Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

18 minute de suspans :)

 

Divo, nu merge sa-ti mai trimit mesaje, vroiam sa-ti zic ca nu voi reusi sa pun raportul pana la ora 8. Am multe poze si se incarca ca dracu...

Link to comment
Share on other sites

Salutare si bine v-am gasit , sper sa ne intelegem cat mai bine posibil :)

Salut all,sper sa ne intelegem cat mai bine,si pe o perioada cat mai lunga :),o seara buna va doresc !

welcome,sper sa va simtiti bine aici si sa faceam treaba buna impreuna!
Link to comment
Share on other sites

Salut all!!Bine vam gasit sper sa ne intelegem super bine si sa ne simtim cat se poate de bine.

welcome,sper sa iti placa aici!

 

Eu ma bag la somn,ne auzim maine seara in game cand ajung acasa,noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Decebal - Ai 24h sa-mi dai Pm cu link-ul.

 

Divo, sterge si tu din mesaje pt ca vreau sa-ti trimit PM cu raportul si imi zice ca nu mai poti primi mesaje!!

 

Uite aici:

 

Perioada: 30.06.2013-6.07.2013

Nickname: Decebal

Rank: 1

Numarul comenzilor facute prin [/accept medic]: 55 Click

Restul comenzilor: 1000 click click

Total comenzi: 1055

Edited by Decebal
Link to comment
Share on other sites

Scriu un ultim mesaj aici, pentru moment, pentru a-mi lua la revedere de la dragii mei colegi, va urez multa bafta in continuare.

 

Si ca sa nu ma uitati usor va ajut eu cu un nou clip:

[media]

[/media]

 

Bafta mosule, mult succes, s-auzim de bine. ;)

Link to comment
Share on other sites

Seară bună, tuturor! Îmi cer scuze că nu am putut să fiu prezent la ședință. În această vară am un program încărcat, deoarece sunt trimis în delegații și uniuni pentru programe școlare și concursuri. În această săptămână am călătorit cu avionul în Marea Britanie, iar săptămâna aceasta mai am programat o ședință în Austria. Este complicat, am mult de muncă...sper să îmi fac timp și pentru SA:MP. Mulțumesc pentru înțelegere. O să încerc să intru câteva ore în fiecare zi. Toate cele bune :)

 

Seară bună, tuturor! Îmi cer scuze că nu am putut să fiu prezent la ședință. În această vară am un program încărcat, deoarece sunt trimis în delegații și uniuni pentru programe școlare și concursuri. În această săptămână am călătorit cu avionul în Marea Britanie, iar săptămâna aceasta mai am programat o ședință în Austria. Este complicat, am mult de muncă...sper să îmi fac timp și pentru SA:MP. Mulțumesc pentru înțelegere. O să încerc să intru câteva ore în fiecare zi. Toate cele bune :)

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit am ajuns si eu acasa,ne auzim in game.

 

MA schenker aveai tu o poza cu tine acum o luna,in care nu aveai mai multi de 15 ani,ce delegatii visezi?

Link to comment
Share on other sites

Seară bună, tuturor! Îmi cer scuze că nu am putut să fiu prezent la ședință. În această vară am un program încărcat, deoarece sunt trimis în delegații și uniuni pentru programe școlare și concursuri. În această săptămână am călătorit cu avionul în Marea Britanie, iar săptămâna aceasta mai am programat o ședință în Austria. Este complicat, am mult de muncă...sper să îmi fac timp și pentru SA:MP. Mulțumesc pentru înțelegere. O să încerc să intru câteva ore în fiecare zi. Toate cele bune :)

 

Îmi cer scuze pentru dublu post, lag. @A S K K 1, în imaginea actuală de profil este verișorul meu, iar în precedenta eram eu. Nu contează vârsta. Dacă tu la 15 ani doar ieși la bloc și te duci la școală, nu toți fac aceleași lucruri. Informează-te, și o să vezi ce responsabilitate au unii la această vârstă ;)

Edited by Schnecker
Link to comment
Share on other sites

@@Schnecker, Imi place ca traiesti in lumea ta.Daca erai tu asa "important" la varsta ta de 14-15 ani cat ai,iti zic eu ca nu iti mai pierdeai timpu pe un amarat de joc,nu stau sa dezvolt subiectul cu tine,dar trezestete la realitate!!

Edited by A S K K 1
Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor! Cum a fost la sedinta? Felicitari celor care au fost promovati, multumesc @@uiDivo. Sa vad si eu cand ajung acasa cam nasoala si saptamana asta...sunt la unchiul meu sa-l ajut cu renovarea acoperisului ca i-a distrus acoperisu vremea...daca tot continua cu ploaia nu stiu cand ajung acasa, sa vad. Voi ce faceti?:-??

Nu va certati wa, pls. :D

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor! Cum a fost la sedinta? Felicitari celor care au fost promovati, multumesc @@uiDivo. Sa vad si eu cand ajung acasa cam nasoala si saptamana asta...sunt la unchiul meu sa-l ajut cu renovarea acoperisului ca i-a distrus acoperisu vremea...daca tot continua cu ploaia nu stiu cand ajung acasa, sa vad. Voi ce faceti? :-??

Nu va certati wa, pls. :D

Uite eu ma bag la un film...spor la reparati acolo,si nu ma certam incercam sa il aduc la realitate :))
Link to comment
Share on other sites

Încearcă mai degrabă să te trezești din somn. Scrie undeva că dacă ai responsabilități serioase, nu ai dreptul să te joci ceva în timpul liber? Nu mai dezvolt prostia. Seară bună

Link to comment
Share on other sites

@@Schnecker, sa ziceam ca esti tu un trainer pentru acesti elevi de alta nationalitate,imi poti prezenta un site oficial al agentiei din care faci parte,sau al agentiei cu care cooperezi? :))

Link to comment
Share on other sites

Hai salut , a trecut ceva vreme de cand nu am mai postat pe aici . Felicitari tuturor celor care au luat rank , prime , fw si alte nebunii :))

schnecker si m4ms nu inteleg ce aveti de impartit :)) ce va contrati atat pentru niste lucruri pe care nu le poate dovedii niciunul ? :))

terminati ma frate sau macar daca vreti sa o faceti faceti-o pe sms sau pm !!!!!!

Hai ca am iesit si eu ma enerveaza maxim net-ul asta ... d-abea astept sa ajung acasa sa am net strong :X :X :X

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.