Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mda, am plecat la scoala :). Va doresc o vinere cat mai productiva si placuta si voua, medici! Atat in-game (daca revine serverul), cat si in realitate.

Nu uitati sa va postati raportul de activitate si de sedinta de diseara - 20:30. Ar fi bine sa va invoiti din timp daca nu sunteti siguri ca puteti veni.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Bună ziua, medici. Ce faceți? Acum am ajuns și eu acasă.

Bună seara, băieți. Acum am venit și eu de afară. Ce mai faceți?

Bună ziua, băieți. Acum am ajuns și eu acasă. Ce mai faceți?

 

Am impresia ca dai copy/paste cand faci vreun post. :)

Fa o comparatie intre posturile tale si ale lui everzor.

 

Buna dimineata! 57.gif

Tre' sa ma gandesc de ce serial ma (re)apuc astazi. Ne-auzim in-game mai tarziu.

37.gif Back de la teme si tv.. am fost si pe-afara putin, mi-a prins bine, s-a mai incalzit putin, aparent.

Intru si eu imediat in-game, mai arunc un ochi pe forum intai.

Back si eu de la liceu, am scapat de teste, la unul am chiulit, de celalalt a uitat profa 21.gif.

Am fost la un vin fiert si ceva smochine inainte sa ajung acasa, mi-au prins bine pe frigul asta, insa acum m-au cam luat de cap.. mananc ceva si ma bag la tv, poate am noroc s-adorm putin.

Maine am o zi usurica, deci imi permit.

Spor la comenzi, baieti!

Iar a doua propozitie este...?

Ma bag la serial, m-a luat o durere ciudata de cap fix cand voiam sa m-apuc de tema la mate 21.gif). Asta e un semn. Un semn c-am sa imping un somn la noapte, cred ca rup patul.

Bafta la orice-ati face!

N-ar cam fi trebuit sa astepti sa mai posteze o persoana? Treaba ta..

 

Back de la liceu, nu stiu ce sa zic despre noul update, multi "isi vor taia venele" din cauza lui, mie imi place, va schimba fata serverului mai mult decat a facut-o orice alt update pana acum, si vom vedea cu adevarat cine juca de dragul jocului si cine doar pentru afaceri / bani / avere.

Cu toate astea nu pot sa nu afirm faptul ca ma bucur ca n-am avut de pierdut nimic in urma update-ului. Ma bag la teme acum, daca tot e inchis serverul, ne revedem cand se deschide.

Link to comment
Share on other sites

Salutare medici. Ce mai faceti ?:) Sper sa se deschida serverul ca sa putem face sedinta...Urat si la scoala azi.

Am luat cea mai mica nota a mea la engleza si am dat test la geografie. Saptamana viitoare e mult mai rau...

Va fi distractie in acest weekend. Nu numai in joc.. O sa dau o tura si pe la sala sa vad daca mai pot sa ma antrenez, dupa poate la sala de jocuri :))

 

Ma bag la cs. Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Am tras o fuga pana la Mall, ca tot a picat serverul. Sper sa ma intorc pana la sedinta, dar mai ales, sper sa revina serverul pana atunci si sa inceteze sa mai pice. Succes, v-am pupat!

Link to comment
Share on other sites

Back si eu din oras , e un frig :O , am fost dupa un ventilator pentru sursa si vreau sa ma pun sa il fac :)

Cred ca o sa il fac deabia dupa sedinta , ca sa nu mai stric si ceva :)) ca sa nu pot intra...

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAA. eu sunt singurul care se lupta cu site'urile de sharing? ca am incercat 5-6 pana acum si pe niciunu nu vrea. se incarca 20-30 % si dupa aceea da eroare.

Doamne ajuta sa mearga pe depositfiles, ca pana acum pe depositfiles imi ajunsa cel mai departe.

 

PS: salutare si bafta la comenzi.

PS: off eu am probleme cu raportu am ajuns la 100 % si acum nu imi arata linku

Edited by PrKArmando
Link to comment
Share on other sites

Fiindca multi n-ati stiut cum sa faceti raportul de activitate :

 

 

Pozele le veti pune intr-o arhiva si veti urca arhiva pe un site de share.

Site recomandat: click

Arhiva trebuie sa poarte numele membrului, spre exemplu: [F4L]Corneliu.rar.

 

Model de postare:

  • Perioada:
  • Nickname:
  • Rank:
  • Numarul comenzilor:
  • Succesfull Commands (imaginile):

 

 

Noapte buna ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, iata ca din pacate nu merge serverul nici in dimineata asta, mi-ar fi placut sa intru putin inainte sa plec la olimpiada. Dar nu-i nimic, pana ma intorc sigur va reveni si ne vedem atunci in joc :).

Ce mai doresc sa spun.. a, da. Sincere felicitari celor ce-au luat rank-up aseara, in special lui RoxoR care-a imbatranit cu vreo 20 de ani dupa skinul pe care-l poarta :)).

Am fugit sa ma pregatesc de plecare, va doresc o dimineata cat mai placuta tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Cornel multumesc pentru untelegere. Momentan sunt neputincios, banul nu trebuia sa mai fie ..nu stiu ce sa fac . Stiu doar ca tu ai mult mai multa experienta si cunosti si adminii (unii dintre ei) Cred ca ai putea sa ma ajuti cu niste sfaturi.. Astept raspuns.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.