Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, dragii mei colegi, pentru mine inca sunteti colegi. Vreau sa va spun ca m-am distrat foarte bine alaturi de voi si ca suntei o familie foarte unita si de respectat. Am ramas cu multe amintiri placute sper sa nu ma uitati asa repede :)).

@, iti multumesc pentru sansa pe care mi-ai acordat-o, sper sa nu te fi dejamagit. Ai fost cel mai bun lider pe care l-am cunoscut vreodata, alaturi de tine si de membrii tai m-am simtit extraordinar. Cum am spus si in joc, "Mare om, mare caracter.". Sper ca pe viitor sa ne auzim doar pe bine. Pastram legatura.

 

@, ai fost mereu alaturi de mine in situati de criza. Iti multumesc ca m-ai ajutat cand mi-a fost mai greu, tu m-ai sfatuit mereu ce e bine. Esti un om care merita respectat, iar eu deja fac asta. Pastram legatura.

 

@, mi-ai fost un bun prieten si tu m-ai ajutat cand am avut nevoie, nu am sa uit asta. Mi-a parut foarte bine cand ai primit functia de sublider, insa de ar fi fost 2 locuri si pentru Lider, mi-ar fi parut mult mai bine. Te salut si pastram legatura.

 

Respect: Xin, Tuckson, Sartor, XMan, Extazy, Eurostar, Popek, Litza, STR_Razvan, Aqther --> Cei mai tari. Va urez mult succes in continuare.

Va rog sa nu imi dati report, am postat acum deoarece nu am avut si eu o poza cu cativa din colegii mei, care sa o pun ca amintire.

rtiaZaF.png

Edited by Andrey05
Link to comment
Share on other sites

@@Andrey05, mulţumim pentru cuvintele frumoase şi mult succes în viaţa reală!

Chiar dacă te-am luat mai tare uneori, sper că ai reuşit să înveţi ceva. Poate nu doar în joc, dar chiar şi în realitate.

 

@, am şi eu multe de învăţat pentru noua funcţie, tocmai de aceea te rog să insişti, mai ales dacă mă cauţi în joc. *am spam aproape mereu

Link to comment
Share on other sites

Salut, colegi, salut, Xin, vreau sa iti multumesc pentru tot, sansa acordata sa fiu aici. Imi pare,rau ca nu am mai intrat, dar viata reala e mai importanta decat un joc, care iti creaza dependenta. Multumesc si colegilor de ajutor si Tuckson, felicitari, cu privire la functie, ma bucur de tine. Dar Xin, de ce ai lasat liderul? Pentru admin? .... ti-as sugera sa te gandesti bine, inainte sa iti pierzi timpul intr-un joc! see u guys, mai ne vedem pe forum...

Link to comment
Share on other sites

O sa am nevoie de sfaturi xin si cu siguranta o sa te caut perioada asta. Mai ales pentru ca este una incarcata pentru mine.

Felicitări, Tuckson! Sper să conduci facțiunea ca atare.
Link to comment
Share on other sites

Congratulations Tuckson, you deserve it bruddar, you're a good guy :* good luck!

Tnx man but please stop posting here. Thanks for the understanding.

Felicitări, Tuckson! Sper să conduci facțiunea ca atare.

Merci. O sa imi ia oleaca sa ma pun pe picioare dar ma descurc eu.

 

 

Maine va avea loc o sedinta care ii vizeaza pe cei de rankn3+ vreau o prezenta cat mai mare.

Edited by AIM Tuckson
Link to comment
Share on other sites

Mă refer la topicul ăsta: http://forum.b-zone.ro/topic/61011-news-reporters-statistici-%c8%99edin%c8%9be-%c8%99i-activita%c8%9bi-meetings-and-activities-statistics/page-11#entry4254357

Văd că sunt postate unele simulări de interviu spontane mai vechi şi te întrebam dacă trebuie să postez şi eu referitor la simularea spontană pe care am desfăşurat-o azi.

Link to comment
Share on other sites

Baieti eu plec maine la mare. In lipsa mea se va ocupa Sartor de voi. Inclusiv sanctiuni. Cand voi reveni le voi imparti pe toate cu constiinciozitate. Asta daca nu le imparte un admin. Ceea ce e rau de voi. Fiti cuminti. Sper sa nu luati posturi. Salut!

Link to comment
Share on other sites

Baieti eu plec maine la mare. In lipsa mea se va ocupa Sartor de voi. Inclusiv sanctiuni. Cand voi reveni le voi imparti pe toate cu constiinciozitate. Asta daca nu le imparte un admin. Ceea ce e rau de voi. Fiti cuminti. Sper sa nu luati posturi. Salut!

Distractie placuta!

Cat stai plecat?

Link to comment
Share on other sites

Distractie placuta!

Cat stai plecat?

 

Voi fi plecat pana in data de 09.07.2015. O saptamana mai exact. Revin a 2-a zi probabil si pe joc..

Link to comment
Share on other sites

O sa fie mai rau ca in filme. Cum a iesit Tuckson sa-l vezi pe Sartor cum isi scoate masca si zice, cu o voce de drac: "Acum, sunteti ai mei!"

Distractie placuta si ai grija unde te uiti :>

Link to comment
Share on other sites

Armata face Sartor cu voi. Intrati reporteri iesiti soldati. Nu ierta nimic sartor!! :))))) Mergem pe incredere. :))))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.