Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare! N-am mai postat de mult timp aici, cred ca e al 2 lea sau al 3 lea post al meu in acest topic :-??
Vreau sa va anunt din timp ca saptamana viitoare, cand e vacanta, vom face mai multe activitati cu TSAR dar si cu celelalte factiuni.
Unora dintre voi, se stiu cei despre care vorbesc, vreau sa va reamintesc urmatoarele reguli pentru ca in pagini am vazut ca ati postat 1 propozitie, si aia mai aiurea:

Doar membrii factiunii pot posta aici.

Reguli:

- Diferenta de timp intre posturile pe care le faceti trebuie sa fie de minim 15 minute.

- Pentru a posta aici trebuie sa folosesti minim 2 propozitii, nu ai voie doar sa saluti sau sa pui intrebari de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.
- In cazul in care ai postat ceva in acest topic trebuie sa astepti sa posteze 2 persoane pentru a posta din nou. (evident, doar dupa 15 minute)


Sanctiuni:
Cine nu respecta regulile risca sa fie sanctionat cu AV / FW or [/uninvite].


ENG:


Discussions

Only faction members can post here.

Rules:
- The time difference between the posts that you make must be at least 15 minutes.
- To post here you need to use at least 2 sentences. You not allowed post with "Hello", "How are you?"
- If you posted something in this thread have to wait to post 2 people for post again. (obviously only after 15 minutes)


Sanctions:
Who not follow the rules, risk being sanctioned with AV / FW or [/uninvite].

#Mai dezvoltati si voi acea propozitie...nu doar un subiect, un predicat si un complement.
#, se cunosc.
Edited by BTD Jack
Link to comment
Share on other sites

@,da ma cunosc :))Dar chiar nu stiam ce sa zic despre chestia aia....SI asa fac un post la 2-3 zile...

@, ce nume ai pe server?

 

//Salut! Nu era vorba doar de tine ci si de altii. Poti privii pe paginile anterioare. Eu de cand sunt in Paramedics postul de ieri a fost al 2 lea sau al 3 lea cred...

Dar vreau sa intelegeti ca degeaba faceti posturi multe si nu ajutati cu nimic comunitatea, trebuie sa dezvoltati etc sa faceti posturi utile, doar asa puteti primii vreo functie importanta pe forum.

#, am zis ceva chiar mai sus....asa de greu ti-a fost sa citesti?

#, flv_laur are numele in game.

Edited by BTD Jack
Link to comment
Share on other sites

A aparut noul gadget care se numeste "raport instant" acesta functioneaza cam asa.

pbY5NVg.png

 

Acum fara gluma.De ce s-au trezit aia sa dea [/service medic] ?

 

In sfarsit s-au trezit la realitate si au inceput si ei sa isi dea seama ca trebuie sa dai [/service medic] din timp.

Cu asa playeri o sa terminam raportul din prima zi. :)

Link to comment
Share on other sites

A aparut noul gadget care se numeste "raport instant" acesta functioneaza cam asa.

pbY5NVg.png

 

Acum fara gluma.De ce s-au trezit aia sa dea [/service medic] ?

 

In sfarsit s-au trezit la realitate si au inceput si ei sa isi dea seama ca trebuie sa dai [/service medic] din timp.

Cu asa playeri o sa terminam raportul din prima zi. :)

 

 

 

 

 

:)) da frate.. au facut misto doar.. ca dupa au dat toti cancel.. aveau WAR ..

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua si welcome celori noi.

Sper sa ne intelegem bine si sa nu va vad cu binduri.Asta urasc cel mai tare :@!

 

O sa ne intelegem bine cu siguranta, cat despre binduri nici nu se pune problema.

 

 

Heeeeey! Welcome celor noi si sper sa ne intelegem cat mai bine aici :) Bafta la comenzi :*

 

Mersi, sigur o sa ne intelegem bine.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi , sper sa aveti o "calatorie" lunga si frumoasa in paramedics.

 

PS: ca sa o duceti bine trebuie sa fiti nabi !

ps: daca nu sunteti deja , deveniti. Va ajuta Cristina,Missy si Brunetta ;)

Link to comment
Share on other sites

Salut! Dupa cu bine stiti, astazi a fost prima mea zi petrecuta in aceasta factiune.

Colegi super, lider ok si distractie la maximum.

 

Multumesc ca m-ati acceptat in colectivul vostru si multumesc ca mi-ati umplut ziua de azi cu distractie.

 

De asemenea, vreau sa-i salut pe prietenii mei noi si sa va zic noapte buna ca maine ma trezesc la ora 6am ca am niste cursuri de actorie.

Edited by Mitikq
Link to comment
Share on other sites

Salut colegi. Mi-a parut bine sa fiu o zi alaturi de voi. Din pacate ma las de samp, din cauza ca acum o saptamana am facut o gluma si Kelton a interpretat acel PM gresit si m-a banat. Mi-a placut sa fiu aici cu voi, e o factiune super, membrii ok, lider foarte ok, distractie. Tot ce iti poti dori e aici in Paramedics.

 

Jack iti multumesc ca mi-ai dat o sansa, imi pare rau de cele intamplate, Kelton nu vrea sa imi dea unban si asta e . . . Iti multumesc foarte mult ca ai avut incredere sa ma accepti din atatea alte posibilitati, in caz ca ma voi intoarce pe samp cu un alt cont stiu unde sa vin. Felicitari tuturor celor din Paramedics.

 

Asta e, n-a fost sa fie. Oricum aceasta zi in factiune pe care am avut-o o voi tine minte. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Bafta!
Data viitoare sa fi mai serios deoarece nu este de glumit cu adminii, pur si simplu nu inteleg unde te-a mancat sa-i dai PM cu o gluma... glumele se fac pe skype altundeva.

 

// Acum am venit de afara, am stat putin pe joc, am luat crash si merg sa mananc ca mi-e lene sa intru iar.

 

P.S: Nu e capat de zile daca ai luat ban 6 zile.

Edited by Mitikq
Link to comment
Share on other sites

@@Avenger, daca tu zici ca aia a fost o gluma, atunci cred ca a fost cea mai proasta gluma pe care o puteai face de ti-a dat ban 7 zile pentru tentativa de afaceri ilegale, mai ales cu Kelton. Dar pentru mine e ceva putred aici, nu cred ca esti atat de prost incat sa faci o asemenea gluma fix cu Kelton, deci e ceva ce nu se leaga aici, un foc nu arde fara jar, stii ce zic? asta e parerea mea.

Edited by MS InSaNe
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.