Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

IN liceu? Acolo trebuie sa fie interzis de cand se construieste, daca e unul care se respecta cat de cat.

 

In curtea liceului, ma rog :). Pana vinerea asta exista fumoarul elevilor intr-un loc separat al curtii, cum au majoritatea liceelor, insa nu stiu ce s-a intamplat recent de vad ca l-au desfiintat.

 

In alta ordine de idei.. buna dimineata si bafta la scoala astazi / spor la comenzi celor ce invata dupa-amiaza.

Link to comment
Share on other sites

Hei Medici.!.O noua zi cu bune si rele..Azi am avut la scoala o zi nemaipomenita m-am prapadit de ras!:)))..Am si eu niste teme simple:-? Mie cam lene sa le fac oricum sunt usoare asa ca o sa intru in game sa fac niste comenzi>@...

Link to comment
Share on other sites

Hai ca luam o pauza :))

Ma pun sa fac si eu tema la mate :(

 

Sickk, n-au cam postat 2 persoane inaintea ta, corect? Te mananca putin :).

Vorbind de mancare, ma duc si eu sa consum ceva, apoi ma mai bag la serial, e prea tare :X. Spor la comenzi, paramedici!

Link to comment
Share on other sites

Imi pare putin rau ca am iesit dar vreau sa ma reintorc intr-o mafie, daca nu ma acomodez voi veni inapoi aici, m-am inteles de minune cu toata lumea. Faceti o treaba buna, tineti-o tot asa. Succes!

Multa bafta Zzu, te astept inapoi. :)

 

Salutare medici.

Nu am mai trecut de ceva timp pe aici, dar vad ca lucrurile merg bine, ma bucur ca se respecta regulamentul. :)

Link to comment
Share on other sites

Bafta in continuare, ZuZulet.. mi-a facut placere sa te am coleg, sincer, esti genul de om care in ciuda vechimii si level-ului pe care o/il detine, nu esti infumurat si razi cu toata lumea cand e cazul :). Respectele mele si succes in continuare, dupa parerea mea, oriunde ai de gand sa intri, nu vei dezamagi, pentru ca-ti place sa te tii de treaba.

 

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Back de la liceu, mi-am reparat soft-ul la jaful meu de telefon si ma bag sa-mi caut si eu niste teme pt el :X.

Ma duc sa mananc ceva intai, insa, ma mai uit la serial si pun la tras "5 days of war". Am inteles ca-i destul de tare, de la cei ce l-au vazut. Asadar ne auzim ceva mai tarziu abia in joc. Bafta la comenzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.