Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare all!! Back si eu de la antrenament! Tocmai am venit de la dus, mananc ceva si intru in game!! :))

Imi pare foarte rau Bogda ca pleci asa, dar mult succes in continuare! Cu siguranta ne vom intalni in game!! :))

Bafta la comenzi!

Link to comment
Share on other sites

Da asa este, cam la toti ne este aceasta soarta. Toti invatam ce sa facem.

Eu unul nu mai am timp de nimic, saptamana asta o am foarte incarcata, dar na cu bune si cu rele supravietuiesc. Asta e viata...

Nopate buna lume, o sa vorbim maine, las /sleep pana la fix si am iesit.

Edited by DjMix
Link to comment
Share on other sites

Ce materie mai e TIC-ul? Tehnologie or something,ceva legat de informatica,nu?

Tehnologia informatiei in calculatoare sau nu mai stiu cum Dumnezeu.. la noi, anul trecut, era oricum degeaba, tot cu programare ne indopa.

Link to comment
Share on other sites

Ce materie mai e TIC-ul? Tehnologie or something,ceva legat de informatica,nu?

Tehnologie , informaţie şi comunicare .

Da , e legat de informatică.

Link to comment
Share on other sites

Aha,informatica este o materie usoara fratilor, in clasa 9-a ce faceti? Hardware si software? Stiu ca java sau C++ faceati in clasele mai mari.

Link to comment
Share on other sites

Poate oi fi eu mai batut in cap, poate intr-adevar profesorul meu nu are habar cum sa ne predea informatica, dar un lucru stiu sigur.. din clasa a 10-a eu nu mai am o treaba cu informatica, de cand am inceput programarea. Poate ca daca mi-as lua o carte de Programare A-Z as avea mai multe sanse sa invat, zic eu, dar in momentul de fata - pentru mine - informatica nu reprezinta decat o alta materie banala.

 

La mine e o totala diferenta de implicare si entuziasm cand spui geografie, engleza, romana, chimie, franceza, fizica, economie, istorie (+) si cand spui informatica, biologie, matematica (-). Tind mai mult spre materii unde ma pot exprima liber, din cultura generala, nu neaparat bazat pe niste chestii (teorii, formule s.a.m.d.) care sunt fixe si de neschimbat, chiar daca tie ti se pare ca n-au deloc sens. Cu toate astea, am dat la mate-info (poate pentru ca eram mic si prost pe-atunci) iar acum trag ponoasele si merg inainte, n-am de-ales. Dar sunt descurcaret de felul meu si prefer sa fiu increzator in mine, decat sa merg pe premisa ca "nu pot". E o mare prostie.

Edited by everzor
Link to comment
Share on other sites

- Eu va spun noapte buna , si ne auzim maine , ma simt cam rau asa ca m-am gandit sa merg sa ma odihnesc in pat, ne auzim maine :).

Şi eu mă duc la meci , te rog frumos , lasă-mi scrisu' în pace.

Link to comment
Share on other sites

:)) bft F/P . am luat ban 5 zile =)) pt ca am dat un /ad la 4 dimineatza cu " Vand sosete mucegaite / sms =)) " | :)) mooor de ras !!! da harry , in sfarsit ai scapat de mine cu FP cu ce vrei tu sa`mi dai :)) discutam cand revin dupa ban :> :-W :> :))

Link to comment
Share on other sites

sanatos a ? irascibilule.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.