Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

:O Mai traiesti

?

cartoful.jpg

 

Inca...

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Din cate tin minte, v-am spus sa va oferiti pentru B-News dar, nu vad pe nimeni pe aici. Eu pot trage 2 concluzii, 1. nu sunteti activi pe forum si 2. Nu vreti. V-am dat seansa, daca stiti sa scrieti si, poate, va si place, sa va salvati colegii care nu au talente lingvistice de la chinul de a compune un reportaj. Mai astept pana maine, daca nu o sa am nici un pretendent o sa incep sa impart eu temele cui imi convine.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________

 

Am observat ca activitatea pe forum incepe sa fie din ce in ce mai redusa, ar trebui sa vorbim mai des pe aici, sa dezbatem subiecte cat mai interesante, ca atunci, cand mai trece kelton prin verificari, intrucat o sa fie vreo 200 de pagini de subiecte interesante, sa ramana masca de inteligenta si de devotamentul de care dam dovada, noi, membrii factiunii News Reporter, cu [OC]Krysty in conducere.

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Buna seara colegi! Ce faceti? :)) Am zis sa trec si eu pe aici ca mi-e foame dar nu am ce pune la incalzit

post-42739-0-40485400-1373919401.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ce aveti de gand sa dezbateti in B-News?

 

In B-News, subiectele pe care am reusit sa le impart au fost:

Mater: O zi din viata unui admin si interviu cu clayton

Kamicaze- joburi secundare(i-am zis sa faca foarte complex)

Body- Mafii, evolutie, din ianuarie 2012 pana in prezent, cu tot cu poze cu turf-uri.

 

Restu, nu am avut cui sa le dau. Eu lucrez la un proiect, singur, dar, nu voi spune mai multe detalii aici.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara colegi! Ce faceti? :)) Am zis sa trec si eu pe aici ca mi-e foame dar nu am ce pune la incalzit

Ia-ti Dry Cooker si o sa scapi de toate astea.

Link to comment
Share on other sites

Ia-ti Dry Cooker si o sa scapi de toate astea.

Nu mai bine iau ceaun? Incap mai multe pungi de seminte deodata, doar ca trebuie puse pe rand.

Link to comment
Share on other sites

Veche.

In B-News, subiectele pe care am reusit sa le impart au fost:

Mater: O zi din viata unui admin si interviu cu clayton

Kamicaze- joburi secundare(i-am zis sa faca foarte complex)

Body- Mafii, evolutie, din ianuarie 2012 pana in prezent, cu tot cu poze cu turf-uri.

 

Restu, nu am avut cui sa le dau. Eu lucrez la un proiect, singur, dar, nu voi spune mai multe detalii aici.

Sa nu-l uiti pe eonutz.

Link to comment
Share on other sites

Jn3b00n?

Salutare News Reporter, eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine.. din nou >:).

 

Fii sigur... ca nu, esti ultima persoana pe care vreau sa o vad! App, trebuie sa imi faci un reportaj demn de B-News si de News Reporter ex sublider!

Link to comment
Share on other sites

Cu Dry Cooker poti sa gatesti si fara sa ai mancare. Doar o pui pe foc.

Epica faza.

Ca tot veni vorba de Dry Cooker si seminte,
Edited by Retrax
Link to comment
Share on other sites

Veche.

 

Sa nu-l uiti pe eonutz.

 

Se poate sa il uit? Ma bati la cap in fiecare zi :@@. Trebuie doar sa gasesc pe cineva care sa vrea sa ii ia un interviu.

Link to comment
Share on other sites

Veche.

 

Sa nu-l uiti pe eonutz.

Cine-i eonutz? Daca ma strigi eonutz de sting fray3r3.

Fii sigur... ca nu, esti ultima persoana pe care vreau sa o vad! App, trebuie sa imi faci un reportaj demn de B-News si de News Reporter ex sublider!

Stai ba, eu inca nu m-am documentat prea mult despre B-News, tre' sa mai citesc putin.

Link to comment
Share on other sites

998707_495464450539861_293613081_n.jpg

Cartofii de fata se exclud
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.