Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

La multi ani B-zone. Sa traiasca paramedics, cea mai tare factine (liderul face diferenta)

Am si eu un mic discurs. Pentru B-zone si pentru paramedics.

 

**Dragi colegi, unii dintre noi jucam pe acest server de foarte mult timp. Bobo a facu totul pentru noi. Am ras, am glumit, am facut post unul altuia..a fost frumos aici. De 5 ani impreuna. Unii mai mici altii mai mari, am fost toti pe acest server. Codatii au fost banati mereu..iar pleyerii cinstiti au fost premiati mereu. Imi amintesc si acum..cand eram civil.. il vedeam pe tule la rank 5 si ziceam "asta e dentist ? iar imi baga mana in gura?" Acuma am prins respect fata de el si ii zic "salut TurTULE sau pustiu" Sper sa raman multa vreme in paramedics, dar mai ales sa imi fac mereu prieteni. Sa ii am la nevoi cand e vorba de Dm pe cops. Imi pare rau daca v-am suparat cu ceva pana acuma. Eu nu port pica si daca aveti ceva sa-mi spuneti in legatura cu comportamentul meu, un pm va rog si nu se mai repeta. Eu va urez bafta in urmatorul an, ALATURI DE B-ZONE, CEL MAI BUN SERVER DE SAMP... SI AMERICA POARTA PICA.

Edited by Dapain
Link to comment
Share on other sites

fenomenal mai oameni buni. Am lasat pcul aprins sa mi se incarce raportul pe imgur.com , si dupa jumate de ora mi s-a stins pc-ul ca asa il am programat :-W . Divo sper sa imi accepti raportul intr-un PM ca m-am muncit toata saptamana si nu vreau sa fie in zadar

Link to comment
Share on other sites

Baieti, eu mai fac cateva comenzi si ma culc. Ne auzim maine de la 9 in sus. Bafta in intocmirea raportului de activitate.

 

PS: Pentru a demonstra ca anumite ss-uri sunt facute prin /accept medic, trebuie sa fac poza cand am acceptat comanda si cand am dat heal jucatorului nu?

Edited by Paramedic chibS
Link to comment
Share on other sites

Baieti, eu mai fac cateva comenzi si ma culc. Ne auzim maine de la 9 in sus. Bafta in intocmirea raportului de activitate.

 

PS: Pentru a demonstra ca anumite ss-uri sunt facute prin /accept medic, trebuie sa fac poza cand am acceptat comanda si cand am dat heal jucatorului nu?

Da...App Faci o poza atunci cand accepti, si o poza atunci cand dai heal. 2 poze = o comanda ... Exemplu. Ai 90 de poze cu accet/heal .. se pun doar 45 de comenzi
Link to comment
Share on other sites

Toate eventimentele legate de B-day B-zone sunt pe forum .Trebuie doar sa le cauti

Level-up la 17:00

10k $ +10rp la 12:00

 

 

LA MULTI ANI B-ZONE!!

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.