Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Regulament "Discuţii libere"

 

Pe zi ce trece observ ca va faceti de cap in acest topic, de discutii.

Mereu vad ca postati porcarii doar pentru +1, astfel m-am gandit sa introduc un regulament pentru ca sa evitam spamul.

 

- Diferenta de timp intre posturile pe care le faceti trebuie sa fie de minim 15 minute.

- Pentru a posta aici trebuie sa folosesti minim 2 propozitii, nu ai voie doar sa saluti sau sa pui intrebari de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.

- In cazul in care ai postat ceva in acest topic trebuie sa astepti sa posteze 2 persoane pentru ca sa postezi din nou. (evident, doar dupa 15 minute)

  • In caz ca nu o sa respectati acest regulament, o sa fiti sanctionati in game cu avertisment / factionwarn pana la demitere.

Link to comment
Share on other sites

Eu v-am spus si vand ca nu respectati regulamentul topicului discutii libere. Macar sa avem si noi o decenta de comunicare. Nu doar doua, trei vorbe scurte cu ''Si eu sunt bine'' sau ''imi place ce faceti''. Riscati sa fiti sanctionati cu atare si destul de drastic. Daca aveti subiecte interesante care pot fi scoase la amanunt....

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca i-am pierdut pe Maxwell,Nobilul si Mr.Biber (justin32). In continuare eu astept sa va vad vointa de a sta in aceasta factiune, mai ales daca stai intr-o factiune pentru o perioada mai lunga de timp, ai sanse la un departament.. si daca stai pe o perioada lunga de timp intr-un departament ai sansa la Hitman.....Doar cateva sfaturi din experienta. Ramaneti in Paramedic, este o factiune foarte frumosa. Liderul este detreaba si ne ajuta si el cat poate. Nu mai spuneti chestii de genul : ''cand intra divo, nu l-am mai vazut de 10 ani''. Divo intra si el cand poate.. eu mereu stau pe forum, chiar daca nu prea am intrat in joc si vad ca raspunde la ceva. Chestii importante. Mai ales ca o avem pe Bruneta, care face caterinca cat poate si poti sa glumesti cu ea. Si nu mai faceti posturi la alti playeri doar pentru ca eu facut ceva minior, fara a va deranja. Suntem o comunitate unita chiar daca mai sunt 2-3 rambo-nei pe aici pe acolo. Lasa-i sa faca dm ca nu au sanse la factiuni daca sunt pe blacklist mereu. Sunt niste chestii pe care trebuie sa le intelegem si eu eram post hunter dar am realisat sa nu sufere o comunitate, doar partea fara bunul simt. Acuma eu spun toate acestea pentru a va motiva sa ramaneti in Paramedic si sa fiti persoane mai bune. Nu spun ca sunteti rai, dar lumea exagereaza cu posturile.

 

Daca aveti propuneri legate de mesaj scrieti amanunte. Acesta este un subiect bun pentru ''discutii libere'', nu chestii de 2 bani. Sper sa gasiti si voi ceva interesant desptre care sa vorbim.

 

Mai revin cu edit

Edited by Dapain
Link to comment
Share on other sites

Bafta celor care au decis sa paraseasca factiunea. Noi locuri libere, noi colegi. Sa speram ca vor veni aici cu ganduri din ce in ce mai serioase. Ne auzim in game de maine. Felicitari celor ce au finalizat rapoartele cu succes!

Link to comment
Share on other sites

Nu este adevarat, nu cred ca a venit cineva pentru rank, dar daca asta este prima mea factiune, stau cat stau si doresc sa incerc si altceva, gang sau departament. Nu o sa stau toata viata in Paramedics, chiar daca este frumos, dar la un moment dat va trebuii sa treci la alt nivel ci anume Gang-ul sau Departamentul.

Link to comment
Share on other sites

Am ajuns si eu acasa si ma pun pe treaba. Lasati stirile care nu mai sunt de actualitate. Deocamdata noi suntem in prezent in aceasta factiune.
Ce mai faceti mai? Vreau sa incep sa fiu mai activ pe forum, nu doar in joc, o sa avem nabeti noi..scuzati-ma colegi noi :D
Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceti mai? Vreau sa incep sa fiu mai activ pe forum, nu doar in joc, o sa avem nabeti noi..scuzati-ma colegi noi :D

:)) Mda.. am vazut si eu ca aplicam. Foarte bine, deabea astept sa am niste colegi noi. Sper sa fim cea mai activa factiune pasnica cu noii recruti. Edited by Schwepp
Link to comment
Share on other sites

:)) Mda.. am vazut si eu ca aplicam. Foarte bine, deabea astept sa am niste colegi noi. Sper sa fim cea mai activa factiune pasnica cu noii recruti.

 

Ma..parerea mea e ca nu mai exista "cea mai activa factiune pasnica". Factiunile pasnice trebuie sa-si faca treaba ..si pana acum nu putem aduce reprosuri la adresa factiunilor in legatura cu activitatea. Le urez de pe acum welcome celor noi. Va urez succes la rapoarte saptamana aceasta.

 

PS: Denim13b felicitari pentru best raport !

 

New nickname: omxiC

Link to comment
Share on other sites

@, Mult succes in continuare, ai fost un coleg si o persoana intr-adevar de treaba. Mi-a facut placere, nu credeam ca vei fii asa de treaba :*.

@, La fel si tie, skyty :D.

 

Hmm, astept sa pic (trec) cativa playeri la teste, ca sa ne inmultim :)). Ne auzim in joc.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.