Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti, ce faceti? Mam cea mai mare amenda am avut :))

Gg!

Eu caut pe cineva ca sa dau euro paysafe|vodafone|Orange pe euro clienți ca sunt reduceri mari drq pe clienți..

Vinde careva din gang 10Euro clienți?

Link to comment
Share on other sites

Sall, dizal.

Am găsit pe Noks care da Euro clienți. 40lei paysafe=12Euro iau mâine să-mi iau CP, clear warn, vhange nick :))

Bine așa ... Si daca fac rost poate iau unban si pe un cont mai mare ca acuma e 5E :)

Link to comment
Share on other sites

"Daca stii ce inseamna +1, dar nu stii cat fac 1+1 sigur joci pe B-Zone"

"Daca singura ta intalnire cu o fata a fost in fata la Caligulas creca joci pe B-Zone"

"Daca nu stii cine e Traian Basescu, dar stii cine e Nasu K sigur joci pe B-Zone"

"Daca iti bati fratii sau surorile sa se dea de la PC pentru ca ai WAR creca joci pe B-Zone"

"Daca singurul motiv pentru care ai aplicat in Paramedics este pentru ca liderul este o fata sigur joci pe B-Zone" - Best =))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Asa e, dizal! ... Au scos si getcandies ... Chestia cu prietenii este destul de interesanta.

Eu acuma m-am trezit si ma apuc de un proiect la Roman, poate o sa am timp sa mai intru si pe joc, bafta!

Link to comment
Share on other sites

VA DORESC MULTA BAFTA IN CONTINUARE BAIETI ! MI-A FACUT PLACERE SA CUCERESC TURFURI ALATURI DE ASEMENEA PLAYERI, AM REUSIT SA CUCERIM 14 TERITORII. PENTRU MINE E INDEAJUNS. II MULTUMESC LUI TIG3R PENTRU TOT AJUTORUL ACORDAT! EU MA RETRAG BAIETI, NU MAI AM TIMP! VA UREZ MULTA BAFTA IN CONTINUARE ! NU UITATI !! ACESTA E DOAR UN JOC! NU VA ENERVATI, NU VA STRESATI PENTRU NISTE TURFURI! NU UITATI CA AVETI O VIATA REALA ! VA UREZ MULT NOROC IN VIATA REAL SI CAT MAI MULTE IMPLINIRI ! MULTUMESC STAFF-ULUI PENTRU INCREDEREA ACORDATA ! BAFTA MAI DEPARTE BAIETI !!

VA PUP DULCE !

 

 

#LSGRI

Link to comment
Share on other sites

VA DORESC MULTA BAFTA IN CONTINUARE BAIETI ! MI-A FACUT PLACERE SA CUCERESC TURFURI ALATURI DE ASEMENEA PLAYERI, AM REUSIT SA CUCERIM 14 TERITORII. PENTRU MINE E INDEAJUNS. II MULTUMESC LUI TIG3R PENTRU TOT AJUTORUL ACORDAT! EU MA RETRAG BAIETI, NU MAI AM TIMP! VA UREZ MULTA BAFTA IN CONTINUARE ! NU UITATI !! ACESTA E DOAR UN JOC! NU VA ENERVATI, NU VA STRESATI PENTRU NISTE TURFURI! NU UITATI CA AVETI O VIATA REALA ! VA UREZ MULT NOROC IN VIATA REAL SI CAT MAI MULTE IMPLINIRI ! MULTUMESC STAFF-ULUI PENTRU INCREDEREA ACORDATA ! BAFTA MAI DEPARTE BAIETI !!

VA PUP DULCE !

 

 

#LSGRI

 

Pacat ba , chiar daca ti-am fost membru doar 2 saptamani te stiam inca de cand erai in 69 , pacat , dar bafta in viata reala , Nu Uitati !! Remember President Fabii :*

 

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor ! Vreau sa va rog sa ramaneti alaturi de aceasta mafie la bine si la greu ! Chiar daca nu avem lider acum maine si pana vineri vom avea waruri NORMALE!

Va rog sa nu va puneti demisia daca vom pierde warurile !

Va rog sa ascultati de mine si de rank 5 !

Va rog sa va prezentati cati mai multi posibil la waruri !

 

 

Multumesc pentru intelegere.

Link to comment
Share on other sites

@@AIM FaBii, Bafta Fabi :(, te voi tine minte drept CEL mai bun lider, CEL mai ingaduitor lider, CEL mai plin de viata lider, CEL mai adevarat lider si prin astea evidentiez ca ai fost un lider NORMAL, ca si un player normal, lucru pe care muuultii membrii din factiunile serverului si-l doresc...un lider fara aer de lider pe scurt.

Bafta cu scoala si in orice vei mai avea nevoie!

 

p.s :TIG3R LIDER!!!

#NB

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.