu' : Take CooCoo !

6. Daca azi la 17:30 nu sunteti in HQ o sa ajungeti sa mancati piure de banane cu paiu prin ceafa!

7. Asta e lovitura tipic cocenareasca care trebuie aplicata la waruri :))) head-crushing-fight.gif

Edited by MyAir
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.