Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Esti ok, dai ok, dar la mine n-ai vrea sa stii cum s-a vazut faza. E si din cauza ped-ului si al lag-ului. Imi arata ca ai tras cand erai cu arma in partea opusa si am murit si abia dupa te-ai intors. Si d-asta am sarit asa tare :D. Pup.

Link to comment
Share on other sites

Hai salut, săptămâna asta am dovedit ce putem face si sunt convins ca de luni putem sa luam turfs si in cealalta jumatate a LS-ului. Tin sa va felicit pe toti si sunt convins ca daca ar exista mai multa intelegere si mai putina cearta am putea sa luam orasul.

Link to comment
Share on other sites

Sunt VajaCamataru , ajutati-ma va rog frumos

mi-am reinstalat sampu si am sters cleo , spark etc alea de moduri

si acum nu mai stiu ce trb sa fac ca nu mai pot baga moduri , skinuri arme etc...

Vreau sa imi spuna cineva toti pasii pe care trb sa-i urmez , ce iau si unde le bag , multumesc frumos

Link to comment
Share on other sites

Sunt VajaCamataru , ajutati-ma va rog frumos

mi-am reinstalat sampu si am sters cleo , spark etc alea de moduri

si acum nu mai stiu ce trb sa fac ca nu mai pot baga moduri , skinuri arme etc...

Vreau sa imi spuna cineva toti pasii pe care trb sa-i urmez , ce iau si unde le bag , multumesc frumos

 

Armele le bagi cu ajutorul unui program cum ar fi, ALICE(mult mai usor si rapid), GGMM, iar skinurile la fel, ped.inf(daca ai) il bagi in folder-ul ANIM, modul de digi HP si KMF info, le bagi in folder-ul cleo.

Link to comment
Share on other sites

Am rezolvat problema , check game problems pls , cand intru pe samp si apare aia sa ma loghez sa bag parola se blocheaza nu pot sa scriu nimic dar muzica din joc se aude ...ce sa fac

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc, bajetii. Sunt noul vostru coleg, hai sa facem LS gri

Doamne ajuta, welcome

Am rezolvat problema , check game problems pls , cand intru pe samp si apare aia sa ma loghez sa bag parola se blocheaza nu pot sa scriu nimic dar muzica din joc se aude ...ce sa fac

E de la moduri, le-ai băgat greșit.

Ia spune la tata, ce si cum ai bagat?

Edited by MARYUSSSSSS ala din VTB
Link to comment
Share on other sites

Ajutati-ma nu mai pot juca samp , am sters modurile l-am reinstalat GTA si samp de 2 ori

........degeaba

Link to comment
Share on other sites

vMVmFnc.png



INTERVALUL DE WAR A FOST MODIFICAT DE LA 13:00 PANA LA 15:00 !


ZILELE DE WAR AU RAMAS ACELEASI: LUNI, MARTI, MIERCURI, JOI & VINERI.


INTERVAL DE ATTACK: REVIN CU EDIT




De astazi incolo nu vreau sa mai aud ca nu pot veni la war ca e intervalul prea tarziu si ca este vara etc etc.


Link to comment
Share on other sites

vMVmFnc.png



Astazi 6.07.2015 ora 12:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste nemotivat va primi FW !


WARURI DE MÂINE:


1. Market LS - DEFEND

2. Transfender LS - ATTACK

3. Verdant I LS - ATTACK

4. Car Rent LS - DEFEND


La acest war

Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 12:45.


Cine nu este în linie va fi considerat absent.




Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.