Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna ziua! Eu mai am cateva teme de facut, apoi cred ca ma voi relaxa putin asa ca ne vedem mai tarziu. Spor la comenzi!

 

Cei noi, respectati regulamentul si cititi primul post din acest topic, ca sa nu fie probleme.

Link to comment
Share on other sites

@Sickk: Bafta sickk

Baietii,ma pun sa ma uit si eu la 1-2 Episoade din "Chuck",si revin mai pe seara.

Bafta la comenzi!

Link to comment
Share on other sites

Bun venit si din partea mea celor proaspat intrati, recititi regulamentul si topicurile importante, cei care inca nu sunteti siguri pe voi in ceea ce priveste factiunea si sper sa va acomodati repede. De asemenea, cititi cu atentie si primul post din acest topic, spre a nu comite greseli ce va vor costa pe viitor.

 

@Tomyy felicitari pentru rank-up.

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu baieti. Ma duc in pat, mai ma uit putin la televizor, sper sa gasesc ceva sa-mi placa si apoi o sa ma culc. Maine incepe inca o saptamana de scoala, asta e. Va urez bafta, spor la comenzi daca mai ramaneti si noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata! ~o) O noua saptamana ce se anunta a fi plina, teste, majorat, ascultari, chiuluri, samp s.a.m.d.

Astazi, spre exemplu, dau cel mai greu test de sapt. asta, si anume cel la mate: limite de functii #-o . Sper sa-i fac fata cat de cat.

Pana una-alta, va doresc si voua un inceput de sapt. cat mai bun. Succes la scoala si la comenzi!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata colegi.

@ Everzor ce bine de mine ca fac doar 2 ore de matematica(din clasa doar 2 fete stiu matematica si copiem toti de la ele , semestru trecut in afara de ele am avut toti media 6 pentru ca 29 de lucrari au fost toate numarul 1 si noi suntem 35 in clasa :))), dar ne rupe cu Istoria,Geografia si Psihologia,Romana

PS: Bafta la /heal/refill/repair

Link to comment
Share on other sites

Am plecat si eu la liceu. Sper sa nu fie o zi prea rea azi. Cred ca ne vedem diseara.

 

Succes tututor in aceasta noua saptamana si spor la comenzi celor care se intorc mai repede azi de la scoala.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, tocmai am ajuns si eu de la scoala si vad ca e server down. Nu prea cred ca o sa revina devreme, asa ca o sa ma pun la film sau ceva sa imi treaca timpul si mie. Ne vedem mai tarziu in joc, si sa nu mai faceti niciodata ce ati facut ieri [va stiti cine], sa va certati pentru 10 comenzi care se fac la un targ si sa creati harababura in factiune. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Am venit de liceu,aseara mi-a picat netul ...din nu stiu ce cauză,cum serverul este down,aştept să revină.

Ne vedem in game,sunt caştigatotul TOTW (happy) :D

O zi buna sa aveti cu totii.

Server BACK.

Edited by Kun
Link to comment
Share on other sites

Back de la liceu. Ma duc sa mananc si eu ceva, am scapat de test :18: .. maine si poimaine zile usoare, de fapt d-acum tot incep zilele usoare, plec de la ce ore vreau cu olimpiada la geografie :D. Ne vedem in-game cand revine serverul.

 

@sorynRO

 

AAAAAAAAAA. deja a devenit enervant, e a doua oara cand pica serveru inainte de pay day.

Sper sa se rezolve cat mai repede.

@cyreasa da PM la un admin, sau posteaza la unban request

 

- In cazul in care ai postat ceva in acest topic trebuie sa astepti sa posteze 2 persoane pentru ca sa postezi din nou. (evident, doar dupa 15 minute)

 

@cyreasa

 

Am facut 3 cereri de unban frate ..sunt chiar nesimtiti astia :|

 

- Pentru a posta aici trebuie sa folosesti minim 2 propozitii, nu ai voie doar sa saluti sau sa pui intrebari de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.

 

Doar ca sa nu uitati.

Link to comment
Share on other sites

Bun, datorita divergentelor ce-au avut loc week-end-ul acesta in ceea ce priveste targurile, tocmai a fost intocmit un nou model (de fapt, primul model de genul, daca nu ma insel) pentru a selecta medicii ce vor asista mafiile la targuri cu servicii medicale. Modelul a fost postat si la "Noutati si Informatii", il voi posta si eu aici pentru a ne asigura ca il vor vedea toti:

 

Atunci cand o mafie tocmai se pregateste sa organizeze un targ, iar mafia respectiva ne permite accesul cu ambulante spre a oferi servicii medicale participantilor la targ, putem trimite maxim 2 medici.

 

Acesti 2 medici vor fi alesi dupa cum urmeaza:

 

- Pe /r, un rank 5 va intreba “Cine doreste sa participe la targ?”, urmand ca membrii sa raspunda simplu, cu “eu”. Vor fi alesi sa participe primii doi medici care raspund la intrebare.

 

- Atentie! Prioritate au membrii rank 1 si 2.

 

- In cazul in care un rank 5 nu este on, un rank 4 adreseaza intrebarea. Daca nici acesta nu e on, un rank 3 o va face, respectiv un rank 2 (daca nici rank 3 nu este on).

 

Observatie: Va voi explica cum se procedeaza in caz ca sunteti rank 3, 4, 5, abia intrati pe server si observati ca tocmai se anunta un targ, printr-un exemplu:

[officer]Polanski este deja pe server. Targul a fost anuntat si el a facut echipa de medici ce asista la targ.

Eu abia m-am conectat pe server si vad un nou /ad ce anunta targul respectiv. In acel moment intreb: “A facut cineva lista / echipa pentru targ?. Bineinteles ca voi primi raspunsul potrivit, iar din acel moment imi vad de treaba. Sub nicio forma nu trec direct la a alcatui echipa, pentru ca se creeaza noi confuzii.

 

 

Sper sa va acomodati repede cu modelul, la urma-urmei a fost creat spre avantajul vostru, pentru buna desfasurare a activitatii factiunii. Ma voi sfatui cu Cornel si Sebby sa vedem daca ar fi o idee buna introducerea unor viitoare sanctiuni in caz ca observam ca acest model nu va fi respectat din proprie initiativa si bun simt.

 

Succes la comenzi!

Edited by everzor
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.