Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Iti arat eu tie no-lifer.

Las'.

 

 

Interests: Mama ta =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

 

De ce asa mult?

 

 

Pentru că am o grămadă de ore.... şi fac 1 ora în plus datorită olimpiadei la engleză.

Link to comment
Share on other sites

 

Pfff!

Bullshit! =))

De unde o oră?

Vreau să ies ultimul din sală. :))

 

 

Ce clasă ești?

 

Clasa a IX-a H. Mate info intensiv info.

 

Har domnului se termină şi prima oră.

Edited by Jakab
Link to comment
Share on other sites

 

Mulțam!

Da, fix cu mine. :))

 

Sunt convins că eşti cel mai deştept de acolo.

Acum am fizică, hard hour

 

Pa Deidi.

 

Ce nasol merge platforma de telefon...

Edited by Jakab
Link to comment
Share on other sites

 

Asta datorita mie, eu am propus sa se scoata optiunea pentru moderatori de a putea posta, injura-ma. :D

Buna dimineata si la revedere baieti, am plecat la scoala!

 

Toată lumea are ore de la 9 ?

Doamne ce norocoşi, azi stau până la 16, mâine trebuie să învăţ pentru 3 teste, groaznic, o venit şi diru de fiizica aşa că baftă băieţii. Defapt până face ăsta prezenţa.

 

Multumesc, hai că am ora. Xiao

Edited by Jakab
Link to comment
Share on other sites

Toată lumea are ore de la 9 ?

Doamne ce norocoşi, azi stau până la 16, mâine trebuie să învăţ pentru 3 teste, groaznic, o venit şi diru de fiizica aşa că baftă băieţii. Defapt până face ăsta prezenţa.

Welcome :).

Link to comment
Share on other sites

Neata, acuma m-am trezit si eu intru in game ...

 

 

Neata. Vad ca iar ati dat-o in spam. Ma empty, adica vrei sa zici ca pana sa vina Deidara nu era un spamer in factiune? Vezi ca ma superi.. :))

Trebuie sa ai si tu o reputaie nu?
Link to comment
Share on other sites

Neata. Vad ca iar ati dat-o in spam. Ma empty, adica vrei sa zici ca pana sa vina Deidara nu era un spamer in factiune? Vezi ca ma superi.. :))

Inainte sa fie luata in serios faza cu discutiile, faceai 2 posturi pe zi: Unu in care spuneai buna dimineata si altu' in care spuneai noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

 

Inainte sa fie luata in serios faza cu discutiile, faceai 2 posturi pe zi: Unu in care spuneai buna dimineata si altu' in care spuneai noapte buna.

 

Adevărul este că fiind la şcoală nu prea ai ce să faci decât să mai discuţi cu prietenii / colegii în pauză. Lipsa unui shoutbox al facţiunii este considerabilă, dar totuşi ar fi ciudat cu un shoutbox. Deci în timpul şcolii, acest topic e că şi un chat comun în care toată lumea poate să îşi împărtăşească ideile. Am 2 ore de mate şi iau un 3 dacă nu îmi explică cineva acum aşa că baftă dragi prietenii şi vă rog uraţi-mi baftă.

Edited by Jakab
Link to comment
Share on other sites

Wtf.. =)))))))))

Inceputul in engleza e forta. Asa raspunde Pitic cand vorbesc cu el.

 

*Daca facem 2000 de pagini si inca voi fi lider ma voi simti extrem de implinit.

 

 

Neața ^ mdY și când o să-ți facă soția ta un copil, cum ai să te mai simți? :))))

Link to comment
Share on other sites

Adevărul este că fiind la şcoală nu prea ai ce să faci decât să mai discuţi cu prietenii / colegii în pauză. Lipsa unui shoutbox al facţiunii este considerabilă, dar totuşi ar fi ciudat cu un shoutbox. Deci în timpul şcolii, acest topic e că şi un chat comun în care toată lumea poate să îşi împărtăşească ideile. Am 2 ore de mate şi iau un 3 dacă nu îmi explică cineva acum aşa că baftă dragi prietenii şi vă rog uraţi-mi baftă.

Nu am bagat regula cu privire la posturi pentru ca sunt nebun sau pentru ca vreau 2000 de pagini (nu ca n-as vrea), dar in topicurile de discutii alte multor factiuni nu se vorbeste nimic sau sunt doar posturi de genul "neata", "noapte buna", "cmf mane" si asa mai departe, motiv pentru care am preferat sa bag aceasta regula in loc sa sterg topic-ul de tot.

 

*Ma bag la culcare, pa.

Link to comment
Share on other sites

Nu am bagat regula cu privire la posturi pentru ca sunt nebun sau pentru ca vreau 2000 de pagini (nu ca n-as vrea), dar in topicurile de discutii alte multor factiuni nu se vorbeste nimic sau sunt doar posturi de genul "neata", "noapte buna", "cmf mane" si asa mai departe, motiv pentru care am preferat sa bag aceasta regula in loc sa sterg topic-ul de tot.

 

*Ma bag la culcare, pa.

Noapte bună, ne auzim mâine. Ți-ai luat pijamăluțele? :X

Link to comment
Share on other sites

Neața ^ mdY și când o să-ți facă soția ta un copil, cum ai să te mai simți? :))))

Orgasm.

 

Noapte bună, ne auzim mâine. Ți-ai luat pijamăluțele? :X

Nu dorm in pijamale. Chiloti si maieu ca bossii.

Link to comment
Share on other sites

Wtf.. =)))))))))

Inceputul in engleza e forta. Asa raspunde Pitic cand vorbesc cu el.

 

*Daca facem 2000 de pagini si inca voi fi lider ma voi simti extrem de implinit.

 

Să te uiți la film mdY, m-a lăsat mască, Closer 2004. Oricum la ce-i zice ăia la început, cred că o omoram acolo. Vă pun si un video cu traducere

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Scrie mai mic ca trebuie sa ma uit pe tot ecranu sa vad ce scrii.

 

A trebuit să dau quote că să văd ce ai scris tu :)

Dumnezeu e cu mine, am luat un 8 la mate. Ne vedem ingame peste vreo 4 ore aşa că baftă dragi prieteni, mai am doar o singură ora de mate.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.