Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

26 de posturi.

De pe youtube doar la Bordea cand face stend up comedy. Atat imi place..

 

Micutu e mai caterinca, face misto de situatie, mi se pare mai frumi :X, si tot de la deko e. Cred ca ma duc si eu wee asta...

Link to comment
Share on other sites

Cartofar nu am nici un program anume. Le numar pur si simplu. Am un tabel cu voi, iar cand faceti cate un post va trec acolo.. Uita-te la "Resposabilitati si organizare" si vezi exact.

Link to comment
Share on other sites

-De asta ce mai ziceti?

 

Avem cea mai misto tara, dar ne cam batem joc de ea...

 

Cartofar nu am nici un program anume. Le numar pur si simplu. Am un tabel cu voi, iar cand faceti cate un post va trec acolo.. Uita-te la "Resposabilitati si organizare" si vezi exact.

 

Mi-e mila de tine... Cu 10 pagini pe zi, innebunesti...

Link to comment
Share on other sites

Esti idiot, ma jur...

Haoleooo, ce aveti mancati-as...Chilll the fuck out bitch. it's a joke :))

Hai ca eu ma culc Noapte Buna la toata lumea. Pwp :*copyright Piticul

Link to comment
Share on other sites

Noapte bună, eu mă duc la culcare. Mai am mâine și după mult-așteptatul weekend. O seară bună în continuare spammerilor, observ că vorbiți despre aventurile liderului nostru, emptYmdY. Succes!

 

@ Frumos slogan, acum ne putem mândri și noi.

Eh, au nevoie de o viata.

*Vezi ca ai luat FW pentru asbenta de la targ. Targul a fost anuntat 3-4 zile inainte, aveai timp sa faci invoire.

 

Am. Destul de mare, intre 8 si 10 inch.

Unul singur in factiunea asta are voie sa vorbeasca despre inch. Director [F4l]emptY.. Network Director [F4L]emptY_mdY.

 

 

 

 

 

Buna ziua dragi colegi, stimat lider! Am revenit bucuros si eu alaturi de voi dupa o zi oarecum dezastruasa de scoala, in care nici un eveniment important nu a avut loc, doar plictiseala de rigoare care se asterne chiar de la prima ora, in care stai cu ochii atintiti pe limbile ceasului care par ca au inghetat in timp, nemaiajungand la punctul in care acel sunat dumnezeiesc al clopotelului anunta sfarsitul orei de curs, ascultand balivernele parca fara sens ale profesorului, a carui fata lasa impresia ca nici chiar el nu are chef, si iti tine companie pe tot parcursul zilei de scoala. Pentru ca ziua sa se termine frumos macar, pe sfarsit, am avut antrenament la aceasta ramura a sportului indragita si chiar practicata cu sfintenie de catre mine si tovarasul Patrunjel, zis si Marar, si anume, la basket. Aici, insfarsit, am reusit sa ma relaxez si chiar sa ma distrez, mai ales in momentele in care mana mea, de care mingea era parca lipita, se ridica, anexata corpului meu bine facut si fara nici umpic de grasime, peste inelul panoului de basket, si eu, impingand mingea direct prin cos cu o forta si un stil de care putini pot da dovada, dar invidiat de multi, inclusiv de bunul meu prieten si coleg al vostru, Patrunjel. Cam aceasta a fost ziua mea destul de monotana avand in vedere posibilitatile nelimitate pe care viata ni le ofera noua, ca bieti muritori.

 

 

 

 

De ce doresti tu sa imi distrugi mie toate visurile? Chiar cand ma gandeam, ca daca iau rank 2 sa cumpar un Sultan pe care sa il pun la dispozitia factiunii si inca 3 Comete pe care sa le vand si sa donez toti banii factiunii... dar asa, este degeaba.

 

Voi nu sunteti intregi la cap, 10 pagini intr-o zi? Citesc mai mult aici decat carti la romana...

 

 

Pentru ca ai venit pus pe caterinca. Chiar daca ai mai fost in NR de 2-3 inainte si imi esti prieten, nu voi tine cont daca incalci regulamentul.

 

555451_548866031791506_1614901599_n.jpg- Parca era cineva suparat pe aici? :))

Asta e ca aia cu "Cand esti trist si suparat, gandeste-te ca odata ai fost cel mai bengos spermatozoid" =)))))

 

Eu stiu mai multe dacat tu cu ansablul acela de tesuturi din cutia ta craniana, supranumit si creier, ti-ai putea imagina.

 

 

 

empty are concurenta

Se oftica lumea pe succesul inchilor.

Link to comment
Share on other sites

Ma stergi si de pe lista de legende?

Nu vreau sa ies asa. Vreau sa ies cu capul sus si sa las loc de "buna ziua".

Dar deocamdata nu cred ca o sa plec.. Stau sa ii iau liderul lui empty..:))=))

Link to comment
Share on other sites

Ma stergi si de pe lista de legende?

Nu vreau sa ies asa. Vreau sa ies cu capul sus si sa las loc de "buna ziua".

Dar deocamdata nu cred ca o sa plec.. Stau sa ii iau liderul lui empty.. :))=))

Da, te sterg si de pe lista de legende.

Cat despre plecat, asta nu depinde de tine, eu am uninvite la dispozitie. Iar daca ai aplica metoda "injur si ies", suporti consecintele de mai sus.

 

I win, you loose.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.