Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, am inteles ca stii bine engleza. Ti-am dat un live dupa cum bine ai vazut, cu Bony_Be, trebuie sa il iei in Engleza. Daca nu stii asa bine, pregatim impreuna intrebarile inainte de live... As lua eu dar...cu engleza mea de balta..nu ajung nici la partea de gaming...

Link to comment
Share on other sites

@, am inteles ca stii bine engleza. Ti-am dat un live dupa cum bine ai vazut, cu Bony_Be, trebuie sa il iei in Engleza. Daca nu stii asa bine, pregatim impreuna intrebarile inainte de live... As lua eu dar...cu engleza mea de balta..nu ajung nici la partea de gaming...

:)) balta
Link to comment
Share on other sites

Nu am mai postat de ceva timp prin acest topic dar momentul oportun s-a aratat si ma simt nevoit prin indatoririle mele de reporter sa intervin.

 

In primul rand, ma simt dezamagit, intr-un fel, de lipsa spamului in acest topic, care este recunoscut in intreaga comunitate ca fiind pagina care "flodeaza" cel mai mult forumul. V-as ruga serios sa va puneti pe treaba si sa ne reluam activitatea culturalo-recreativa de a dezbate subiecte interesante ce sa tina atat de viata noastra comuna din virtual cat si din realitatea voastra individuala.

 

In alta ordine de idei:

 

vY4EjVn.png

0hKzWP7.png

Trebuie sa luptam pentru drepturile noastre, strigati toti cu mine, "CARTOFAR LA PUTERE!", o sa fie democratie!

.

P.S:Autenticitatea pozelor ve-o pot dovedi nedovedindu-va ca acestea ar fi autentice prin dovada clar dovedita anterior.

 

O seara buna, tuturor.

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Ce este Internet Explorer? Generatia din 95' poate mai stie de el, in sensul ca l-au si folosit...Ma mai jucam la scoala la orele de Informatica si era singurul Browser...

 

Cred ca generatia aceasta nu cunoaste foarte multe detalii despre Internet Explorer...Acum suprematia o detine Mozilla si Google Chrome, parerea mea.

 

Personal, eu folosesc Google Chrome? De ce? Pai este foarte simplu, aspect placut, si am vazut un battle Mozilla vs Google Chrome in care Google a castigat...bine la o diferenta foarte mica, chiar neobservabila, vorbim de viteza...

Eu sunt din '97, am folosit o vreme Internet Explorer. :))

Ma, pe vremea aia nu era atat de rau. Bine, acum au venit astia cu fite, iPhone 69 etc, cu viteza luminii la 'net si li se pare atat de ciudat sa astepti 5 secunde pentru a se deschide o pagina. In fine, cand eram eu copil mic, gen 6-9 ani, era mult sa ai computer, dar mite si 'net pe el. Asa ca, imi pare rau ca nu fecalam cu iPodu' in mana la 3 ani, macar la 6 ani eram afara cu prietenii si ne fugaream prin parcuri in loc sa jucam CS si sa turbam ca niste retarzi la un rahat de joc. LIFE IS SHORT FAT FAGGOTS, STOP WASTING IT. NU EU VA STRIC JOCUL, VOI IMI STRICATI MIE TIMPUL LIBER!

OFF-TOPIC ! :>

Revenind la Internet Explorer, cum ai zis si tu, e mult mai eficient in zilele astea un Google Chrome / Mozila. Eu, personal, prefer Chrome-ul pentru skin texture'u de la inceput, mi l-am pus pe unu' cu ADVENTURE TIMEEEEEEEEEE! :X Va dau poza mai tarziu.

@@Cartofar, sa voteze mararutz pentru tine, eu zbor de aici daca nu mai e cr7. De fapt, nu chiar, daca ia Razvi nu zbor, Razvi ma suporta si ma uby ca's hrean. :>

* W'dup? Am rezolvat cu family shitu', back in business bitches.

Edited by rTs DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

Nu am mai postat de ceva timp prin acest topic dar momentul oportun s-a aratat si ma simt nevoit prin indatoririle mele de reporter sa intervin.

 

In primul rand, ma simt dezamagit, intr-un fel, de lipsa spamului in acest topic, care este recunoscut in intreaga comunitate ca fiind pagina care "flodeaza" cel mai mult forumul. V-as ruga serios sa va puneti pe treaba si sa ne reluam activitatea culturalo-recreativa de a dezbate subiecte interesante ce sa tina atat de viata noastra comuna din virtual cat si din realitatea voastra individuala.

 

In alta ordine de idei:

 

vY4EjVn.png

0hKzWP7.png

Trebuie sa luptam pentru drepturile noastre, strigati toti cu mine, "CARTOFAR LA PUTERE!", o sa fie democratie!

.

P.S:Autenticitatea pozelor ve-o pot dovedi nedovedindu-va ca acestea ar fi autentice prin dovada clar dovedita anterior.

 

O seara buna, tuturor.

 

tumblr_mbiqec1JUw1ri1mxoo1_400.gif

 

 

Data viitoare cand modifici, asigura-te ca dimensiunea scriusului e aceeasi la fiecare rand.

 

[quote name='rTs DanielBoyd' timestamp='1376175083' post='2250549'

@@Cartofar, sa voteze mararutz pentru tine, eu zbor de aici daca nu mai e cr7. De fapt, nu chiar, daca ia Razvi nu zbor, Razvi ma suporta si ma uby ca's hrean. :>

* W'dup? Am rezolvat cu family shitu', back in business bitches.

 

Vedeti ba, uite unul aici care recunoaste ca eu niciodata nu imi uit prietenii, aia adevarati nu sacalii care-ti sunt prieteni doar pentru ca ai o functie importanta

 

 

*Luni seara ma intorc, soo...

brace-yourselves-L-TrTZMY.jpeg

Link to comment
Share on other sites

tumblr_mbiqec1JUw1ri1mxoo1_400.gif

 

 

Data viitoare cand modifici, asigura-te ca dimensiunea scriusului e aceeasi la fiecare rand.

 

 

 

Vedeti ba, uite unul aici care recunoaste ca eu niciodata nu imi uit prietenii, aia adevarati nu sacalii care-ti sunt prieteni doar pentru ca ai o functie importanta

 

 

*Luni seara ma intorc, soo...

brace-yourselves-L-TrTZMY.jpeg

NEVER! WE SHALL FIGHT 'TILL THE END!

Cat despre faza cu prietenia: 3q1zjx.jpg

Link to comment
Share on other sites

@, Bine ca te-ai intors, poti sa te apuci de pachete.

Ma asteptam la un raspuns ca asta. :))

Nu, cristian nu a venit, dupa cum spune Website-ul nu s-a mai logat de pe data de 04.08.2013.

Hai sa facem o petitie sa-l demitem. Inactivu' vietii, poate si-a rupt gatul in vacanta... Doamne fereste....
Link to comment
Share on other sites

Seara buna, cred ca imi voi reveni cu activitatea, am trimis laptopul la reparat, este deja a 4-a oara, au zis ca ni-l schimba sau imi dau banii inapoi, ori pot cumpara altul nou si pot oferi diferenta sau sa imi dea ei diferenta, laptopul este 1600 de lei nou, ce laptop imi pot cumpara, mai am diferenta de 3000 de lei. Astept pareri.

Link to comment
Share on other sites

Seara buna, cred ca imi voi reveni cu activitatea, am trimis laptopul la reparat, este deja a 4-a oara, au zis ca ni-l schimba sau imi dau banii inapoi, ori pot cumpara altul nou si pot oferi diferenta sau sa imi dea ei diferenta, laptopul este 1600 de lei nou, ce laptop imi pot cumpara, mai am diferenta de 3000 de lei. Astept pareri.

 

Vrei 4 gaming?

 

 

 

Cristi a ajuns?

Link to comment
Share on other sites

rTs DanielBoyd, on 11 August 2013 - 12:51 AM, said: , sa voteze mararutz pentru tine, eu zbor de aici daca nu mai e cr7. De fapt, nu chiar, daca ia Razvi nu zbor, Razvi ma suporta si ma uby ca's hrean. :>[/size] * W'dup? Am rezolvat cu family shitu', back in business bitches. Vedeti ba, uite unul aici care recunoaste ca eu niciodata nu imi uit prietenii, aia adevarati nu sacalii care-ti sunt prieteni doar pentru ca ai o functie importanta *Luni seara ma intorc, soo...

 

Oh-You-Make-Me-Cry-Laughing-Meme-Rage-Face-.png

 

 

Cât despre întoarcerea ta, să știi că te așteptăm!

Link to comment
Share on other sites

Va salut si eu! Pentru cine se pricepe in PS, am facut o cerere la topicul special, faceti-mi una daca aveti timp. Multumesc si ne vedem in-game.

Edited by nWo Mater
Link to comment
Share on other sites

Atâta timp petrecut alături de voi mă va face cu greu să nu mă gândesc la News Reporter! Chiar dacă am fost dat afară sper să mă mai primiți pe la Discuții, pe aici din când în când, atunci când îs beat sau trag un cui.

 

Baftă băieți! Vă pupă Euro!

 

 

Remember News Reporter EuroStar! Remember News Reporter Mafiotto!

Link to comment
Share on other sites

@@EuroStar, .

Nu prea am multe de spus, doar ca-mi pare rau. Aveti grija de voi, sa nu faceti prostii, nu bagati droguri ca nu's bune, lasati-va de fumat, nu consumati cantitati excesive de alcool si luati cucu' rar. In rest, multa bafta cu munca, aveti grija de batran sa nu faca in HQ.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.