Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna ziua dragi colegi vietnamezi va felicit pentru warurile de astazi ! Mai exact pentru cucerirea Los Santos, dar si pentru intrarea in LV !



In al doilea rand, vreau sa va anunt ca maine avem o zi dificila de war.



In al treilea rand MAINE vreau sa ascultati de Sassori si xKay si de ceilalti rank 4+, eu voi fi nevoit sa plec de acasa, deoarece merg la o zi de nastere.




Presupun ca tacticile le stiti pe Verdant I si Intersectie LV, la bank LV asta e daca mai scartie pozitionarea asta e.




MAINE VREAU SA VAD CEL PUTIN 25 DE TURFURI, ADICA MACAR SA VA APARATI IN LIPSA MEA !




PS: DACA LIPSESC O ZI EVIDENTA WAR SI SANCTIUNILE TOT EXISTA !



Si va rog mai usor cu posturile aiurea in acest topic, nu de alta dar sa nu va sanctioneze adminii sau sa ma puna sa va sanctionez.


Edited by T I G 3 R
Edit.
Link to comment
Share on other sites

@, Ba tu esti anormal? Vrei sa iti recomand o pastiluta? Ok da am luat ban in 2013 acum 2 ani de atunci nimic si am fost prin mafii slava domnului, cat despre milogeala da-te cu capul de birou poate iti amintesti cum a fost, beyond te-a chemat nu eu, dupa cum vezi nu am nevoie de serviciile tale. Da liderii imi dau sublider ca am cu ce si ca pot aduce oameni acum 2 saptamanii pimps suferea ca suntem palete jumate de factiune acum va batem pe ce turf vreti voi din lv si suntem codati ai? Asta e boss daca nu poti face nimic sa dovedesti ca esti mai bun, te tragi de cur de fiecare data prin vorbe si acuzatii

 

DA NEWLIFE NE PROTEJEAZA ADMINII SUNTEM CEI BAZATI TE #PWP PAPA.:*

Link to comment
Share on other sites

@@BeyondOwn, Ok, ma bazez pe tine :*

 

NewLife stiu ca stai prost cu nervii, pentru ca te cunosc, dar crede-ma ca nu am un codat si nici nu voi putea lua mai mult de 2-3 turfuri din LV, astazi pot spune ca doar am avut noroc :).

 

Va rog doar sa nu o dati in CEARTA, daca discutati normal pe tema warurilor pe azi e OK, dar nu exagerati !

Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

@, Prietene usor ca iti patineaza ambreiaju. Ce sari asa de cur in sus. Nu ma include in aceeasi oala cu codatii de care vorbesti tu. Nu mai plange atat. Eu nu sunt ca ceilalti. Ma filmez la war zi de zi. Dar daca stau sa fac videoclipuri pentru youtube ar insemna sa-mi pierd viata la pc.

Esti prea nervos. Fii mai calm si priveste aici:

 

Prietene daca o dam in d-astea, 1 din cei mentionati de tine ca nu au cod in aceasta factiune a avut ban pentru coduri de 2 ori chiar. Si ma refer chiar la domnu' Beyond. Plus de asta acel ban a fost o greseala, am luat unban imediat dupa o ora. Ca plangi tu acum ca nu poti sa faci killuri la war asta e partea a doua.

Edited by Muzzy
Link to comment
Share on other sites

@, Eu nu am spus ca nu avem codati poate avem cum ai spus toate mafiile au, eu stiu ca nu am chemat nici un codat in gangu asta. Bun un lucru stiu ca sunt perfect curat si nu ma intereseaza de ceilalti si cu asta am terminat indiferent de ceea ce o sa mai aberezi tu. Salut.

 

 

 

 

 

###### Edit By TIG3R #####

PANA LA URMA MAI DEVREME AM DECIS SA REDESCHID TOPICUL PENTRU CA ERAU COMENTARII SA ZIC ASA INUTILE.

DAR PANA LA URMA IL VOI INCHIDE TIMP DE 24H SAU 12H PENTRU A SE EVITA ORICE FEL DE CONFLICT MINOR/MAJOR.

:topic_closed:

12/24 H

Edited by T I G 3 R
Edit + T/C.
Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor, asa cum v-am anuntat astazi nu am putut venii, dar totusi sunt multumit sa vad ca tot avem 25 de turfuri, ba chiar am vazut ca ati avut pentru jumatate de ora 26 de turfuri asta e un lucru bun.

 

Si cum maine voi fi alaturi de voi, ne reluam TREABA !

FRUNTEA SUS !

Link to comment
Share on other sites

UNII MEMBRII AU VAZUT CA IERI AM LIPSIT SI PROBABIL II FACE SA CREADA CA NU-MI MAI DAU INTERESUL, DEFAPT IERI AM ANUNTAT CA PLEC, INFINE.


DE AZI AM INCEPUT O MICA REORGANIZARE IN FACTIUNE, MAI EXACT CEI INACTIVI AR FACE BINE SA INTRE, DEOARECE O SA-I DAU AFARA.


MAI USOR CU INACTIVITATILE / INVORILE.




MAINE PE DATA DE 26.08.2015 ACCEPT DOAR 3 INVOIRI !


Maine 27.08.2015 ora 12:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste va fi sanctionat conform regulamentului !


WARURI DE MÂINE:


1. Bank LV - DEFEND

2. Marina LS - DEFEND

3. GSB LS - ATTACK


La acest war

Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 12:45.


Cine nu este în linie va fi considerat absent.


Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am reusit sa prind o liniuta de wii-fii care m-a ajutat sa vad ca LS are un pătrat verde, cea ce denota dezinteresul vostru.

Am sa fac tot posibilul ca vineri sa ajung la waruri...

Mâine vreau sa recolorati LS si apoi sa intram in forta in lv.

Link to comment
Share on other sites

Neata sefilor. Ba mor de somn.. care are sa-mi vanda si mie un Redline pe cs:go? ..

 

 

#

 

 

Video nou de la warr-uri, de 10 minute :> Inca e 360p, nustiu de ce, l-am pus aseara, poate nu s-a procesat tot, nustiu.. E destul de mare video-ul. Like pls pwp mz pa . Video nu e doar de pe hq verdant, uitati-va la tot =))

Edited by kes
Link to comment
Share on other sites

R4+ nu mai dati attack toata lumea are vacanta pana la inceperea scolii, succes.

 

 

 

Toata lumea are vacanta pana la inceperea scolii dar cu attack-urile date pe noi ce facem? Nici macar nu incercam sa pastram cat putem din ele?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.