Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Pai de ce vrei sa vezi aplicatile de la lider si helper? :))

 

 

Maine avem sedinta, va rog sa nu vad prea multe cereri de invoire, maine voi fi foarte drastic la cererile de invoire.

 

 

Voi ce mai faceti?

 

Bine facem ma, zii lu' Fabii sa intre sa ii dea /invite lu' Miles. Breaking news: Verdant family vor ramane in 17 membri, luni Dati attack pe HQ sau macar in LS si il vom castiga :D.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara stimabili domni, iar a venit acel moment din saptamana in care singurul lucru pe care il facem este sa dam /work, apropo ce skill aveti la arms?

Link to comment
Share on other sites

@Danisasuke, mama, mama, mama ce semnatura... Caut si eu de mult ceva de genul pentru avatar... dar nu stiu unde sa gasesc.. Ai o sursa ceva? Vreu si eu.. :)):->

Edited by S4F MaNiaCul34
Link to comment
Share on other sites

Ba voi macar ganditi ? in loc sa dati atack pe Verdant, acum ca au plecat toti codatii si mai sunt 20 in factiune dintre care doar 3 vin la war voi dati atack pe noi ? cine da ma atacurile la voi ? dati atack pe teritoriile care au culoarea negra ( ca atunci cand inchizi ochii ) daca vreti teritorii.

Link to comment
Share on other sites

E simplu, nu dati atack, mai ales pe noi... stiti ca va dam smecta, dupa cum s-a vazut si aseara... mai bine stati linistiti, faceti 2-3 antrenamente... dati si voi atack pe verdant, dupa cum am mai zis... vin doar 4-5 la waruri si pierd ls'ul repede acum, haideti sa le luam toate teritoriile, si sa facem LS VERDE.

 

 

 

@, gras prost

 

Dece nu imi spui asta in fata ? da-mi facebook prin PM daca esti din Bucuresti sa discutam.

 

Edited by GSB macabru
Link to comment
Share on other sites

@, Dam attack pe verdant cand nu ve-ti mai da voi primii dăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă.

 

Dar mintea ta e cu capul in nori si daca vreau dau attack unde vreau eu, HAI NOROC !

 

 

LS GRi peste boschetii verzulii - © Tig3R 2014.

Link to comment
Share on other sites

Ba voi macar ganditi ? in loc sa dati atack pe Verdant, acum ca au plecat toti codatii si mai sunt 20 in factiune dintre care doar 3 vin la war voi dati atack pe noi ? cine da ma atacurile la voi ? dati atack pe teritoriile care au culoarea negra ( ca atunci cand inchizi ochii ) daca vreti teritorii.

N-ai ce face aici. Jajajaajagagaaa, bft costele.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.