Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

2zile fara post....

CHiar ciudat...

S-a terminat si sapt asta,sper ca toti ati facut raportul :)Intrebare pt cei noi:Cum a fost prima sapt?Greu/usor?

Link to comment
Share on other sites

Salutare, partial fac parte din familie. Cind va fi bilbarbosul ? Astept invite o saptamina intreaga, ard de nerabdare sa incep a lucra. E tot timpul asa de inactiv?

Link to comment
Share on other sites

Hei care-i treaba ? Se pare ca acesta va fi ultimul meu post aici... Ce sa mai zic.. Va urez bafta tuturor si sa ajungeti departe in aceasta factiune ! Mersi Bill pentru sansa oferita ! Sarbatori fericite ! Va pupa Zack :*

Edited by S4L Zack
Link to comment
Share on other sites

Hei care-i treaba ? Se pare ca acesta va fi ultimul meu post aici... Ce sa mai zic.. Va urez bafta tuturor si sa ajungeti departe in aceasta factiune ! Mersi Bill pentru sansa oferita ! Sarbatori fericite ! Va pupa Zack :*

Pai?Ce ti-a venit??

Retrage Demisia!!

Link to comment
Share on other sites

VtSwvC2.jpg

Salutare, in primul rand un mesaj pentru [s4L]Zack, iti urez multa bafta mai departe si sper sa nu-ti para rau ca te-ai retras din echipa. Vreau sa va zic ca incepand de acum, o sa fiu ceva mai inactiv ca de obicei, e probabil sa fac si o cerere de inactivitate. Voi fi ocupat de Craciun cu familia, iar de Revelion trebuie sa organizez petrecerea cu un tovaras. Vreau sa va urez la toata lumea un Craciun Fericit alaturi de cei dragi si un an nou mai bun decat 2013, sanatate, bucurii si tot ce va doriti voi sa se indeplineasca. Sper ca si la voi, anul acesta va veni Mosul cu sacul plin si veti primi cadourile mult dorite. Sarbatori fericite si La multi ani Paramedics! Ne auzim la anul.

Edited by MS InSaNe
Link to comment
Share on other sites

VtSwvC2.jpg

Salutare, in primul rand un mesaj pentru [s4L]Zack, iti urez multa bafta mai departe si sper sa nu-ti para rau ca te-ai retras din echipa. Vreau sa va zic ca incepand de acum, o sa fiu ceva mai inactiv ca de obicei, e probabil sa fac si o cerere de inactivitate. Voi fi ocupat de Craciun cu familia, iar de Revelion trebuie sa organizez petrecerea cu un tovaras. Vreau sa va urez la toata lumea un Craciun Fericit alaturi de cei dragi si un an nou mai bun decat 2013, sanatate, bucurii si tot ce va doriti voi sa se indeplineasca. Sper ca si la voi, anul acesta va veni Mosul cu sacul plin si veti primi cadourile mult dorite. Sarbatori fericite si La multi ani Paramedics! Ne auzim la anul.

 

 

:D:D Foarte frumoasa urarea !

SI EU VA UREZ UN CRACIUN ALATURI DE CEI DRAGI SI SARBATORII FERICITE !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor! Dupa atata timp in sfarsit s-ar putea sa revin si eu ca lumea...Pe miercuri sau joi s-ar putea sa-mi ajunga piesa la calculator. Nu-i pot intelege pe ai mei de ce a durat atata, in fine, sper sa ajunga odata aia.

sarbatori fericite si tie nab. Craciun si un an nou fericit tuturor. Sa speram ca anul nou ne va aduce mult mai multe de cat ne-a adus anul acesta. Hai salut, ne vedem in game. :)

mult succes frate. Poate te vei intoarce.

Edited by BTD Jack
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.