Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ma bucur ca este o activitate sporita acum in factiune. Observ ca sunt multe persoane active, ma bucur ca deja au fost tiparite 14 ziare!

 

Acum, au mai ramas doar KingZeus si el.marelealcatar sa tipareasca ziarele. Ma bucur ca va ocupati de raport si ca nu exista probleme.

Edited by SaRtOR CN
Link to comment
Share on other sites

Ce va nou? :)) Eu am venit de la treaba.. Maine fac o cursa catre Brasov/Bucuresti la piata cu marfa, cineva pe acolo? :D Pote ne intalnim.

Link to comment
Share on other sites

@, bun că deschizi aplicațiile. Pot și eu să dau un testlog finally, după atâta vreme în care doar am fost wannabe rank 4. Poate că a patra oara cu rank patru e cu noroc. :))

Link to comment
Share on other sites

@EuroStar, man, nu fa in ciuda, man. Altii vor si n-o sa aiba, altii abia "urca" treptele. ='(

Mai postez si eu dupa saptamani (O_O)
$@LKF`371?

Cum e cu viata sociala?

Am inceput sa devin un "introvertit", adik sa nu mai vorbesc cu nici un amic din viata reala pe tot timpu` verii, pana acum merge, nimeni` nu ma suna, nu sun pe nimeni`, no ? =))

, cum a zis si intr-o demisie, "Voi spuneti ca in NR e foarte greu, dar sanctiunile le luati pentru insubordonare", precum cazul lu Sobranie, cand a inceput sa-si cam bata joc. :)).

Stiti intre ce ore intra sa-mi corecteze si mie ziaru` ? Am chef de vandut ziare la manelisti =(.

Edited by GodLike Zed
Link to comment
Share on other sites

@, bineînţeles! Aşa va fi mereu. Dacă le dau rank-up la timp, fac totul când vor ei, sunt cel mai tare lider. Cum le dau un AV, sunt cel mai rău şi drastic, iar atunci încep să facă mişto, primesc FW şi tot aşa.. Nu am nevoie de falşi de genul!

Am preferat să-i dau afară pe "smecheri" şi să-i păstrez doar pe cei ce vor să facă treabă, nu doar mişto.

Link to comment
Share on other sites

, am o problema cu pachetul pe care mi l-ai dat. Nu l-am anulat deoarece pana la urma a platit. Anuntul pe care l-ai scris tu este prea lung ca sa incapa intr-un [/news], adica acesta:

.DEXTER vinde casa in Los Santos cu ID 506, de nivel 25 cu interior ''Kaiac'' si o parcare mare! Detalii la numarul 222-2299.

Propun sa scoatem "si o parcare mare", asa incape sigur.

Sau , ca doar tu il mai poti modifica.

Edited by GodLike Zed
Link to comment
Share on other sites

@@Alcatar, cât timp îţi iei liderul la mişto', nu dai dovadă de altceva. În ultimele 3 zile ai activitate 0. Încearcă să modifici asta!

@, aplică ceea ce ai propus mai sus.

Edited by Xin
Link to comment
Share on other sites

Godlike, nici eu nu eram sigur ca incape. Poti sa scoti ce ai zis tu, a dat Xin edit. Mersi!

Edited by Extazzy16
Link to comment
Share on other sites

Iar a picat serverul... Xin, sa-ti explic ce am avut la sf simularii. Desi am reusit totusi sa scriu corect, cand apasam "T" pentru chat, ecranul devenea complet alb, deci am scris "ca un orb" ultimile 2 chestii. Mai apoi a cazut serverul si asta e :))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.