Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare! Acum am venit si eu de afara si ne auzim in game.

 

Meh, am intrat. Cam tarziu, nu..? :))

Minti. You man, you! Parca tu esti foarte matinal, ce sa-ti zic... :))

@, Epica poza, poate ajungi si tu asa... sper ca nu intr-un MIG, dar.. :*

Hai noapte buna, mi-e somn si n-am cafea.

* Strandy, daca nu te apuci de pachetul ala serios te ard.

 

EDIT: Am raspuns la pachete, va rog frumos sa verificati.

 

Tu nu ai somn?

Link to comment
Share on other sites

Va urez mult succes in continuare. Sper sa ma mai intalnesc cu unii dintre voi in alte factiuni deoarece mi-a facut placere sa va cunosc. As mai avea cateva lucruri de adaugat inainte sa sterg tabul News Reporter din bookmarks:

  1. @@Krysty xD, stiu ca te vei supara pe mine si ca esti dezamagit ca nu mi-am putut respecta promisiunea. Am intrat crezand ca va fi altfel. Te inteleg, dar si tu trebuie sa ma intelegi pe mine. Pentru mine a devenit monoton acest lucru. Nu voi mai intra in aceasta factiune mult timp. Iti urez succes cu B-News si cu alte planuri pe care le mai ai.
  2. @, macar aici am reusit sa-mi respect promisiunea si am vorbit pentru tine, dar nu ai avut noroc. Esti extrem de inactiv la acea sectiune iar acest lucru nu te ajuta pentru a primi acea functie. Pe langa asta, degeaba stii sa faci logouri si alte nebunii pentru ca nu te ajuta la nimic atata timp cat in principal se cer avatare si semnaturi la care ai mari probleme cu textul si efectele de culoare (spun pentru ca am vazut unele lucrari extrem de slabe). Stiu ca esti incepator la acele lucrari si ca sunt probabil mult prea dur, dar vei evolua mai rapid atunci cand cineva iti arata ca ai gresit si nu te minte ca e extrem de frumos. Succes!
  3. @, poate ne vedem candva la o bere si ne vom cunoaste si fata in fata. Esti un baiat de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Ai vazut tu drac sa doarma?

 

Nu, nu am vazut inca...

 

@@Alpha287, si eu sper, momentan sunt in pana, dar nu-i bai. Esti un tip super, data viitoare cand te prind aici sa mor de nu pregatesc raport de 169 de puncte. Bafta in continuare, galatene~!

@, true story.

* Neata.

 

P

E

I

S

A

J

Link to comment
Share on other sites

Baietii eu am plecat din NR. Vreau sa raman civil o perioada de timp deoarece timpul nu imi permite sa mai stau ca inainte pe samp,

Multumesc Krysty pentru sansa si ajutorul tau fata de mine in general, va pupa Nutu, :*

Link to comment
Share on other sites

Ce faci mai robert, te pregatesti de aviatie? :))) E costum de MIG?

Bafta Nutu / Alpha.

Asta e pe un F-16, nu e de la noi...momentan ;;).

@, Nab esti, nici banii pe pachet nu mi i-ai dat, nici in joc nu stai sa-ti dau pachetul.

Tacusi?
Link to comment
Share on other sites

Am luat si eu un warn pe forum... asta e, stiti cum e vorba, nu esti om daca nu te-ai lovit o data, sau nu esti elev daca nu ai luat un 4 sau un 2 ;))

Eh...nu-i bai, eu am 3 x warn, semintele acelash GuSt ArE, SA:MP la fel se joaca....

Da...pentru ce ai luat? :-?

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Intri ma si tu in joc?! Sa-ti dau pachetul ala odata

Am fost in joc pana acum cateva minute. Nu, nu mai intru. Ne auzim maine.

Apropo, pachetul nu il dai ca sa te scapi de el si dai cate 1 la 5 min...il dai in 5 zile, sa vada toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

Am fost in joc pana acum cateva minute. Nu, nu mai intru. Ne auzim maine.

Apropo, pachetul nu il dai ca sa te scapi de el si dai cate 1 la 5 min...il dai in 5 zile, sa vada toata lumea.

 

Pai la 5 zile, 2 zile nu te-am prins on

Link to comment
Share on other sites

Pai la 5 zile, 2 zile nu te-am prins on

Cand la 5 zile ma? Am intrat in fiecare zi, inactivule.

 

 

Ce e ma mare inactivitate pe aici fratilor?

Neata.

Gasiti ma si voi un subiect...

 

Tu nu ai cap? :) Ho asa, lasa-ma sa imi beau cafeaua si facem iar 3-4 pagini in 15 min.

Edited by TSB RobertCM
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.