Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu vroiam sa se termine asa dar uite ca s-a intamplat , aceasta va fi ultima postare a mea ca paramedic . Succes tuturor ati fost cei mai buni colegi pe care ii puteam avea vreodata si nu voi uita nici odata clipele petrecute impreuna !

Va urez succes:

-Missy

-[s4L]Mitch

-AlleXx13b

-Kalvin

-Schwepp

-Brunetta.

-Tule (Tulica)

-DaPain

-An3k

-uiDivo ( apreciez toate chesturile facute pentru mine si multumesc pentru sansa acordata )

-Si restul la fel.

 

Multa bafta la comenzi tuturor , si sper ca ne vom intelege in continuare !

P.S. : Scuze pentru Copy/Paste dar la mine e la fel.

Link to comment
Share on other sites

Seby iti urez mult succes ,ai fost un coleg bun chiar daca nu ne-am intalnit noi foarte des ...dar nu am avut probleme :) ,asta e fiecare isi incearca norocul. Incepe si scoala ,samp mai putin ...Vacanta s-a dus din pacate .

 

An3k ,ai uitat de Daves ,de mine mai suntem cativa...bine eu sunt cat de cat mai nou ,fata de tine .

Cei care vreti sa ne parasiti ...ce pot spune ,mult succes in continuare .

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau pentru cei care au plecat ,chiar ma obisnuisem cu ei ...asta e acum ,unii vin alti pleaca . In legatura cu scoala ,a fost destul de plictisitor , iar maine cred ca iar nu facem nimic. Manualele anul asta trebuie sa le cumpar ...Cand ma gandesc 5 ore de info :)) 6-7 de mate...

Acum gata ,mai putin samp :)) ...it's time for school.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.