Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Topic închis până când îl redeschide liderul. E topic de discuții despre facțiune/joc sau alte lucruri importante, nu toate prostiile. Ceea ce faceți voi intră în definiția spamului. Postați doar de dragul de a posta.

 

Dacă și după ce e redeschis acest topic vă văd comportându-vă astfel voi trece la suspenduri.

Link to comment
Share on other sites

Pana duminica vreau sa vad toate live-urile spontane despre cartea recordurilor cu urmatorii intervievati:

  • Cele mai multe materiale obţinute / Most materials obtained : 1.814.750 materiale - Vinnie(2.06.2013)
  • Cele mai multe free-uri acordate într- zi / Most frees granted in 1 day : 23 free-uri - Just.xeS(8.06.2013)
  • Cele mai multe comenzi efectuate într-o zi/Most orders made in 1 day : 115 comenzi - ChevyWoods(10.04.2013)
  • Cele mai multe maşini tractate într-o zi / Most towed cars in 1 day : 57 maşini - VasyXP(12.04.2013)
  • Cei mai mulţi infractori arestaţi într-o zi/Most criminals caught in 1 day : 37 - AlexM(1.06.2013)
  • Cel mai mult timp petrecut ca şofer, mergând pe roata din spate(doar motociclete)/Most time spent driving on the rear wheel .(only with bikes) * : 13:46 minute - Zoom. (19.05.2013)
  • Cel mai mult timp petrecut ca şofer, mergând pe roata din faţă (doar motociclete) / Most time spent driving on the front wheel .(only with bikes) * : 45 secunde - ZoOm.(11.05.2013)

Dupa ce ati terminat interviul, faceti o poza si imi trimiteti PM.

Edited by OC Krysty
Link to comment
Share on other sites

Bine ca s-a deschis topicul, sper ca nu va mai fi asa un spam aici.

"inaugurez" topicul cu un discurs scurt:

"Nu există oameni născuţi pentru a fi reporteri. Până acum, nu s-a născut niciun om perfect pregătit să-şi păstreze cumpătul în timpul unui bombardament. Sau un om care poate fi în două locuri în acelaşi timp.

Singurul lucru înnăscut al reporterilor este curajul. Curajul de a-ţi depăşi limitele. Curajul de a risca mai mult decât o carieră, curajul de a-ţi risca viaţa.

Totul, pentru ca, într-o zi, cineva să spună: e născut pentru a fi reporter "

 

Tine-ti minte ce am spus mai sus, va va prinde bine in viitor.

Link to comment
Share on other sites

Bine ca s-a deschis topicul, sper ca nu va mai fi asa un spam aici.

"inaugurez" topicul cu un discurs scurt:

"Nu există oameni născuţi pentru a fi reporteri. Până acum, nu s-a născut niciun om perfect pregătit să-şi păstreze cumpătul în timpul unui bombardament. Sau un om care poate fi în două locuri în acelaşi timp.

Singurul lucru înnăscut al reporterilor este curajul. Curajul de a-ţi depăşi limitele. Curajul de a risca mai mult decât o carieră, curajul de a-ţi risca viaţa.

Totul, pentru ca, într-o zi, cineva să spună: e născut pentru a fi reporter "

 

Tine-ti minte ce am spus mai sus, va va prinde bine in viitor.

Pacat ca am dat + pe ziua de azi.

*Noapte buna! :*

Link to comment
Share on other sites

Pacat ca am dat + pe ziua de azi.

*Noapte buna! :*

Eu nu! Si ma bucur! :) O2 Ai un + de la mine. Foarte adevarat ce ai spus!

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce acest topic a fost inchis pentru spam, nu se stie nici acum cine l-a trimis pe kelton aici, nu o sa mai postez deloc in acest topic.

Poate ca asa e mai bine.

Va urez o noapte si o saptamana cat mai placuta..

Noapte buna.

Edited by rTs BmwX5
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce acest topic a fost inchis pentru spam, nu se stie nici acum cine l-a trimis pe kelton aici, nu o sa mai postez deloc in acest topic.

Poate ca asa e mai bine.

Va urez o noapte si o saptamana cat mai placuta..

Noapte buna.

Esti femeie...ce sa zic.

Link to comment
Share on other sites

Bine ca s-a deschis topicul, sper ca nu va mai fi asa un spam aici.

"inaugurez" topicul cu un discurs scurt:

"Nu există oameni născuţi pentru a fi reporteri. Până acum, nu s-a născut niciun om perfect pregătit să-şi păstreze cumpătul în timpul unui bombardament. Sau un om care poate fi în două locuri în acelaşi timp.

Singurul lucru înnăscut al reporterilor este curajul. Curajul de a-ţi depăşi limitele. Curajul de a risca mai mult decât o carieră, curajul de a-ţi risca viaţa.

Totul, pentru ca, într-o zi, cineva să spună: e născut pentru a fi reporter "

 

Tine-ti minte ce am spus mai sus, va va prinde bine in viitor.

 

O lacrima mi s-a ivit in coltul ochiului, dar, nu de tristete, ci pentru un adevar universal valabil, nu doar, in News Reporter, ci si in multe alte factiuni existente pe server, si, chiar si in viata de zi cu zi in care noi ne aventuram de fiecare data cand parasim granitele virtualului. Adevarul, clar existent, pe care multa lume il neaga, se aplica la cei mai multi oameni de pe acest pamant, dar, poate si extra-terestrilor, care se spune ca exista, undev, acolo, si care involbureaza existenta multor ratati(nu intr-un mod de injuratura, e ca, debil mintal, doar ca mai frumos) incearca si risca, in zadarnicie, sa ajunga la acest paradox, reporter innascuti. Desigur ca se pot gasi si oameni care sfideaza acest adevar, spre exemplul emintentul Redactor Sef Cartofar, care isi risca cariera in fiecare zi, imbucurand vietile sumbre ale tristei voastre existente.

 

Esti femeie...ce sa zic.

 

Luati-va de mana.

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Esti femeie...ce sa zic.

Bine ca eu sunt femeie si tu esti un copil de 15 ani.

Eu nu vreau sa postez, dar tu ma tragi in jos..

 

 

 

 

Luati-va de mana.

Cartofar, pentru asta chiar te iubesc,, Ti-am dat si plus..

Sper sa nu faci ca aceasta melodie..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bine ca eu sunt femeie si tu esti un copil de 15 ani.

Eu nu vreau sa postez, dar tu ma tragi in jos..

 

Pentru asta exista nubii...

 

macar nu sunt posturi aiurea, discutam elaborat despre mult prea respectabilul nostru lider.

 

 

Cartofar, pentru asta chiar te iubesc,, Ti-am dat si plus..

Sper sa nu faci ca aceasta melodie..

 

Si eu ma iubesc :X

Nu, eu nu vreau bani, fetele vrea bani!

Link to comment
Share on other sites

Pentru asta exista nubii...

 

macar nu sunt posturi aiurea, discutam elaborat despre mult prea respectabilul nostru lider.

 

 

 

 

Si eu ma iubesc :X

Nu, eu nu vreau bani, fetele vrea bani!

Da cine nu te iubeste pe tine ma?

Dar eu nu inteleg de ce te irosesti pe un joc.. Cand poti sa faci alceva...

Link to comment
Share on other sites

Da cine nu te iubeste pe tine ma?

Dar eu nu inteleg de ce te irosesti pe un joc.. Cand poti sa faci alceva...

 

Adica ma irosesc? Mie imi face placere sa petrec timpul cu voi, chiar daca e in virtual.

Altceva, cum ar fi?

Link to comment
Share on other sites

Adica ma irosesc? Mie imi face placere sa petrec timpul cu voi, chiar daca e in virtual.

Altceva, cum ar fi?

Cum ar fi sa te dedici unei materii si sa faci performanta, cum ar fi limba si literatura romana, imaginatie ai. Faci compuneri, scrii o carte...
Link to comment
Share on other sites

Cum ar fi sa te dedici unei materii si sa faci performanta, cum ar fi limba si literatura romana, imaginatie ai. Faci compuneri, scrii o carte...

 

M-am gandit sa scriu ceva, dar, sunt la real, nu prea da bine, ma duc la real sa fac literatura... In + sunt deja olimpic la informatica, una ajunge. Scriu doar din hobbi, nu mi se pare ca am talentul necesar sa ma apuc de un proiect mai aplu, mai ales singur, fara cineva sa ma indrume si poate sa imi citeasca creatia.

Link to comment
Share on other sites

Asa se castiga un "Paintball" cu News Reporter

A fost distractiv mai ales dupa meci cand sNrobert se oftica ca a luat bataie =))

Link to comment
Share on other sites

Asa se castiga un "Paintball" cu News Reporter

A fost distractiv mai ales dupa meci cand sNrobert se oftica ca a luat bataie =))

De aceea nu-mi place mie sa particip la acest fel de event.

Mereu trebuie sa fie 1,2 care se oftica, chiar si in gluma, tot se oftica.

Dupa cum a zis si mult iubitul, stimabilul nostru sublider, trebuie sa facem postori cat un roman.

Draga razvi, eu nu-s caragiale..

Si de aceea mereu imi place sa traiesc periculos....

 

 

Edited by rTs BmwX5
Link to comment
Share on other sites

De aceea nu-mi place mie sa particip la acest fel de event.

Mereu trebuie sa fie 1,2 care se oftica, chiar si in gluma, tot se oftica.

Dupa cum a zis si mult iubitul, stimabilul nostru sublider, trebuie sa facem postori cat un roman.

Draga razvi, eu nu-s caragiale..

Si de aceea mereu imi place sa traiesc periculos....

 

 

Ai putea incepe prin a nu mai posta manele...nu e topic de manele, daca vrei sa postezi manele, da-i PM lui Krysy, ca voi doi va intelegeti la asta.

Si nu am zis sa fie un roman, sa fie cat mai interesante si nu seci, "ma pis ma scol, dau la maneta, mananc" sau baza.

 

Un exemplu bun este Potato. E singurul care a inteles ideea.

Link to comment
Share on other sites

Ai putea incepe prin a nu mai posta manele...nu e topic de manele, daca vrei sa postezi manele, da-i PM lui Krysy, ca voi doi va intelegeti la asta.

Si nu am zis sa fie un roman, sa fie cat mai interesante si nu seci, "ma pis ma scol, dau la maneta, mananc" sau baza.

 

Un exemplu bun este Potato. E singurul care a inteles ideea.

Ma iei cu italiana ma?:))

Ai fost si tu pe google translate si ai vazut?

Postez cate manele vreau eu..:X

 

 

Link to comment
Share on other sites

Luati-va de mana.

=)))

 

Hai NeBe! Maine am simulare la ECDL asa ca trebuie sa fiu fresh! :)

 

Si Bmw: Nu trebuie sa fie trimis aici.. mai sti cum se plimba prin topicuri kelton? :))

Edited by TRON BlaZe
Link to comment
Share on other sites

Un exemplu bun este Potato. E singurul care a inteles ideea.

Desigur ca sunt un exemplu bun, doar sunt perfect. Se spune, totusi, ca perfectiunea nu exista, ca este un paradox universal care nu se poate atinge niciodata. Dar eu sunt dovada contrarie, dovada ca aceasta perfectiune este cat se poate de reala si, nu toti, dar, unii oameni, o pot atinge.

Link to comment
Share on other sites

Ci facii fetilii? :)) Si eu pe la ECDL! :) Azi mai putina activitate! Defapt pana joi, deoarece am o corigenta de trecut :D. Multa bafta! :***

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.