Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare vietnamezi! Mi-am permis sa fac acest post deoarece multi de aici stiti ce inseama si ce am reprezentat eu pentru Vietnamese Boys. Vreau sa va felicit pentru munca depusa, pentru tot ce ati facut pentru a ridica aceasta factiune. Ma bucur sa il vad atat pe TiG3R conducand aceasta factiune dupa ce mi-a fost sublider, pe xKay, cel pe care eu l-am adus in Vietnamese, mana dreapta de aici si pe Sassori, care imi este un prieten foarte bun, cat si pe voi, membrii care v-ati unit cu un scop comun. Va felicit pe toti si intr-o buna zi ma voi reintoarce la mine "acasa". Sper ca nu am deranjat cu acest post, va felicit pentru ceea ce ati facut si continuati tot asa. Sunt mandru ca am condus aceasta factiune, care reprezinta acum o putere. Felicitari Vietnamese Boys!

 

@, @, @@AIM Sassori VALOARE ZEW

 

 

 

#No report

Edited by South KeNN
Link to comment
Share on other sites

Cred ca iti apreciaza baietii urarile Kennedy , ca tot ai mai dat un semn de viata la discutii Vietnamese si cred ca ironia sortii face ca al-2-lea record de turfuri facut de VTB sa fie tot unul unde am ajutat eu la fel ca la primul(cel facut de tine) si cred ca putini stiu la ce ma refer , va salut si pe voi cei care ati ales sa ramanesti alaturi de VTB si va urez succes cu factiunea cu ocazia asta

 

 

#Report Kennedy

Link to comment
Share on other sites

@@BeyondOwn, =]]]

Nu cred ca e ceva cu care KeNNeDy se lauda, ca l-ai ajutat si prima oara. :))

Anyway, pwpz LEVEL (fratele meu mai mic), Tig3R, xKay, Sassori, Cristi95, Beyond, RoLLs. si restul bajetilor grei.

#noreportpls - Hai ca sunt si eu la Best Team (chit ca nu numai eu am jucat pe contul ala), imi permit sa postez. :D

Numai de bine, cius. :*

Link to comment
Share on other sites

@@TrollFaceManiac, Numai bine!

Imi pare rau ca pleci, nu eram si eu singurul Severinean in factiune dar acum am mai mult loc de tine :))

Ne mai audem prin game dupa ce dau /rob :D

Baftalos!

Link to comment
Share on other sites

vMVmFnc.png


De astazi 08.09.2015 Vietnamese Boys are un parteneriat cu factiunea Las Venturas Taxi.



Acest tratat consta in:


- Taxi LV ne ofera servicile lor la doar 1$.


- Vietnamese Boys ofera curatarea BlackListului


- Ambele factiuni se vor ajuta la greu la BINE / RAU.


- Organizarea activitatilor impreuna ( exceptie warurile ).



Daca sunt probleme cu un membru LV Taxi va rog sa-mi dai mie si liderului DupliN PM.






vMVmFnc.png




De astazi 08.09.2015 Vietnamese Boys are un parteneriat cu factiunea LSPD / LVPD / SFPD .



Acest tratat consta in:


- LSPD / LVPD/ SFPD ofera accept lawyer la pretul cel mai mic (4.000$)


- Vietnamese Boys pe langa suma oferita pe accept lawyer ofera suport in: activitatile speciale ( parade / evenimente )


- Organizarea activitatilor impreuna ( exceptie warurile ).




Cele 3 departamente AU DREPTUL de asi face datoria in mod corespunzator fata de noi atunci cand este cazul:



- ne pot controla HQ-ul oricand doresc


- ne pot sanctiona din punct de vedere al regulilor de circulatie / sa ne aresteze.


- Noi mafiotii nu le vom vinde arme, DOAR in cazul evenimentelor SPECIALE.



PRIN URMARE ACEST TRATAC NU INCALCA REGULILE POLICE DEPARTMENT, IAR TOTUL ESTE LA LIMITA LEGALITATII !



Daca sunt probleme cu un membru LSPD/ LVPD / SFPD va rog sa-mi dai mie si liderilor respectiv: TibiStanciu, FiraTM sau zNoss PM.





Topic close 24h



Edited by AIM Sassori VALOARE ZEW
Link to comment
Share on other sites

Poate este ultimul meu post pe anul acesta in Vietnamese Boys.

Vreau sa va urez bafta in continuare in factiune, bafta MaNi cu vechimea in factiune, sper sa faci 2 ani si chiar si mai mult! Am ajuns la un moment in care nu mai am timp sa particip la waruri sau la activitati ale factiunii, asa ca am decis sa renunt la acest loc in factiune deoarece nu pot fii in 3 locuri deodata. Sa aveti grija de voi fratilor, orice ar fii, nu va lasati cand e mai greu, continuati sa sperati in tot ceea ce faceti!

Poate ne vedem la anu', PwP.

B_Zone_Good_Bye.png

 

Link to comment
Share on other sites

r3sd3.jpg

 

Pup Gunchica! :* Astept sa revii! <3 @GuncH 666 #valoare!

 

"Warul asta e 4 fun, distrati-va! dar va dau FW daca mergeti 5 minute

la toaleta pe sfarsit de war cand deja e pierdut. Nu imi pasa daca tu

esti on si nu-ti apare clepsidra de afk in cap" - @Tig3r 2015

#AsteptSuferinte

#MacarNuItiMaiBateJocDeNoiDacaTotPleci

Link to comment
Share on other sites

Salut dragi colegi!

Ma bucur ca am reusit sa ma alatur voua.Sper sa ne intelegem si impreuna sa urcam aceasta factiune in top.O seara buna si bafta tuturor in noul an scolar!

Edited by Skar
Link to comment
Share on other sites

@@GuncH 666, Succes in continuare Gunch!

Ai grija de tine si de corpul tau si succes in real life!

 

@@SkaR,Welcome Skar!

O sa ne intelegem bine ;)

 

Ce mai fac baietii?

Am luat iar vacanta? :>

"Sooper" :))

Link to comment
Share on other sites

@, Lasa grasane ca nu e nimic.

Sa se mai linisteasca spiritele pe aici si dupa intram iar in forta.

Rupem tot, spargem tot :))

Eh, grasan eram la rank 2 :)). Bine.. si putin chel (da' putin). Se linistesc si "spiritele", sa vezi dupa, nu mai au altii loc de VTB pe turf!! #LSGRI ba!

Link to comment
Share on other sites

Va prezint noua organizare a masinilor VTB =)) . --> http://imgur.com/a/JSV7p


Va prezint noua organizare a masinilor VTB =)) . --> http://imgur.com/a/JSV7p

Link to comment
Share on other sites

@, Daca nu eram eu, poza si asezarea masinilor nu mai avea nici-un farmec =))

 

@, Ti-am dat +1 nab.

Ti-am promis, ti-am dat ;)

Vrei sa spui ca asezarea mea a masinilor, ca eu am fost cu ideea :))

Link to comment
Share on other sites

PR8r1PT.png


Buna seara tuturor, acesta este ultimul meu mesaj ca President Vietnamese Boys !


In aceasta seara am demisionat din functia pe care o detin, principalul motiv fiind lipsa de timp.


Nu vreau sa fie un mesaj emotionat si lung sa va plictisesc.


Au fost propusi la vot urmatorii: Sassori si xKay.




IMI CER SCUZE FATA DE CEI PE CARE I-AM SANCTIONAT DEA LUNGUL CELOR 2 LUNI SI DE ASEMENEA DORESC SA LE MULTUMESC TUTUROR CE M-AU AJUTAT SA IMI INDEPLINESC CELE 3 OBIECTIVE.



REMEMBER PRESIDENT TIG3R: 20.07.2015 - 20.09.2015 !






Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

Acesta este ultimul meu mesaj, va urez succes tuturor.

 

Felicitari xKay pentru lider, meritai erai de pe vremea lui kennedy, daca ai vreodata nevoie de ajutor astept sa ma contactezi.

 

 

Am decis sa nu mai raman ci sa-mi ajut niste prieteni ce m-au ajutat si ei pe mine.

Multumesc pentru tot !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.