Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu-ti iese.

Mori ma.

 

 

Nu-i ies multe. :))

 

Mori si tu!

 

 

 

Pot s-o fac si mai bine.

 

Sa te vad!

 

 

Buna dimineata tuturor, m-am trezit si eu in aceasta minunata dar cam mohorata zi din prima saptamana de scoala a anunlui 2013. In minutele ce urmeaza, imi voi prepara o cafea si ma voi duce sa o savurez alaturi de o tigara, dunhill albastru fine cut, si abea dupa, poate, daca timpul destul de limitat o sa imi mai permita, voi intra si in aceasta lume virtuala multiubita de toti. Observ ca sunteti foarte matinali, este un lucru bun, asemenea zicalei, "Cine se scoala de dimineata departe ajunge", asa ca, va doresc o zi cat mai placuta si prospera atat in viata reala cat si in virtual.

 

9 more to go.

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Sa nu uitati sa va faceti cerere de invoire pentru sedinta de pe data de "12 ianuarie 2013" intrucat tuturor ne va fi imposibil sa ajungem, inclusiv lui [F4L]emptY_mdY, dar, acesta nu vrea sa schimbe data (sau a uitat...).

 

 

emptY, ziarele mele erau pentru raportul de saptamana asta, le mai scriu odata? sau trebuie sa fac altele?

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Stiu de gluma ma, ho, nu ma superi pe mine asa usor ;).

 

 

Dar daca scrii putin si fara rost, complexitatea postului va fi la pamant, iar cu aceste posturi "la pamant", nu se va putea tine o conversatie elaborata demna de membrii News Reporter si de acest topic.

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Scuzati-mi greseala grosolana din postsul anterior, promit ca nu se va mai repeta.

 

Da, ai dreptate drag tovaras, dar, cu cat postul este mai complex, in el, se pot gasi mult mai multe subiecte interesante de dezbatut. De exemplu, dupa ce am scris posturile mele pompoase, acestea au devenit subiect de discutie intre subliderul News Reporter, Krysty, ofticat ca am mult mai mult talent ca el, si liderul, [F4L]emptY_mdY, care ma sustinea distrugand visurile lui krysty.

Link to comment
Share on other sites

Stimati colegi ( o dau pe Cartofar :)) ), eu am plecat la scoala mea minunata cu niste profesori extraordinari.

Noi ne vom revedea in acest joc minunat pe la ora 18 (GMT +2), atunci vom da anunturi RP si anunturi gratuite.

Va urez mult succes, colegii mei deosebiti!

Cu stima, Cheloo89!

Link to comment
Share on other sites

Sunt aici la liceu :)) trebe sa fac nustiu ce prezntare in PowerPoint , apoi eu stau pe forum :))

 

Rebelule :>

 

 

Stimati colegi ( o dau pe Cartofar :)) ), eu am plecat la scoala mea minunata cu niste profesori extraordinari.

Noi ne vom revedea in acest joc minunat pe la ora 18 (GMT +2), atunci vom da anunturi RP si anunturi gratuite.

Va urez mult succes, colegii mei deosebiti!

Cu stima, Cheloo89!

 

 

Sa iti arat cum se face

 

 

Din pacate, datoria ma cheama, orele la scoala sunt pe cale sa inceapa si eu nici macar nu am plecat de acasa. Mi-as dori doar sa pot sa mai stau macar toata ziua acasa, dar, nerespectuosii mei parniti nu vor sa imi semneze foaia prin care sa fiu invoit de la cursuri in aceasta zi, pe data de: 16.01.2013, deoarece fara aceasta foaie, eminentii profesori imi vor anexa rubricii mele din catalog un numar destul de mare de absente, care mi-ar strica glorioasa medie pe care o am momentan, distrugandu-mi viitorul stralucit ce ma asteapta. Deci, va spun la revedere pentru un moment!

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Stimat coleg, iar ai gresit. Se scrie "parinti".

Vad ca iti place sa tramatizezi orice lucru.. Iti place sa il expui intr-o maniera in care nu ar sta toti sa il citeasca..:))

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineața domnilor. Vreau să vă zic că m-am trezit acum,hm, aproximativ la ora 10:25-10:30, m-au trezit razele soarelui care bat printre norii cenușii. Este o zi frumoasă, o zi de plimbat și de ieșit la sucuri & cafele. Vă salut cu stimă și respect, al vostru coleg, Comy21.

Edited by Comy FCOG
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.