Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Noapte buna, ma duc si eu la somn.

In seama asta Rarvi mi-a dat clasa la biliard.

Deidara intr-o buna zi o sa te batem si eu si Razvi la biliard.

Continuă să speri, micuțule. :))

 

Da numai ca noi suntem undeva jos si deidara e in varfu' Burj Kalifa(if you know what i mean)

Deidara, scumpi :)) check this out:

Hai să nu exagerăm.

O știu.

Verifică tu asta:

Link to comment
Share on other sites

Continuă să speri, micuțule. :))

 

 

Hai să nu exagerăm.

O știu.

Verifică tu asta:

Joci pool? :)) adica mai bine zis: ma bati la pool?

Si-mi place remix-ul :D

Dar tot mai bun asta :X

http://www.youtube.com/watch?v=vrg_G5Q44SA

Edited by BTD RazviTnx
Link to comment
Share on other sites

Jucăm, dar puțin mai târziu.

Acum joc cu un prieten. :D

Daca jucai acum, altfel ma culc:D Lasa ca jucam maine ca nu suntem certati :))). Noapte Buna!

 

@EDIT: DECLAR ACEASTA PAGINA DESCHISA

 

 

Sign: Network Anchor RazviTnx

Edited by BTD RazviTnx
Link to comment
Share on other sites

Daca jucai acum, altfel ma culc:D Lasa ca jucam maine ca nu suntem certati :))). Noapte Buna!

 

@EDIT: DECLAR ACEASTA PAGINA DESCHISA

 

 

Sign: Network Anchor RazviTnx

Cum vrei. :))

Pe această cale îți urez o noapte cât mai bună!

Paaaaaa!

Link to comment
Share on other sites

Ți-am zis atunci, te confundasem cu un prieten. Oricum a trecut. Acum ce persoană îți par ? M-am băgat prea mult în seamă pe /f sau altele ? ... Am avut vreo reclamație la NR săptămâna asta ? Nu ... dacă eram din ăla nasol, nu rezistam 3 luni în FBI. În fine...

 

 

 

 

Din câte văd, topicul pentru demisii e închis ...

 

Lasă empty liderul, nu ? Faza aia cu admin / lider ? ... în fine ...

 

Mâine îmi pun și eu demisia, că m-am hotărât în cursul zilei de azi / ieri să mă las de samp, că m-am plictisit de el. Poate că o să-l mai las pe sleep, dar mai departe de casa aia din Jefferson, n-o să-mi scot caracterul. A devenit prea monotonie. [/exit], [/lock], [/engine] - de la bancă până la CNN, de acolo până la HQ...și tot așa. Nu mai are niciun farmec momentan. Poate la vară o să mă apuc să joc serios ... sau poate .. la iarnă, cine știe ce chef o să am atunci.

 

Nu-mi pasă de FP (că na, am o săptămână în facțiune), că oricum, n-o să mai joc și dacă-l las AFK, trece.

 

Sunteți toți de treabă, ținem legătura...prin PM sau cereți un id ceva. Momentan sunt prea plictisit de samp....

 

Noapte bună.

 

(am suspend 1 zi pe contul meu; am postat de pe ăsta)

Va trebui sa te demit pentru limbajul ala.

Succes si ne mai auzim, daca intr-adevar te lasi.

Link to comment
Share on other sites

'Neața! Ce faceți, colegi? Bine, presupun, ce întrebare (lol). :)) Ia uitați-vă puțin la mine pe profil, vedeți ceva nou? :>

 

Reputatie 69? Ah ti-as fi dat una sa ai 70 dar

You have reached your quota of positive votes for the day

Link to comment
Share on other sites

Mda...si la member tittle ti-ai pus Very Important Person :))

Nu, nu mi-am pus. Îmi apare el automat, dacă nu scriu nimic în căsuța aceea! La tine apare „The chosen one”...

 

ZIUA VERDE, știi mă să pui?

*Treaba e că nu e din setări, îți apare el singur, dar nu știu cum. Am mai avut așa mai demult...

Link to comment
Share on other sites

Ma intreb si eu asa, ca un om nebun ce sunt: CATE CARTI AI CITIT IN VIATA TA? ( doar o pura intrebare).

Pai, daca va spun ma exilati din societate.

Nu prea le-am numarat.

Cand mi se pune pata pe o carte, o duc pana la capat intr-o zi, indiferent de numarul de pagini. :))

Oricum, 100+.

* Ma pun pe scris la matematica.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu prea citesc carti. Mai bine ma uit la film despre acea carte..

Ai mai spus asta.

Totusi, nu sunt de acord.

Cartea, spre deosebire de film, are unicul scop de a te trimite in mijlocul evenimentelor.

Mai pe scurt, incepi sa te transpui intr-un personaj.

Te lasa pe tine sa-ti imaginezi situatia, sa-ti imaginezi cum arata personajele, calitatile, defectele lor, etc.

Pe cand in film, nu poti face asta.

Filmul este deja imaginat. Este viziunea cuiva asupra acelei carti.

Nu mai are farmec.

Recunosc, si mie imi place sa vad filme precum The Lord of The Rings, si crede-ma, n-as mai putea citi cartea dupa ce am vazut filmul, dar prefer sa-mi folosesc imaginatia.

Imi place sa ma retrag in lumea aia. In lumea in care totul se invarte, dar nu se invarte.

In lumea in care orice e posibil.

Crede-ma, mai bine te-ai pune pe citit carti decat post-uri facute de spammeri in topic-ul de discutii. :))

Link to comment
Share on other sites

Ai mai spus asta.

Totusi, nu sunt de acord.

Cartea, spre deosebire de film, are unicul scop de a te trimite in mijlocul evenimentelor.

Mai pe scurt, incepi sa te transpui intr-un personaj.

Te lasa pe tine sa-ti imaginezi situatia, sa-ti imaginezi cum arata personajele, calitatile, defectele lor, etc.

Pe cand in film, nu poti face asta.

Filmul este deja imaginat. Este viziunea cuiva asupra acelei carti.

Nu mai are farmec.

Recunosc, si mie imi place sa vad filme precum The Lord of The Rings, si crede-ma, n-as mai putea citi cartea dupa ce am vazut filmul, dar prefer sa-mi folosesc imaginatia.

Imi place sa ma retrag in lumea aia. In lumea in care totul se invarte, dar nu se invarte.

In lumea in care orice e posibil.

Crede-ma, mai bine te-ai pune pe citit carti decat post-uri facute de spammeri in topic-ul de discutii. :))

 

Daca ma apuc sa citesc o carte mor de plictiseala :))

Defapt depinde de tema ei.,. o carte am citit la viata mea, era vorba despre un skater care lasa o fata insarcinata la 16 ani :)) aia mi-a placut :))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.