Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba...nu s-a mai raspuns dinainte sa le primesc eu. Eu...le-am primit saptamana asta cand...sunt in vacanta, nu am stat sa vad care e treaba si stiu ca trebuie sa verific trebuie sa iau mai multe chestii in considerare si le-am lasat...maine vin, ma ocup atunci. Mucles.

Link to comment
Share on other sites

Unde esti in vacanta? Stai in cada si zici ca esti in piscina?

 

Langa Orsova, aproape de Mraconia, la cazane, adica la Dunare ca tu nu stii ca esti copil. Si nu, nu stau in piscina, stau la terasa, ma uit la Dunare si stau pe forum. Mai arunc o momeala ceva...poate prind un carasel. Impertinentule...

 

 

Vrei poze?

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Daa, nu merge quote. Pai, ieri, ti-am zis, am fost de dimineata de la 9 pana seara la 7, am fost in mamaia pe o plaja de f1723, in nord acolo. Si astazi sunt foarte multi nori aici si am decis sa plec spre casa.

Link to comment
Share on other sites

Daa, nu merge quote. Pai, ieri, ti-am zis, am fost de dimineata de la 9 pana seara la 7, am fost in mamaia pe o plaja de f1723, in nord acolo. Si astazi sunt foarte multi nori aici si am decis sa plec spre casa.

Si crezi ca ne intereseaza ca ai fost la o plaja de fite cu toti meltenii?

Link to comment
Share on other sites

Daa, nu merge quote. Pai, ieri, ti-am zis, am fost de dimineata de la 9 pana seara la 7, am fost in mamaia pe o plaja de f1723, in nord acolo. Si astazi sunt foarte multi nori aici si am decis sa plec spre casa.

Foarte bine, mai sterge din PM-urile alea.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Langa Orsova, aproape de Mraconia, la cazane, adica la Dunare ca tu nu stii ca esti copil. Si nu, nu stau in piscina, stau la terasa, ma uit la Dunare si stau pe forum. Mai arunc o momeala ceva...poate prind un carasel. Impertinentule...

 

 

Vrei poze?

 

Stiu si eu unde e, dai la undita cu viermi sau?

 

Si crezi ca ne intereseaza ca ai fost la o plaja de fite cu toti meltenii?

 

Intr-adevar, asa este, ma laudam si eu ca tot taranu care vede frumosu.

Link to comment
Share on other sites

Stiu si eu unde e, dai la undita cu viermi sau?

 

 

Intr-adevar, asa este, ma laudam si eu ca tot taranu care vede frumosu.

Frumosu'? MELTEÁN, melteni, s.m. 1.Tzaran bashit cu 4 clase, 2.Oier necinstit, 3. Papagal vopsit in culori de cioara, 4. Manelar – Mamaligar

 

Nu bogdan..eu dau la peste nu la undita ca tine...tu tragi la rame?

Link to comment
Share on other sites

Gata, Robert, am sters din pm-uri, poti sa-mi faci declaratii acum. Esti mic copil, dau la 4 lansete la crapi mari de peste 10, cel mai mare al meu prins in totalitate de mine a fost de 13.5kg

Edited by South BogdaNNN
Link to comment
Share on other sites

Gata, Robert, am sters din pm-uri, poti sa-mi faci declaratii acum. Esti mic copil, dau la 4 lansete la crapi mari de peste 10, cel mai mare al meu prins in totalitate de mine a fost de 13.5kg

 

Șiiiiii tu vrei să te credem? Sau ce?

 

Să nu incepi acum cu: " băă când pescuiam eu tu te incaltai cu fesu' bla bla bla"

Edited by MateR
Link to comment
Share on other sites

 

 

Șiiiiii tu vrei să te credem? Sau ce?

 

Să nu incepi acum cu: " băă când pescuiam eu tu te incaltai cu fesu' bla bla bla"

 

Daca nu gasesc o poza, cand mai ma duc fac s iti arat.

 

@Robert, nu, dau cu porumb natural, sintetic cu sute de mii de arome si draci.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.