Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata! ce faceti? Acum terminai si eu de mancat si intru prin game. Ce tot ati facut azi-noapte aici la topicul "Discutii"?

 

 

Dar la programul ala acolo unde scrie level up, va fi event? Sau ne da cate un level up la toti( cei care sunt ON)?

Edited by XmLmX25
Link to comment
Share on other sites

5 level up :O Pai o sa am lvl 34 si cu ce mai am eu 35 ...da da da la inima m-ai ars, dar nu am sa te las da da da da

 

 

Buna dimineata.

 

Bogdan tu nu ai boxe.

 

Doamne daniele ce rau imi pare de tine...Ce faci tu cu supermarketul ala la 1 km de tine? Si astia vor sa faca un Lidl la mine in spatele blocului...:)) cat noroc au unii...

Link to comment
Share on other sites

5 level up :O Pai o sa am lvl 34 si cu ce mai am eu 35 ...da da da la inima m-ai ars, dar nu am sa te las da da da da

 

 

Buna dimineata.

 

Bogdan tu nu ai boxe.

 

Doamne daniele ce rau imi pare de tine...Ce faci tu cu supermarketul ala la 1 km de tine? Si astia vor sa faca un Lidl la mine in spatele blocului... :)) cat noroc au unii...

De ce să nu facă un METRO în fața casei tale?

Link to comment
Share on other sites

:)) Lasa ca mai bine fac auto-strada si mall in fata blocului. :))

Asta le-am zis si eu..dar cica nu domne ca fonduri ca UE ca parlament, aiurea ei pe acolo nu prea am inteles...Da ce nene ca nu ai cum sa te intelegi cu asemenea oameni. Am cerut si eu o un mall si o strada cu 8 benzi care sa duca pana la Timisoara si inapoi...sau Piesti, ca voiau sa faca autostrada Craiova-Pitesti...cred

Link to comment
Share on other sites

Am incercat sa hibernez pana pe 1 octombrie dar nu am putut. M-am trezit :))

!! Lupta mare pentru raport, nu am crezut ca e chiar asa :))

Link to comment
Share on other sites

Smecher, poate are unu' din noi noroc si castiga Premiumul ala, in rest sunt eventuri frumoase .@@RobertCM, Postez si eu acum :D [/b]

Vezi ca ai un model de urmat nu posta asa ca pe camp :)) dai Edit.

 

 

 

 

 

 

 

Ce parere aveti de munca lor? Asta e a 2-a parte...

 

 

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Eu mai stau putin sa dau testul cu instructoru si ies afara, ne vedem diseara sau cel tarziu maine. Va urez succes!

 

Chiar ca e bataie mare pe raport. Eu pana acum am doua sesiuni de anunturi gratuite, un ziar si doua anunturi roleplay.

Link to comment
Share on other sites

Băieți, n-o să ne vedem prea curând.. Calculatorul meu e a nu știu câta oară cand se strica si-mi vine sa-l arunc.. Mult succes cu rapoartele / activități si altele. Have a good day!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.