Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

WELCOMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACK!!!

BUT BUT BUT BUT BUT BUT HREAN HREAN HREAN :X :X:X: :X

CE FACI BA?!!?

 

 

am si eu cu cine sa fac spam acum

MULTUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC MUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!

Hrean! Hrean! Hrean! Hrean! Hrean!

Ce fac ba? :))

Pwp ba, ma bucur ca's iar aici... brb, raport. :D

Link to comment
Share on other sites

Fugi si fa raportul:>

Hai sa-l facem amandoi.

@, Andreiiiiiiiiiiiiiiiiiiii am vrut sa-ti dau plus pentru postul de mai sus dar deja am dat cuiva :)) :> :> =P~

Chiar ba, sa-mi dati " + " ca de nu va sparg.

Salutare! Prea multe imagini miscatoare pe aici.. m-am pierdut @-)

nB2o8ve.gif
Link to comment
Share on other sites

Aoleu, neata. Mersi frumos Dudui pentru urari.

Ba, care ii prindeti pe [TSB]Vlad & [oC]AlexBz, faceti voi live cu ei, ca eu e absolut imposibil sa-i prind.

Ba care il prindeti pe Calderon faceti voi live cu el, ca eu e absolut imposibil sa il prind.

Link to comment
Share on other sites

Stiai ca asta e deseanea mea preferata? :))

E unul dintre cele mai epice. Si " A Regular Show ", sau " Gravity Falls ". :X

Ce mai fac baietii? Bun venit celor noi!

Multumesc krysty pentru rank 2 :*

Pwp.

* Brb, ma duc sa ma uit la Dexter, am omis un episod... :D.

Cred ca o sa intru la AG-uri, intre timp:

Link to comment
Share on other sites

Ce faci ma? Ma ameninti? Vezi ca te calc, cu fieru de calcat X(

Ce vrei ma? Pfoai, te sparg ba. Iti rup faşu', sa mor eu.

Ia hai ba la HQ, dai parte-n parte? Arunc cu vanuri dupa tine baa, sunt chuck norriz.

* Facem surf cu vanurile? :))

** 888 posts, 8 topics, 8... 0 warning points. :D

Edited by DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

Ce vrei ma? Pfoai, te sparg ba. Iti rup faşu', sa mor eu.

Ia hai ba la HQ, dai parte-n parte? Arunc cu vanuri dupa tine baa, sunt chuck norriz.

* Facem surf cu vanurile? :))

** 888 posts, 8 topics, 8... 0 warning points. :D

Am eu 7 warnuri, mai cauta pe cineva cu 1 si te ajutam.

Link to comment
Share on other sites

Salutare News Reporter. De azi voi fi noul vostru coleg. Unii dintre voi ma cunoasteti din generatiile mai vechi ale acestei factiuni. Pentru cei care nu ma cunosc, nickname-ul meu este Alpha287. Cu siguranta ne vom intelege bine si vom face o treaba buna impreuna.

Link to comment
Share on other sites

Am eu 7 warnuri, mai cauta pe cineva cu 1 si te ajutam.

 

Am eu 4..in total avem ban pe un cont :)))

 

 

Iauite aici, dati un + daca ati ras :))

 

 

 

Salutare News Reporter. De azi voi fi noul vostru coleg. Unii dintre voi ma cunoasteti din generatiile mai vechi ale acestei factiuni. Pentru cei care nu ma cunosc, nickname-ul meu este Alpha287. Cu siguranta ne vom intelege bine si vom face o treaba buna impreuna.

 

Salutare si bine ai revenit!

Edited by RTS Andrei 1995
Link to comment
Share on other sites

Salutare News Reporter. De azi voi fi noul vostru coleg. Unii dintre voi ma cunoasteti din generatiile mai vechi ale acestei factiuni. Pentru cei care nu ma cunosc, nickname-ul meu este Alpha287. Cu siguranta ne vom intelege bine si vom face o treaba buna impreuna.

Welcome!
Link to comment
Share on other sites

Salutare News Reporter. De azi voi fi noul vostru coleg. Unii dintre voi ma cunoasteti din generatiile mai vechi ale acestei factiuni. Pentru cei care nu ma cunosc, nickname-ul meu este Alpha287. Cu siguranta ne vom intelege bine si vom face o treaba buna impreuna.

Bine ai venit. Cu siguranta o sa ne intelegem bine. :)
Link to comment
Share on other sites

Salutare News Reporter. De azi voi fi noul vostru coleg. Unii dintre voi ma cunoasteti din generatiile mai vechi ale acestei factiuni. Pentru cei care nu ma cunosc, nickname-ul meu este Alpha287. Cu siguranta ne vom intelege bine si vom face o treaba buna impreuna.

Welcome!

Asa de "bun venit" facem un battel? :> :>(In ps normal) Stiu ca ma pui in cur, dar macar incerc :))). Ce zici? :>

Link to comment
Share on other sites

@, pregateste-te!! Urmeaza sa primesti un avatar misto.

 

Bafta baieti (fete nu stiu daca avem). Ma duc la un biliard. Ne auzim mai pe seara.

Ok, ok. Mersi!

*Am nevoie de niste semnaturi sau logouri pentru fiecare rank si de template pentru site-ul staffului, daca ai timp, desigur.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.