Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mai fofo cu engleza mea de balta am inteles ca ai zis ca "INSANE E NAB" ,nu pot zice decat ca eu sunt de acord cu tine [+69 =))]

Pentru quote`ul pus pentru mine vreau sa-ti zic ca TU ESTI NAB !

De fapt el s-a referit la cei care nu stiu limba engleza... s-o invete, dar ce sa intelegeti tu.

N-ai pofta de niste mure?

Link to comment
Share on other sites

Salut Baieti!

Ce plictiseala e seara....

 

Asa ca am iesit la o plimbare cu Zsoli :D

i2NfX2X.png

Edited by aotnbv
Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi! Si felicitari Synyster69, Davyd pentru rank up. :D Congratulations Mr.Fofo for rank up. :*

Link to comment
Share on other sites

Salutare!

Va rog sa ma scuzati ca postez aici dar vreau sa stiu cand se va deschide topicul pentru Aplicatii,deoarece doresc sa intru in aceasta factiune minunata!

Ma scuzati din nou daca v-am deranjat.

Link to comment
Share on other sites

Salutari tuturor ! In primul rand, felicitari celor care au reusit sa intre in factiune ! Sper sa ajungeti cat mai seriosi ,nu va descurajati de la un FW ... In al doilea rank felicitari celor care au luat rank up :),BRAVO VOUA ! Si in al trelilea rand in curad voi face o sugestie pentru adaugarea a noi vehicule in paramedics,cand am sa va spun eu,dati un +1 pentru a ma sustine :) ! Cam atat am avut de zis o zi frumoasa in continuare :):D:* !

Link to comment
Share on other sites

Insane imi pare rau pentru nedreptatea ce ti s-a facut, sper sa se remedieze .Si daca chiar daca nu se remediaza , eu zic totusi sa ramai ...

 

Syny poti conta pe mine pentru un +1. :D

 

 

 

 

 

prietene tu ai vazut poza ?

 

ce nedreptate :) ?

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.