Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cineva cu rank mare, cum anulez un interviu pe care l-am primit? MoNNster nu e niciodată on după ora 17, adică eu de 3 zile de când cu interviul nu l-am prins on.

Am live cu el si cu uSp_14.

Link to comment
Share on other sites

Nu ascult...adica nu prea suport rock-ul asta hard...ascult rap in general :D

Mda, ma simt aiurea, stiind ca singurii care ma sustin sunt Retrax si Adrian.

Altcineva?

Keine lust? :)))))))

Ma duc sa-mi iau bere si sa incinerez factura de la curent, be right back.

Link to comment
Share on other sites

Bine, vorbim despre o bucata de parchet pe nume Parchetzel.

 

Spammere.

Ba, astia canta mai bine live decat in studio :))

Cineva cu rank mare, cum anulez un interviu pe care l-am primit? MoNNster nu e niciodată on după ora 17, adică eu de 3 zile de când cu interviul nu l-am prins on.

Am live cu el si cu uSp_14.

Link to comment
Share on other sites

Ai nevoie de ora? Era :50. Nu-mi pasa daca nu se vede ora.

1iaKtOR.jpg

Am spus toata lumea [/chairsit]. Nu poti sa spui ca erai acolo. Nu apari in poza. Nu-mi pasa daca ai venit afara, sau ai aparut dupa. Am mentionat clar, cine nu e in HQ la :45, de acum, are absenta.

Prost am fost, mai bine nu mai veneam aiurea. Am stat aiurea la târg. Ce mai regulă, vine omul la târg la :51 (un exemplu) și e absent. O să iau legătura cu emptYmdY, nu știu dacă ți se pare corect.

 

Bravo pentru 1000 posts, Cheloo!

Link to comment
Share on other sites

Prost am fost, mai bine nu mai veneam aiurea. Am stat aiurea la târg. Ce mai regulă, vine omul la târg la :51 (un exemplu) și e absent. O să iau legătura cu emptYmdY, nu știu dacă ți se pare corect.

 

Bravo pentru 1000 posts, Cheloo!

Merci, merci.

PS: Am rezolvat cu member tittle :D

Edited by G4L Cheloo
Link to comment
Share on other sites

Daca saptamana viitoare o sa fie la fel de mult spam o sa renunt la aceasta responsabilitate.

Eu nu imi stric vederea doar ca sa va numar voua posturile. Ati innebunit dupa membre title si dupa posturi..

Vorbesc foarte serios.

Link to comment
Share on other sites

Daca saptamana viitoare o sa fie la fel de mult spam o sa renunt la aceasta responsabilitate.

Eu nu imi stric vederea doar ca sa va numar voua posturile. Ati innebunit dupa membre title si dupa posturi..

Vorbesc foarte serios.

Ba, taci, las-o. Ei sunt ca tine, in urma cu 2 luni. PAGINI FRATE, PAGINI.

-_-" Eu ma chinui si acum. :(

Spammere.

 

Nu-i adevarat, nu sunt spammer, sunt doar activ :))

Cum dracu ai facut ba 1000? Ieri sau acum doua zile aveai cat mine. :|
Link to comment
Share on other sites

Nu glumesc boyd, tu stii cat de greu e? As vrea sa ii vad si pe aia care fac spam cum fac aceasta evidenta. Macar o saptamana..

Stiu ba :*. Defapt, nu stiu. Dar te inteleg. Citeste post-ul de mai jos, o sa ma intelegi si tu:

 

Prost am fost, mai bine nu mai veneam aiurea. Am stat aiurea la târg. Ce mai regulă, vine omul la târg la :51 (un exemplu) și e absent. O să iau legătura cu emptYmdY, nu știu dacă ți se pare corect.

 

Bravo pentru 1000 posts, Cheloo!

Ia legatura. Tu vii la :51, X vine la :52, Y la :53, Z la :54 si gata targul. Ora stabilita fiind 20:00. Ti se pare normal?

E normal ca, in timp ce pierd din timpul meu, tu sa intrii cu 10 mins mai tarziu si sa fii pe aceeasi linie cu cel care intra la :40?

Nu e.

La ora 20:48 erau mai multi Tattaglia in fata HQ-ului decat reporteri in HQ. A fost nevoie de Krysty, sa vina sa faca prezenta.

Pe [/members] erau 23 sau 26, iar in HQ erau 7. E NORMAL?!

Nu e.

Crezi ca esti mai special daca ajungi la :51? Cand am spus sa fiti la :45 in HQ, vorbeam degeaba?

La ora 20:00, targul trebuie sa inceapa. Daca tu intrii la :51, inca 4 la :56 si inca 2 la :58, sa nu le pun absenta? De ce sa le pun absenta lor, cand tie nu ti-am pus?

Mie, personal, mi se pare corect. Daca nu ti se pare tie, nu e problema mea.

Edited by DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

Ba, taci, las-o. Ei sunt ca tine, in urma cu 2 luni. PAGINI FRATE, PAGINI.

-_-" Eu ma chinui si acum. :(

Spammere.

 

Cum dracu ai facut ba 1000? Ieri sau acum doua zile aveai cat mine. :|

Cu grija si activitate am facut :))

Tu de ce nu incerci? :P

Link to comment
Share on other sites

Ați înnebunit cu toții din cauza lu' „Parchetzel”. Doamne, cum să te plimbi cu o bucată de parchet peste tot? Bine că nu mergi cu ea și la regulat. :))

Ce faceți? V-ați finalizat raportul? Eu mai am..., mult. Felicitări pentru rank-up, AUDI_RS8!

Sincer stă pe masa de birou; când gagică-mea mai vine pe la mine îi zic mereu : "ai grijă ce faci, Parchețel vede tot de acolo" :)):))

Ce zici Cipi.? :P

Așa mai da :))

 

Da de asta ce zici ?

 

 

Din acest moment, esti respins de scoietatea News Reporter. PANA CAND NU-I DAI UN PWPIC LUI PARCHETZEL, VEI RAMANE AFARA!

Bă da chiar .. am uitat să-i desenez un fund pe spate .. ca să-i dați pwp acolo =))

 

 

 

Diavolul chiar există :| :

 

gtasa2013012521081774.jpg

Edited by nWo Agent CipiGroza
Link to comment
Share on other sites

O sa vorbesc cu empty si o sa facem in rotatie. Sper sa fie de acord. Cei care tot fac spam si multe posturi sa fie pusi sa tina evidenta o saptamana..

Vreau eu, chiar daca nu sunt unu din cei care fac spam ...
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.