Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Imi e dor de voi si de clipele petrecute cu voi,chiar mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi si sa cresc alaturi de voi.Am invatat atat de multe si sper sa ne revedem curand si sa pot fiu si eu invitat cand va strangeti mai multi.O zii placuta si imi cer scuze ca mi-am facut curaj sa scriu aici. :o3#HuskyGT

Link to comment
Share on other sites

Salut paramedici.

Este ultimul meu post aici, mi-am pus demisia, vreau sa merg intr-un departament, ne vedem cu bine, succes la toti multumesc tuturor pentru intelegere si respect fata de bine.

HuskyGT Mie dor de tine, ne vedem pe la spawn civil :)) Sau intr-un departament.
Link to comment
Share on other sites

Neataa baietii ! ;)

Si eu coleg de-al vostru.

Avem voie sa facem spam mare p-aici ?

Link to comment
Share on other sites

- Pentru a posta aici trebuie să foloseşti minim 2 propoziţii, nu ai voie doar să saluţi sau să pui întrebări de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc. - În cazul în care ai postat ceva în acest topic trebuie să aştepţi să posteze 2 persoane pentru a posta din nou. (Evident, doar după 15 minute). Sancţiuni: Cine nu respectă regulile riscă să fie sancţionat cu AV / FW sau [/uninvite].

 

 

 

@JohnyI, , @noziR, , @MAff, respectati regulile de mai sus sau veti fi sanctionati. Asta nu e topic de discutii inutile.

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze ca postez aiurea aici, dar doresc sa transmit un mesaj cuiva si nu-i pot gasi numele pe forum, acesta fiind Mr.Kodx_[XXL]. Nu m-am putut abtine deoarece doresc sa-i demonstrez ca nu avea dreptate, chiar daca nu am fost sanctionat in urma postului facut de el. http://imgur.com/a/OQ0jp#0 - prin acest link poti accesa niste poze care vor demonstra c-am fost prezent in fata PC-ului atunci cand ai trecut prin radar. Motivul pentru care n-am venit dupa tine a fost pentru ca te-am vazut cu girofarurile aprinse, am zis ca ai treaba. Frumos.

Imi cer scuze pentru inconveniente, o seara buna va doresc dragi concetateni virtuali.

EDIT: Daca nu are cont pe forum pentru a vedea acestea va rog sa ii comunice cineva sa intre la aceasta sectiune.

Edited by nAbcRo Zuz
Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze ca postez aici!! Sa stiti ca nu v-am uitat si va respect enorm.Sunteti cei mai tari.Urez succes celor noi si sa asculte de tata Demon si Mama IoanaB.Ce mai faci veteranii? :> Va e dor de baiatul chipes al factiunii? :> :))#HuskyGT

 

 

EDIT: HuskyGT vesnic Paramedic.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara Paramedici, nu te-a uitat nimeni Husky, ai fost un membru si vei ramane :) In rest daca aveti probleme sau nelamuriri nu ezitati sa intrebati un r4/5/6/lider, o seara faina va doresc, pups! :*

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, Paramedics, nu am mai postat de 2 saptamani aici.

Cei noi, pentru orice nelamurire legata de factiune, nu ezitati sa ne intrebati pe noi cei de rank mai mare. Mai bine puneti o intrebare decat sa fiti sanctionati. Sa aveti o saptamana placuta in continuare Paramedics.

O zi buna! Sa fiti iubiti!

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.