Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare! De astazi sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine.

 

 

 

 

P.S.: Cum dau mention?

 

Salooot. Welcome, sigur ca o sa ne intelegem! ;)

 

Si eu astept un raspuns la intrebarea ta, nici eu nu stiu :))))

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Mda...nu vedeam de nas. :))

 

Mersi mult, am inteles.

 

Gata si cu pacheteleee :D

_______________________________________________________________________________

 

Ei, asta e ciudat :

http://s23.postimg.org/r3xk4j0uj/gallery62.jpg

http://s23.postimg.org/5rq26ugwb/gallery63.jpg

http://s23.postimg.org/41715czd7/gallery64.jpg

 

=))

Edited by Strandy
Link to comment
Share on other sites

Pagina 2000 deschisa de Network Director Krysty.

Nu-mi mai da edit la post. Uitati ce face, imi da edit la post ca sa nu vada lumea....A FURAT...A MUTAT POSTURILE SA FIE EL LA INCEPUTUL PAGINIII

Edited by RazviTnx xD
Link to comment
Share on other sites

@, Cine era acolo?

Nu-mi mai da edit la post. Uitati ce face, imi da edit la post ca sa nu vada lumea....A FURAT...A MUTAT POSTURILE SA FIE EL LA INCEPUTUL PAGINIII

Asa face mereu, da-l naibii. Vrea sa-mi fure titlul de dezvirginator de pagini, stiam eu ca e de neincredere, dar voi nee, hai sa-l punem lider.

Hai ca ma duc afara, vin la noapte. Pa!

* Ce raid o merz in Zul'Gurub.

Hakkar.jpg

Edited by DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

@, Cine era acolo?

Asa face mereu, da-l naibii. Vrea sa-mi fure titlul de dezvirginator de pagini, stiam eu ca e de neincredere, dar voi nee, hai sa-l punem lider.

Hai ca ma duc afara, vin la noapte. Pa!

* Ce raid o merz in Zul'Gurub.

Hakkar.jpg

 

Era gol, abandonat, nimeni in el. Adica cel putin se vedea pe harta. Poate tot tipul cu s0b =)))

 

chiaaar, il sun pe ala=)))

Link to comment
Share on other sites

name='OC Krysty' timestamp='1374925609' post='2203040']

E vreo certitudine sau vreo poza cu scheletele pe internet? Nu.

[/b]Scuze de intarziere, dar am omis postu' asta. Ba, daca toti oamenii ar fi ca tine, lumea s-ar duce de rapa. Tu nu esti pesimist ba, nici realist. Esti posac. Rau. Nu-ti place sa gandesti dincolo de limite, ai imaginatia restransa, noobule. Joaca WoW, am luat numa' 10 pe povesti si compuneri datorita jocului. Sunt mai creativ ca tine. :)

AVANTAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ.

By the way, mersi de rank up. :*

Era gol, abandonat, nimeni in el. Adica cel putin se vedea pe harta. Poate tot tipul cu s0b =)))

 

chiaaar, il sun pe ala=)))

Ma nenorocitule, mai camatarule, mai ... Strandy. :|

Da ba, ala cu s0b a fost epic, 6000 HP la van, NR MAFFIOTTO!

Sa-ti dau pachet.

@,

http://www.youtube.com/watch?v=2CI_a6aPkk4

 

 

 

 

http://forum.b-zone....ogdannn-avatar/, cei care va pricepeti in photoshop, daca vreti uitati-va si aici.

 

 

Noapte buna.

B B B B BAD, BAD TO THE BONE. Meh, mi-a placut dansul lui de rocker. In ciuda faptului ca noi pe rock facem headbang, THANK YOU OZZY!

 

@, asa, sa incepem: http://www.youtube.com/watch?v=P_jiMNPOLyk&list=PL9SDgKuVby4BazyGkGQpWgAoOv5_QT-KS&index=1

Asta e playlistu' lu' tipu' ala de care ti-am zis. Nu a terminat seria inca, dar e destul. Imi place modul lui de a povesti. Oricum, expune ce e mai important.

De asemenea, din moment ce jucam pe WOTLK, Know Thy Enemy: Arthas Menethil.

Optional, uita-te pe la Thrall, Kael'Thas Sunstrider, Ilidan Stormrage, Archimonde, Garrosh Hellscream, Vol'Jin, Cairne Bloodhoof, Sylvanas Windrunner, Medivh.

Cat despre povestile din Cataclysm si Mists of Pandaria, nu's multe de spus: In Cataclysm, povestea principala se invarte in jurul lui Thrall si a lui Deathwing, Thrall renuntand la titlul de Warchief pentru a-l pune la pamant pe taran. La alianta, se baga campania pentru Worgeni, se bazeaza pe King Grenn si pe Gilneas, care este invadat de hoarda, mai precis de undead forsaken. Totusi, Garrosh intervine si din cauza acestuia oamenii din Gilneas scapa, Sylvanas acuzandu-l de tradare. ( +1 enemy pentru Garrosh ). Asa, Garrosh continua sa dezbine hoarda, il provoaca pe Cairne Bloodhoof la un duel, il omoara, fiul lui, Baine Bloodhoof, devine High Chieftain ( +1 enemy pentru Garrosh ). Ii pune pe Blood Elfi sa faca o bomba de mana, nespunandu-le motivul, dupa care arunca Theramore'ul in aer, omorand o mare parte din populatia lui. Astfel, liderul elfilor devine nervos ( +1 enemy Garrosh ). Pe Vol'Jin incearca sa-l omoare si ii persecuta pe trolli ( +1 enemy Garrosh ), pe oameni ii ataca peste tot, in Pandaria, in Eastern Kingdoms, Kalimdor, Northrend ( +1 enemy Garrosh ), iar cand Thrall revine in Durator, gaseste tot dezastru' facut de asta si orasul transformat intr-o fortareata. ( +1 enemy pentru Garrosh ). Astfel, incepe Mists of Pandaria, unde sunt adaugati panda aia, peste care dau accidental alianta si hoarda, in timp ce incercau sa se atace. In fine, fiul lui Varyan, regele Stormwindului si al Aliantei, este rapit de orci, nu stiu cum dracu' ajunge la fiul lui Deathwing, se imprieteneste cu el, ala e pastyla femeilor, lalalala, iar nu dupa multa vreme, incepe revolutia contra lui Garrosh, de partea lui Garrosh fiind numai orcii, iar de partea lui Vol'jin fiind toate celelalte rase, incluzand si alianta. In ultimu' patch asta reuseste sa ia Orgrimmarul, il omoara pe Garrosh si elibereaza prizonierii. Acum se alege un nou Warchief, cred ca va fi Vol'Jin, nu stiu de ce..

* Hai ca am iesit si eu, pwp!

Edited by DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.