Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare dragi reporter. Voiam sa va salut, sa vad ce mai e pe aici.

n44Ueke.png

Old times are back :X :X:

Don`t forget me :>

Au revenit greii in NR..

Asa trebuie..

@Cartofar tu esti poet ma?

Scrii poezii?

Uite cine a revenit :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi reporter. Voiam sa va salut, sa vad ce mai e pe aici.

 

Don`t forget me :>

 

Uite cine a revenit :))

eu, eu, eu, eu, eu...

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi reporter. Voiam sa va salut, sa vad ce mai e pe aici.

 

Don`t forget me :>

 

Uite cine a revenit :))

Nu te uit da nu esti pe members :)) cine stie ce se poate intampla =))) poate apari si tu :))

Link to comment
Share on other sites

Eu ma culc, P@, noapte buna, Somn usor * :* :*: :*: :*

Ma tu esti mihai eminescu 2 al romaniei.. :))

Hai noapte buna..

Edited by rTs BmwX5
Link to comment
Share on other sites

Ma numesc Vlad, am 18 ani, practic 2 sporturi de performanta.. Aruncatul cu privirea si aruncatul grijilor in spatele parintilor..
Let the spam begin. A revenit momentul, dupa mult timp de asteptare, odata cu nostalgia redeschiderii forumului de discutii, spamului nestingherit interminabil ce se creaza incet, incet, odata cu umilele noastre postari, nu prea dese, pentru a nu fi sanctionate, in acest topic. Aici mi-am mai mult de jumatate din existanta mea, in factiunea pe care cu mandrie o numesc acasa, cel putin in virtual, si pe care o port in suflet pretutindemi. Melancolia ce sufletumi intristeaza dar in acelasi timp mi-l si umple de fericirea revederii vechiilor colegi, pune stapanire incet, incet pe al meu corp. Dupa aproximativ o luna, poate o luna jumate, am revenit cu forte proaspete din devastatoarea pauza luata pentru a acumula cunostiinte in cadrul scolii, ca sa nu ajung ca iubitul nostru tovaras Patrunjel, si anume, repetent la mate. Emotiile primului anunt role-play si-au facut simtita prezenta chiar si dupa vasta mea experienta in acest domeniu, nu chiar usor. Sper ca de aceasta data sa ma pot tine de treaba iar privirea sa nu imi mai fie incetosata de orice personaj eminent care imi cere sa parasesc factiunea pentru ceva care in acel moment ar parea mai bun. Stiu ca o sa ma credeti, majoritatea, tampit, si cei care ma stiti demult, o sa va dati seama ca, chiar sunt. ASMdjkbAFHbuyaBUAJNBd"DNHBDWSLMD

Baaaaaa, v-ati intors in NR? Vreti sa facem o reuniune?

Link to comment
Share on other sites

Let the spam begin.

 

A revenit momentul, dupa mult timp de asteptare, odata cu nostalgia redeschiderii forumului de discutii, spamului nestingherit interminabil ce se creaza incet, incet, odata cu umilele noastre postari, nu prea dese, pentru a nu fi sanctionate, in acest topic. Aici mi-am mai mult de jumatate din existanta mea, in factiunea pe care cu mandrie o numesc acasa, cel putin in virtual, si pe care o port in suflet pretutindemi. Melancolia ce sufletumi intristeaza dar in acelasi timp mi-l si umple de fericirea revederii vechiilor colegi, pune stapanire incet, incet pe al meu corp. Dupa aproximativ o luna, poate o luna jumate, am revenit cu forte proaspete din devastatoarea pauza luata pentru a acumula cunostiinte in cadrul scolii, ca sa nu ajung ca iubitul nostru tovaras Patrunjel, si anume, repetent la mate. Emotiile primului anunt role-play si-au facut simtita prezenta chiar si dupa vasta mea experienta in acest domeniu, nu chiar usor. Sper ca de aceasta data sa ma pot tine de treaba iar privirea sa nu imi mai fie incetosata de orice personaj eminent care imi cere sa parasesc factiunea pentru ceva care in acel moment ar parea mai bun.

 

 

Stiu ca o sa ma credeti, majoritatea, tampit, si cei care ma stiti demult, o sa va dati seama ca, chiar sunt.

 

ASMdjkbAFHbuyaBUAJNBd"DNHBDWSLMD

welcome back domnule.
Link to comment
Share on other sites

Neata!

 

Baaaaaa, v-ati intors in NR? Vreti sa facem o reuniune?

 

Ar fi o idee, sa ne vedem toti.

 

 

Va astept pe toti aici, am destule locuri libere.

 

Ce bine cred ca te simti sa poti sa ii spui lu mdy ca il astepti in factiune la tine...

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Acesta este ultimul meu post in urmatoarea perioada! Vreau sa va multumesc pentru timpul minunat petrecut aici, in special lui @, lui @, lui @, lui @@xGoldfish, lui Greenday, lui Clark, lui Monnster, lui Oxigen, lui Infinite, si nu in ultimul rand lui Krysty. Am ras, am plans, am muncit, mi-am facut treaba, dar din pacate timpul meu aici s-a incheiat, cel putin pentru moment. Motivul este urmatorul: Am liceu, ECDL, si mai nou, sala. Trebuie sa imi traiesc viata, asa ca am ales sa plec din factiune. Cand ma voi elibera, voi intra inapoi, bineinteles daca ma primeste Krysty. Imi cer scuze daca v-am dezamagit. Sper sa ma iertati, mai ales Krysty. Va las ID-ul meu de Skype (elilnox) si de Mess (lavvlsworth <luati cu copy+paste>), in cazul in care doriti sa pastram legatura. Sincer sa fiu ma asteptam sa nu treaca nici macar o saptamana pana cand voi fi demis, dar iata ca nu a fost asa. A fost frumos aici! Mi-am facut prieteni, mi-am imbunatatit vocabularul, am invatat sa joc cu adevarat SA:MP. Imi va fi dor de voi! :( Multa bafta si succes la rank-up! Aveti grija de voi! :* Si inca ceva: Krysty, daca va sactioneaza, va face un bine, nu va face un rau. El tine la noi (daca nu v-ati dat seama)! Stiu asta dintr-o sursa sigura. Daca nu auzeam lucruri bune despre el nu mai aplicam aici. Nu i-am zis nimic pentru a nu crede ca sunt pupincurist, deoarece am inteles ca uraste pupincuristii. Razvi, nu pot uita de tine! Mersi pentru ajutor! Mersi ca mi-ai fost alaturi! Si nu numai tie, ci tuturor celor care m-au ajutat si mi-au fost alaturi. :* La revedere!

 

 

Edit: Am avut onoarea sa deschid pagina! Mult succes pentru 2000!

 

Imi pare rau ca ai decis sa pleci, insa viata e mai importanta ca jocul. Sper sa te intorci intr-o zi ;)

Numai bine! >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

NEata baieti, back de la sala, ma duc sa fac un dush si intru si eu in game.

 

 

WTF :O . Ati revenit si deja curg paginile =)) (Noh hai cu 2000 ! )

Link to comment
Share on other sites

NEata baieti, back de la sala, ma duc sa fac un dush si intru si eu in game.

 

 

WTF :O . Ati revenit si deja curg paginile =)) (Noh hai cu 2000 ! )

 

SI eu am fost ceva gen: WTF?!?!?! o.O De unde atatea notificari??:-o :)))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.