Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Noapte buna F&M Departament a fost deajuns pe ziua de azi :)>-

Ne revedem maine in joc, Spor la treaba si la comenzi! Bafta! :X8->

Edited by BuNtZLoVe
Link to comment
Share on other sites

Azi este vineri deci vom avea 2 zile libere pana luni, si o sa ne putem ocupa mult mai mult de SAMP :)>- .

O sa avem comenzi mai multe :X Si o sa ne mai si distram, Deci spor la comenzi! haideti sa facem o treaba buna :X:)>-

Link to comment
Share on other sites

Salut medicilor!

Am venit de la tara!

Vorbim in joc si spor la comenzi!

Salutare!

Am venit si eu de la tara. Ce mai ziceti?

Salutare tuturor! :D Am venit si eu de la tara acum ceva timp :| .... Cum e vremea pe la voi ?, la mine o oribila... :((( Spor la comenzi :>

 

Toti ati fost ma la tara ? :)) Ciudat, si eu am fost. :|

 

On Topic: Pff, in curand ma bag la somn.. fiindca sunt obosit maxim. Astazi am avut o zi foarte grea, si m-am trezit devreme.

Bafta la scoala maine, si succes la comenzi. :)>-

Link to comment
Share on other sites

:XBine ati revenit toti :X o sa avem spor si la comenzi!

Doamne ce oameni, nu ar trebui ca daca avem wanted? si avem apel, nu ar trebui sa astepte si pd unpic? nu sa ne dea direct wanted 6? doamne dar asta e!

Bafta in continuare spor la comenzi! :)>-

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna B-Zone .. noapte buna medici ! S-a incheiat si ziua de azi... o zi cum nu se poate mai urata. :-S A fost frig toata ziua, m-am simtit de parca as fi fost afara intr-o zi de Decembrie.

By the way, welcome celor noi.. sper sa facem treaba buna impreuna si sa ne intelegem.

 

PS: Va salut, spor la comenzi celor ce mai ramaneti ! :)>-

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna B-Zone .. noapte buna medici ! S-a incheiat si ziua de azi... o zi cum nu se poate mai urata. :-S A fost frig toata ziua, m-am simtit de parca as fi fost afara intr-o zi de Decembrie.

By the way, welcome celor noi.. sper sa facem treaba buna impreuna si sa ne intelegem.

 

PS: Va salut, spor la comenzi celor ce mai ramaneti ! :)>-

quote :X:)) ,

 

Se pare ca e ultima oara cand postez aici asa ca va urez bafta si sper ca divo o sa mai ma accepte inca odata

Link to comment
Share on other sites

quote :X:)) ,

 

Se pare ca e ultima oara cand postez aici asa ca va urez bafta si sper ca divo o sa mai ma accepte inca odata

 

Ce pot sa zic ma, imi pare rau ca iesi.. dar na' trebuie sa iti urez succes. Oricum.. prietenii raman prieteni indiferent de situatie. O sa ne mai auzim pe /d, o sa facem putin spam :X . [ o sa primim kick de la Dre.. dar asta e partea a doua. :)) ]

 

ON topic : Abia am ajuns si eu acasa.. si am chef de niste comenzi. Ne citim in game, va salut.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.