Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Tin sa ii urez Felicitari lui Missy deoarece in cateva zile va face 1 an in aceasta minunata factiune.

Maine este ziua lui Lore facem Party, eventuri, distractie mare.

PS: Paramedic's cea mai activa factiune!

Link to comment
Share on other sites

Frumos event, cine sunt Post-Hunerii ?

 

 

Fain event.

Voi chiar doriti sa se inchida topicul asta din nou? Nu cititi si voi ce se discuta mai sus?

Daca ati fi dat o privire pe prima pagina sunt niste reguli, printre care si "Pentru a posta aici trebuie sa folosesti minim 2 propozitii, nu ai voie doar sa saluti sau sa pui intrebari de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc." Hmm, sa mai adaug faptul ca puteti fi sanctionati pentru post aiurea, atat in game cat si pe forum?

Mare atentie data viitoare si succes la rapoarte.

Edited by IoanaB
Link to comment
Share on other sites

 

Alexutz Legend, daca nu iti convine ceva referitor la Demisia depusa de mine, te rog sa-mi spui. Cat timp am petrecut aici, am tratat toti membrii la fel, indiferent de rank. Acelasi sfat ti-l dau si tie, am observat ca nu prea poti sa-ti tii gura, indiferent de subiect, trebuie sa zici si tu ceva, cu sau fara rost. (nu sunt singurul care spune asta) Vezi-ti acolo de comenzile tale, anturajul tau sau cum sa-i zic... si nu mai dezbate atata demisia mea. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Don eu ma implic in orice pentru ca imi pasa :*. Eu imi doresc sa fac aceasta factiune sa fie cea mai activa. Nu ma intere de rank ma intere sa imi fac prieteni si sa fim uniti. Rank-ul il poti avea oriunde, colectivul nu. Deci cum sa iti spun, nu am un anturaj aparte.. imi place sa umblu cu oameni de treaba cu, care pot discuta orice si care ma inteleg. Si sa sti daca nu imi pasa nu ziceam nimic de demisia ta dar imi pasa ;) deoarece pierdem un om aiurea. Noabte buna!

La multi ani Lole!

Edited by Alexutz Legend
Link to comment
Share on other sites

La multi ani Lole.

Azi vreau sa ne inteleg perfect ca de obicei, distractie mare, placinta cu mere, Jazzy LV, eventuri, sedinta, cadouri pt Lole.

Missy pissy PS: tu Gaina=))

Edited by Alexutz Legend
Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceti?

 

@Loriii, O zi din an este a ta. Si pentru ca e a ta este cea mai frumoasa zi a anului. Sa te bucuri de ea impreuna cu cei apropiati, La Muuulti Aaaaani!!

Ti-as ura implinirea tuturor dorintelor, dar mi-e teama ca daca se adevereste la anu` nu o sa mai am ce sa-ti doresc :):* .

Edited by HeHu
Link to comment
Share on other sites

La multi ani Lole.

Azi vreau sa ne inteleg perfect ca de obicei, distractie mare, placinta cu mere, Jazzy LV, eventuri, sedinta, cadouri pt Lole.

Missy pissy PS: tu Gaina=))

 

Ai facut mai facut un post , si ai m-ai spus " La multi ani lole". Page up.

 

Don are dreptat, vorbesti mult la o tema, mai schimbale si tu. Sa stii ca nu e frumos cand un Baiat vorbeste mult.

 

La multi ani Loredana. Iti urez multa sanatate, dragoste, fericire. Cand o sa fii in momnete grele, mereu sa intrebi de parinti, pentru ca ei te-au adus pe aceasta lume, si eu ii multumesc parintilor tai ca te-a crescut frumoasa si prietenoasa.

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca nu am voie sa postez in acest topic, dar tin sa precizez ca este ceva inportant pentru serverul RPG.B-Zone.RO. Este un topic pentru noul update facut la dobanda de pe server. Va rog sa verificati topicul de mai jos.

 

http://forum.b-zone.ro/topic/231090-fara-dobandacu-dobanda/

 

 

Cu stima,

TeR

Link to comment
Share on other sites

Salut, cand ma vedeti online amintiti-mi sa va acord salariile, fiindca n-as vrea sa vi le dau cand sunteti pe sleep sau escape.

 

Succes la raport si o saptamana plina de distractii sa aveti :D.

 

Ma voi gandi la o activitate pentru zilele urmatoare pentru ca am observat ca si voi vreti asta.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.