Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am făcut o propunere, dacă sunteți de acord, acordați un vot de susținere. Cred că poate fi benefic pentru a face facțiunea mai activă.

 

http://forum.b-zone.ro/topic/226159-propunere-duty-doar-din-ambulanta/

Ar fii frumos daca ar baga macar 2 ambulante in LS. Dar ar fii bine sa ramana si in SF. Mai rar, dar se organizeaza eventuri si in GSSF. Iar in SF ajungi mai greu decate in celelalte orase. Eu zic ca e bine sa avem si in SF ambulante. Daca ar fii sa le scoata, o sa fie foarte greu sa ajungem la eventuri, mai ales la cat de mult DM se face si mai bubuim..

Edited by South Missy
Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi. Sper sa va integrati cat mai bine si cat mai repede in aceasta factiune. Sa verificati si prima pagina a acestui topic pentru a nu avea surprize.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, fiti foarte atenti la sfaturile date de cei mai mare in rank. Si oricand cand aveti o curiozitate sau o nelamurire intrebati pe /r sau daca va e rusine dati sms unui membru cu rank mai mare.

Uitati-va pe prima pagina a acestui topic si pe la topicul cu rapoarte sa vedeti ce se sanctioneaza sa nu aveti surprize, sfatul meu ar fi sa va uitati si la un raport mai vechi sa vedeti ce si cum.

 

Acum sa trecem peste formalitatile astea, sper sa stati cat mai mult alaturi de noi si sa nu faceti prostioare :)).

 

Pentru destinderea voastra apasati pe spoilerul de mai jos, e o melodie destul de amuzanta zic eu :)) :

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Welcome Celor NOI! aveti grija la comenzice lu /accept medic id pe /r cand scrieti "comanda x la mine" nu faceti PRESCURTARi este INTERZIS si nu scrieti in mai PUTIN de 3 secunde... aveti grija cand dati heal inainte dati /id daca este civil sau din factiune pasnica in rest nu este obligatoriu insa eu v-as sfatuii sa dati /id la oricine dati heal. Aveti grija sa nu gresiti /heal-u sa nu fiti sanctionati.

Daca aveti vre-o nelamurire intrebati un rank mai mare care este ON in game ce problema aveti sau ce nu ati inteles noi va stam la dispozitie tot timpul.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, vă dau şi eu nişte sfaturi:

1. Fiţi atenţi cum scrieţi "comanda x la mine"

2. Aveţi grijă cand vreţi să vă puneţi afk , mai întîi daţi /duty off apoi punetivă afk.

3. Cînd postaţi la discuţii , încercaţi să dezvoltaţi fraza, nu faceţi +1 cu posturi de genul "Salut , ce mai faceţi."

 

Sper să vă acomodaţi cît mai bine , şi nu uitaţi că aici o să aveţi upgrade la nivelul vostru de nabism.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna colegi :X .

Felicitari @,pentru rank up :* .

Un mare welcome celor noi >:D<<'> ,sper sa stati cat mai mult timp aici si sa ne intelegem bine.

@, Bafta mai departe.

P.S. Nu trebuie sa repetati toti regulile acestei factiuni,ei ar trebui sa le stie deja.Inteleg sa zica un singur membru,dar nu toti =)).

Link to comment
Share on other sites

Felicitari celor care ati luat rank up, tineti-o tot asa. Si mult succes in continuare pentru cei care parasesc factiune. >:D<<'>

 

Congratulations for those who received rank up and good luck for those who decided to leave the faction.

 

Aaah si welcome celor noi. :D Nu ezitati sa ne intrebati pe /r daca aveti nelamuriri.

Link to comment
Share on other sites

EN: Congrats for rank-up, nabs. A great "welcome" to our new members, I hope you'll enjoy being here.

RO: În primul rând, welcome celor noi. Sper să vă acomodaţi cât mai repede şi să nu regretaţi că aţi intrat aici. Felicitări Răzvana.P pentru rank-up, Missylina pentru admin şi mult succes mai departe celor care ne-au părăsit. Bine v-am regăsit, ne auzim în joc!

Edited by South Loriii
Link to comment
Share on other sites

M-am gandit sa mai postez si eu p'aici :)). Vreau sa le urez un "welcome" calduros celor noi, sper sa va acomodati repede si felicitari celor care au luat rank up. Ne auzim maine. Noapte buna. :*

Link to comment
Share on other sites

Felicitari tuturor celor care au primit rank up, sunteti niste nabi :*

Welcome celor noi, cred ca cele mai importante lucruri s-au mentionat mai sus privind regulamentul.

Haideti sa facem din Paramedics cea mai activa factiune pasnica :X Paramedics all the way <3

Link to comment
Share on other sites

, pissw mea sexoasa, esti o naba si te iubesc, chiar daca am eu toanele mele. :*:X Ba sincer sa fiu, habar n-am cine a luat rank up, iar pentru mine majoritatea sunteti noi, de cand am luat-o mai usor cu sa-mp-ul, s-au schimbat multe in aceasta factiune si inca mi-e greu sa tin pasul cu voi, dar nu ma las, tind in continuare sa cred ca voi fi acolo sus unde-mi doresc de mult s-ajung si anume o legenda. Ce sa va zic, mi-as dori tare mult, am mai repetat asta si in postul meu anterior, sa fim uniti, o factiune de nabi, o familie, sa ne intelegem si sa nu ne postam intre noi la cea mai mica greseala, stiti cum e... vorba dulce, multe aduce. Asa ca, va rog, incercati cel putin sa fiti mai ingaduitori cu ceilalti colegi, iar impreuna cred ca vom ajunge sa ne cunoastem si sa ne intelegem mult mai bine. Stiu ca sunt diferentele de rank, poate si de varsta, dar pentru mine cel putin, astea nu conteaza chiar deloc, si de-as fi admin, nu m-as schimba fata de nimeni. Imi pare rau ca am avut pana acum vreo doi membrii din cate imi amintesc, care au iesit din factiune pe motiv ca se fac diferente intre noi, o gandire gresita dupa parerea mea, important pentru cei de rank 1-2, e si cum te integrezi in factiune. Unii incearca sa fie ca noi astia care ne cunoastem de mult timp, sa-si permita glume din start, altii sunt prea tacuti, eu va recomand sa fiti undeva intre ce am zis eu. Altceva ce sa mai zic, cam atat, [sEX] powah! :X

Link to comment
Share on other sites

Acum esti oficial SEXos, cuceritorule. :))

 

Mersi, gaino. ♥

Link to comment
Share on other sites

Maine, 20.07.2014 la ora 14:00/14:30 va fi organizata o activitate interna, bineinteles cu prezenta facultativa, pentru putina distractie in plus si indepartarea monotoniei. Chiar daca prezenta este facultativa as dori sa fie prezenti cat mai multi la aceasta.



Activitatea va fi posibil una de tip agresiv sau ceva amuzant, eu si Wukong ne vom gandi la ceva distractiv.



Premiul va fi de 30.000$. [ posibil sa fie 1 singur event cu prize 30k sau mai multe eventuri cu prize mai mic, totalul fiind 30.000]




Aceasta activitate va fi organizata de si .


Va urez un weekend placut.



Edit: tocmai ce am discutat cu Audi si va fi si un event intr-o locatie mai speciala, deci fiti online :P.


Edited by South DemonRullz
Link to comment
Share on other sites

Cred că o să reuşesc demon.

Mulţumesc tuturor pentru felicitări.

Vă urez şi eu felicitări şi să ajungeţi la rankul dorit.

Acum sunt la nunta lu vărmiu )) , chiar şi dacă mie nu-mi place băutura alcoolică , e vesel aici. Mănînc ca un "pig" şi nu cred că ajung acasă )).

Hai, somnuşor dulce la toţi.

Link to comment
Share on other sites

Activitatea a avut loc, mersi pentru ajutor, aceasta a fost un LMS cu DILDO ( pentru ca stiu ca va place :))>:) ).

 

Pe aceasta cale doresc sa-i multumesc si lui @AUDI RS8, fara el activitatea de azi n-ar fi fost posibila.

 

 

Totusi numarul celor prezenti a fost in jur de 10, nu e foarte rau dar nici bine nu e. Voi mai face activitati in perioada urmatoare si v-as ruga sa veniti mai multi.

 

Mai jos voi pune cateva ss-uri de la eventul de azi:

 

 

 

 

Castigatoarele acestei activitati sunt si , felicitari fetelor :D !

Link to comment
Share on other sites

Cea mai frumoasa parte a fost Unificarea Dildo-urilor =)) Maimiii acuma esti Admin hehe Am o mama Admin :X Tii pup si pe mama si pe IoaNAB si pe Lore si pe Criss. AM revenit =)) vb in game.

Edited by 69Alexutz69
Link to comment
Share on other sites

Eu vă spun un Welcome celor noi , sper să vă acomodaţi cît mai bine , şi vă dau şi eu nişte sfaturi:

1. Fiţi atenţi cum scrieţi "comanda x la mine".

2. Cînd vreţi să staţi afk , daţi /duty off apoi punetivă afk.

3. Aveţi un respect faţă de cei cu rank mai mare, după sfat şi după nelămurire , adresaţivă la ei.

 

P.S Aici , o să aveţi upgrade la nivelul vostru de nabism.

Şi respectaţi sfatul meu de mai în sus sancţionaţi

Noapte Bună şi baftă la proba practică.

Edited by Mango3
Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi.

Mango ai foarte mare dreptate in ceea ce spui. Fiti foarte atenti cei noi micile detalii fac diferenta nu scrieti de ex: "comanda x la me" este interzisa orice prescurtare cand vrei sa iei o comanda zici frumos "comanda x la mine" si nu scrieti in mai putin de 3 secunde.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.